Nulls Brawl Stars Apk İndir Sınırsız Elmas Hilesi 2023 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Nulls Brawl Stars Apk İndir Sınırsız Elmas Hilesi

Nulls Brawl Stars Apk (Sınırsız Elmas)

Brawl Stars‘ı daha önce oynadıysanız, üçüncü şahıs nişancı rolünü üstlenebileceğiniz çok oyunculu bir çevrimiçi dövüş arenası olduğunun farkında olmalısınız. Clash Of Clans gibi tanınmış oyunların yapımcısı Supercell, bu oyunu yaratan Finli bir video oyun stüdyosudur.

Brawl Stars Apk İndir

Şu anda çevrimiçi olarak en çok oynanan aksiyon oyunlarından biri Brawl Stars. Sorun şu ki, Clash of Clans gibi diğer çevrimiçi oyunlarda olduğu gibi, onu düzenlemeye veya hile kullanmaya çalışırsanız sorunlarla karşılaşırsınız, yasaklanma tehlikesi yaşamadan bunu yapamazsınız. Bu oyunda seviyeleri tamamladığınızda, çeşitli Brawlers’ın (karakterlerin) kilidini açabilir ve yükseltebilirsiniz. Bu bazen geçiş yapmak için aşırı derecede zorlayıcı olabilir.

Öte yandan, Null’s Brawl, genellikle onları veya ek ekipmanlarını elde etmek için bize bir ton paraya mal olacak yeni dövüşçüler de dahil olmak üzere, oyunun tüm güncellemeleriyle oynamamızı sağlayan özel bir sunucudur. Ek olarak, botlara karşı oynayabilir, bir kulübe veya klana katılabilir, hatta bazı arkadaşlarınızla kendi başınıza başlayabilirsiniz.

Kazanılması zor ve zor kazanılan paranızı harcamanızı gerektirebilecek uygulama içi para birimlerini kullanarak yeni karakterlerin kilidini açabilirsiniz. Şimdi ne yapmalıyız?

 

nulls brawl stars apk indirPin nulls brawl stars apk indirPin

nulls brawl stars apk indirPin
nulls brawl stars apk indir

Nulls Brawl Apk

Nulls Brawl’ı sizler için sitemize ekliyoruz. Resmi olmayan Brawl Stars oyunu Nulls Brawl Stars üçüncü bir parti tarafından oluşturuldu ve tamamen ücretsiz, abonelik ücreti yok ve reklamsız. Premium ürün satın alma zorunluluğu yoktur. Bu sürümde, her şeyin kilidi açılır ve ücretsiz olarak kullanılabilir. Ayrıca diğer Brawl Stars MOD kullanıcılarıyla tanışabileceğiniz oyun odaları bulunmaktadır.

Bu nedenle, Brawl Stars’ı tüm yeni özellikleri ve geliştirmeleri ile özel bir sunucuda oynamak istiyorsanız bu APK’yı indirmekten çekinmeyin: sonsuz mücevherler, sonsuz anahtarlar, açılabilen kutular, kilidi açılmış dövüşçüler.

Hileli Brawl Stars

Nulls sunucuları tarafından işletilen özel bir sunucuya Nulls Brawl Stars denir. Bu sunucuda, gerçek para ödemek zorunda kalmadan çeşitli uygulama içi öğeler satın almanıza olanak tanıyan sonsuz elmas ve altına erişiminiz var. Tüm dövüşçülerin kilidi açılabilir ve onları mümkün olan en yüksek seviyeye yükseltebilirsiniz. Ek olarak, 10. sezon dövüş bileti, tüm görünümler, sonsuz Hurdalar ve tüm pinler ücretsiz olarak açılabilir.

Şimdi Nulls Brawl Apk’ın dikkat çeken özelliklerine detaylı bir şekilde göz atalım:

 

Nulls Brawl Stars Apk Özellikleri:

 

Sınırsız altın ve elmas: Brawl Stars oynarken altın ve değerli taşlar inanılmaz derecede önemli oyun para birimidir; Bildiğiniz gibi, dövüşçüleri yükseltmek, güç puanı satın almak ve diğer eşyaları satın almak için paraları kullanabilirsiniz. Elmaslara kıyasla altın toplamak oldukça basittir. Elmasları satın almak pahalı, elde edilmesi zor ve nadirdir. Elmaslar sadece Brawl pass satın almak için kullanılabilir.

Ödül yolu dövüşçüleri, nadir ve süper nadir olanlar, destansı, efsanevi, efsanevi ve kromatik olanlar da dahil olmak üzere gerçekten sıra dışı olanlar da dahil olmak üzere tüm dövüşçülerin kilidi açıldı. Tek yapmanız gereken mağazaya girmek ve “tüm dövüşçülerin kilidini aç” kutusunu seçmek.

Tüm dövüşçüleri mümkün olan maksimum seviyeye yükseltin. Bir dövüşçüyü yükseltmek için, o dövüşçünün güç puanlarına ihtiyacınız var ve her seviyeden sonra daha fazla güç puanına ihtiyacınız olacak. Nulls Brawl Stars apk bu soruna bir çözüm sunar. Sadece mağazayı ziyaret edip Tüm Dövüşçüleri Yükselt kutusunu açarsanız, tüm dövüşçüleriniz tamamen geliştirilecektir.

Oyundaki Kaplan Yılının şu anda devam ettiğini ve Season 10 Brawl pass’ın pahalı olduğunu biliyorsunuzdur. Elmasları kullanılarak satın alabilirsiniz. Ancak Nulls Brawler apk’da geçişin kilidini açıyorsunuz ve tüm karakterler açılmış durumda

Nulls Brawler apk, en son Brawler görünümleri seti olan ay Brawler görünüm setinin kilidini açtı. Kostümlerden herhangi biri her zaman kullanılabilir.

Brawl Stars’a yakın zamanda eklenen yeni para birimi hurdalar ücretsiz olarak kullanılabilir. Para böylece hurda almak için kullanılır. Resmi oyunda, herhangi bir Brawler 10. seviyeye ulaştıktan sonra kutuları açarak hurda toplamaya başlayabilirsiniz. Brawler apk’sınında kısıtlama yoktur.

Tüm pinlerin kilidi açıktır: pinler savaş alanında tepkinizi göstermek için kullanılır, ancak bunların kilidini açmak kolay değildir. Pinlerin kilidini açmanın elmas toplamaktan daha fazla çaba gerektirdiğini söyleyebilirim. Ancak Nulls Brawl Stars apk’da, kullanmanız için tüm pinlerin kilidi zaten açık.

 

https://apkcombo.com/nulls-brawl/daniillnull.nulls.

https://www.youtube.com/watch?v=IiFyzazLi5s

 

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.

“Nulls Brawl Stars Apk İndir Sınırsız Elmas Hilesi” üzerine bir yorum

Yorum yapın