Pokemon GO oyuncuları oyunun son 4 yılda en yüksek geliri elde etmesine yardımcı oldu - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Pokemon GO oyuncuları oyunun son 4 yılda en yüksek geliri elde etmesine yardımcı oldu

pokemon go oyuncuları oyunun son 4 yılda en yüksek geliri elde etmesine yardımcı olduPin

Pokemon GO oyuncuları oyunun son 4 yılda en yüksek geliri elde etmesine yardımcı oldu!

Özellikle, Sensör Kulesi verilerine göre Pokemon GO oyunu, 2019’daki oyuncu harcamalarından 2018’e kıyasla% 10 artışla 894 milyon dolar getiriyor.


pokemon go oyuncuları oyunun son 4 yılda en yüksek geliri elde etmesine yardımcı olduPin

Pokemon GO, 2016’daki lansmanından bu yana dünyadaki birçok oyuncunun dikkatini çekti. Ancak, yılda tahmini 832 milyon ABD Doları kazandıktan sonra, etkisi 2017 yılında 589 milyon ABD Doları ile önemli ölçüde azaldı.


pokemon go oyuncuları oyunun son 4 yılda en yüksek geliri elde etmesine yardımcı olduPin

Pek çok güncelleme ve gerçek dünyadaki olayların oyuna entegrasyonu ve ilginç olayların lansmanı ile, 2019’da 894 milyon $ ‘ı piyasaya sürdükten 4 yıl sonra büyümeyi yeniden kazanın ve en yüksek geliri elde edin. Son zamanlarda, Niantic Pokemon GO‘nun birçok çevrimiçi oyuncuya hitap eden daha fazla özellik ekleyeceğini duyurdu ve bu da oyunun güçlü bir şekilde büyümesine yardımcı oluyor.

Sensor Tower‘a göre, Android kullanıcıları 482 milyon dolar harcarken App Store kullanıcıları bu oyuna sadece 412 milyon dolar harcadı. İndirmelerle benzer şekilde, Google Play 2019’daki yeni yüklemelerin% 69’unu oluşturdu; ABD’den 2019 gelirinin çoğunluğu, toplam kullanıcı harcamalarının% 38’ini oluşturdu, Japonya 2. sırada ve onu Almanya izledi.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın