Mobil Oyunlar

POCO F2 Pro Özellikleri Sızdırıldı!

POCO F2 Pro Özellikleri Sızdırıldı!

Poco F1’in ilk duyurulmasından bir yıldan fazla bir süre sonra, Xiaomi’nin bağımsız Poco markası artık çok yetenekli Poco F2 Pro ile resmi olarak faaliyete geçecek. Aslında, telefonun piyasaya sürülmesi bile yakın olabilir. Poco Global Twitter hesabı, görünüşe göre F1 lansmanı ile ilgili olarak “265 gün sonra” markanın geri dönüşünü yapıyor.

Sizi PocoF2 Pro hakkında heyecanlandırmak için yeterli değilse, popüler e-perakendeci GearBest, cihaz için bir tanıtım sayfası başlattı. Sayfa, amiral gemisinde yer alacak bazı özellikleri alay eden birkaç afiş içeriyor.

poco f2 pro özellikleri sızdırıldı!

Sayfa ayrıca cihazın “yakında” çıktığını da gösterir. Gearbest tanıtım sayfası, alıcıların e-posta adreslerini vermelerini ve telefon gönderilmeye hazır olduğunda daha fazla ayrıntı ortaya çıktığında bildirim almalarını gerektirir. Ayrıca ücretsiz bir birim kazanma şansınız var ve erken sevkıyatın tadını çıkaracaksınız.

poco f2 pro özellikleri sızdırıldı!

Teaser, akıllı telefonun şu anda Snapdragon 865 olan en güçlü yonga seti ile donatılacağını doğruladı. Bu, F2 Pro’nun yeniden işaretlenmiş bir Redmi K30 Pro olduğu hakkındaki spekülasyonları doğrular.

poco f2 pro özellikleri sızdırıldı!

Ayrıca, tam ekran bir tasarım ve yuvarlak bir muhafazaya yerleştirilmiş mükemmel bir kamera ile gelecek. Ayrıca hızlı şarj desteği olan büyük bir pil de listelenmiştir.

poco f2 pro özellikleri sızdırıldı!

Poco F2 Pro standart olarak 6GB RAM ve 128GB depolama alanı ve daha yüksek 8GB RAM / 256GB depolama seçeneği ile satışa sunulacak. Model dört renkte mevcut olacak; Mor, Beyaz, Gri ve Mavi. Fiyat listelenmemiş olmasına rağmen, daha erken bir sızıntı, cihazın Avrupa’da 600 € veya 650 € için perakende satış yapacağını gösteriyor. 4G versiyonu varsa, fiyat daha düşük olabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu