Postegro Lili APK Gizli Profilleri Görme 2023 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Postegro Lili APK Gizli Profilleri Görme

Postegro Lili APK Gizli Profilleri Görme, uygulaması geçtiğimiz günlerde Google Play’den kaldırıldı. Ardından Lili ismi ile yeniden yayınlandı. Bu uygulamada Play Store’dan kaldırıldı ve uygulamayı geliştiren ekip APK olarak yayınlama kararı aldı. Bu neden ile Postegro Lili APK uygulaması bundan sonra Google Play’den indirilemeyecek. Uygulamada bulunana satın almalarda Google güvenliği ile sağlanmayacak. Postegro Lili APK indir.

Uygulama güncellemede almayacağı için yeni çıkan APK’ları indirip kurmanızı gerekecek. Uygulamaya gelecek güncellemelerden haberdar olmak isterseniz sitemizi takip edebilirsiniz. Yeni güncellemeler hakkında sitemiz üzerinden sizleri bilgilendireceğiz. Uygulamayı sitemizden indirebilir, uygulama hakkında merak ettiklerinizi ve kullanım şeklini öğrenebilirsiniz. Her ne kadar kullanışlı bir uygulama olsa da biz bu türden uygulamaları ve siteleri kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

Postegro Lili APK Gizli Profilleri Görme İndir

Postegro Lili APK Gizli Profil Görme İndir işlemini sitemizden yapabilirsiniz. Uygulamanın en güncel halini sizlere ulaştırarak kullanmanızı sağlıyoruz. En güncel sürümlere sitemizden erişebilirsiniz. Uygulamayı kullanırken bir hatayla karşılaşırsanız Google Play Store’dan web sürümünü yükleyebilirsiniz. Uygulama yükleme aşamasında, “Uygulama yüklenemedi” gibi bir hata ile karşılaştıysanız, uygulamayı büyük ihtimalle daha önceden telefonunuza yüklenmiş olabilirisiniz.

Canlı TV İzle Kim Instagram Pro Instagram Gizli Profil Görme

Önceki uygulamayı silip tekrardan kurulum yapmayı deneyin. Halen bir hata alıyorsanız telefonunuzu kapatıp açın veya yeniden başlatın.  Uygulama yüklenemedi hatasını genellikle uygulamanın eski versiyonu kurulu ise karşınıza çıkar. Bu neden ile öncelikle eski versiyonu cihazınızdan kaldırın. Eğer tüm çabalarınıza rağmen Postegro Lili APK uygulaması cihazınızda çalışmadıysa, Lili uygulamasını indirmeyi deneyebilirsiniz.

Postegro Lili APK Gizli Profil Görme Ne İşe Yarar?

Postegro Lili APK uygulaması, Instagramda gizli profilleri görmeniz için tasarlanmış bir uygulamadır. Uygulama ile gizli profile sahip kişilerin, takipçilerini, takip ettiği kişileri, hikayelerini ve resimlerini görebilirsiniz. Uygulamanın güvenli olup olmadığını merak ediyorsanız yazımızın devamını okumanızı tavsiye ediyoruz. Postegro Lili uygulaması havuz mantığı ile çalışır. Yani uygulamaya kayıt olan kişilerin  kendilerini, takip ettikleri ve takipçilerini görebilirsiniz.

Uygulama oldukça fazla kullanıcıya sahip olduğu için çoğu gizli profile erişmeniz mümkün. Takipçi sayısı 500-1000 arasındaki bir gizli hesabı görmek istiyorsanız bu hesapları %99 ihtimal ile görebilirsiniz. Ama küçük hesapları kesin olarak göreceğinizi garanti etmiyoruz. Uygulamanın kullanıcı sayısının oldukça fazla. Bunun nedeni daha önce Google Play Store’den uygulamaya ulaşılabiliyor olması. Daha öncede belirttiğimiz gibi şu an Google Play’den uygulamayı indiremiyoruz.

Secretle APK – Instagram Gizli Profilleri Görün

Uygulama uzunca bir süre Google Play Tarafından fark edilmedi ve bu süre içinde yüzlerce kullanıcıya ulaştı. Uygulamanın Play Store’den kaldırılmasının ardından, geliştiriciler Lili ismi ile benzer bir uygulama daha yayınladı. Ancak bu sefer Google Play tarafından hemen fark edildi ve uygulama aynı gün içinde kaldırıldı. Diğer uygulamanın da kaldırılmasının ardından Uygulama APK olarak yayınlanmaya başladı.

Postegro Lili APK Gizli Profil Görme Nasıl Kullanılır?

Postegro Lili APK uygulamasının nasıl kullanıldığı merak edilen konular arasında. Uygulama APK olarak indirildikten sonra kurulum aşmasına geçilir. Basit bir şekilde kurulumu yaptıktan sonra uygulamaya girerek profilini görmek istediğiniz kullanıcının ismini yazmanız yeterli olacaktır. Uygulama görmek istediğiniz kişinin profilini karşınıza çıkaracaktır. Uygulamaya giriş yapabilmek için bir instagram hesabına ihtiyacınız var.

Kullanacağınız Instagram hesabının en az 50 takipçisi olmak zorunda. Aksi taktirde uygulamayı kullanamayacaksınız. Uygulama Günlük 4 adet profili görüntüleme hakkı veriyor. Eğer sınırsız olarak profil görüntülemek isterseniz belirli bir ücret ödemeniz gerekiyor. Eğer profilinize bakan kişileri görmek isterseniz uygulama size bu imkanı da sağlıyor. Profilime kim baktı kısmı ile profilinize bakan kişileri görüntüleyebilirsiniz.

Ancak bu özelliği kullanmak içinde ücret ödemeniz gerekiyor. Son güncellemeler ile uygulamaya yeni özellikler geldi. Bu özellikler arasında en çok sevileni ise gizli profillerin hikayelerini izleyebiliyor olmanız. Yeni gelen bu özellik sayesinde artık gizli hesapların bütün paylaşımlarına erişim sağlayabileceksiniz. Artık görmek istediğiniz hesabı takip etmek zorunda kalmayacaksınız. Ayrıca uygulama ile profilini görüntülediğiniz kişinin paylaşımlarını cihazınıza kaydedebilirsiniz.

Postegro Lili APK Gizli Profil Görme Ücretsiz mi?

Postegro Lili APK uygulaması ile günde 4 profil görüntüleyebilirsiniz. Eğer 4 ten fazla profili görüntülemek, profilinizi kimler ziyaret etmiş bunu öğrenmek, profilinizi uygulama üzerinden de gizleyerek tamamen gizli olmak, ayrıca uygulama içi reklamlarıda kapatabilmek ve daha birçok ayrıcalık tan yararlanmak için bir miktar para harcamanız gerekiyor. Uygulama için ödeyeceğiniz miktar değişiklik gösterebilir.

Uygulamada aylık veya yıllık olarak satın alım yapabiliyorsunuz. Ancak ücretler dolar üzerinden belirlendiği için değişiklik gösterebilir. Çoğu uygulamada olduğu gibi bu uygulamada hizmetler karşılığı belirli bir ücret talep ediyor. Ancak çoğu kullanıcı uygulamanın ücretli olmasından ve ücretsiz versiyonun çok kısıtlı olmasından şikayetçi.

Postegro Lili APK Gizli Profil Görme Güvenli mi?

Daha öncede bahsettik Postegro Lili APK uygulaması havuz mantığı ile çalışan bir uygulama. Uygulamaya Instagram hesabınız ile giriş yaptığınız zaman sizin ve takip ettiklerinizin profilleri uygulama sunucusuna depolanıyor. Eğer bir kişi sizin yada sizin takip ettiğinizin kişilerden birisinin profilini görmek isterse sunucudaki veriler o kişiye aktarılıyor.

Uygulama Google’nin ve Instagram’ın politikalarına ters bir uygulama. Uygulamanın hangi verilerimizi depoladığı hakkında bilgi sahibi de olamıyoruz. Uygulamayı kullanırken Instagram hesabınızın verileri dışında farklı bilgilerinizde depolanıyor olabilir. Biz bu uygulamayı kullanmanızı önermiyoruz. Bu tür uygulamalar cihazlarınıza ve size maddi manevi zararlar verebilir. Gene de Kullanıp Kullanmama kararı size bağlı.

Postegro APK Gizli Profil Görme İphone Desteği Var mı?

Postegro Lili APK uygulaması henüz IOS tabanlı cihazlarda çalışmıyor. Uygulamanın sitesinde yakında IOS a geleceğiz adında bir açıklama bulunuyordu. Uygulamanın Play Sotore’den kaldırılmasının ardından bu açıklamada kaldırılmış oldu. App Store uygulamaları denetlerken Play Store’ye nazaran daha dikkatli ve tutucu. Apple kullanıcılarının güvenliğini daha çok önemsiyor.

Bu neden ile bu tarzda uygulamalar kullanıcıların güvenliği için App Store’de yayınlanmıyor. Bu ve buna benzer uygulamaları Apple cihazlarında bulmak nerdeyse imkansız. Bu neden ile Postegro Lili APK uygulamasını kullanmak istiyorsanız bir Android cihaza ihtiyacınız olacak. Bu tarzdan uygulamaları kullanmak konusunda dikkatli olmanızı ve kullanmamanızı öneriyoruz.

YouTube video

 

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın