Nulls Brawl 24.142 APK Nereden İndirilir - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Nulls Brawl 24.142 APK Nereden İndirilir

Nulls Brawl 24.142 APK her zaman indirilmek isteniyor. Kullanıcılar fazlasıyla araştırma yapıyor. Nulls Brawl, sınırsız mücevher, altın ve kutu sunan Brawl Stars oyunundan ayrı özel bir sunucudur. Telefonunuza indirebilmek için Play Store dışında bir kaynaktan apk indirmelisiniz. Her oyunda olduğu gibi Brawl stars oyununda da hile yapanlar bulunmaktadır. Ancak bu hileyi orijinal oyunun dışında yeni bir uygulama indirerek gerçekleştirebilirsiniz.

“Sınırsız Kaynaklar” ifadesini duyduklarında, Brawl Stars hayranları resmen havalara uçacak. Orjinal oyundan sonra en popüler olan bu private server bedava sihirli kutularla sizleri bekliyor. Bu mod, altın ve elmas biriktirme zahmeti olmadan rekabetçi bir ortam yaratılmasına olanak tanır. Maçı çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz tek özel sunucu, Brawl Stars oyuncuları tarafından yaratılan ve geliştirilen Nulls Brawl’dır. En popüler Brawl Stars apk modu budur.

Nulls Brawl‘da sınırsız elmas ve altın hilesi bulunmaktadır. Bu hileyi kullanarak sonsuz sayıda kutunun kilidini açabilir ve oyundaki tüm karakterlerden kurtulabilirsiniz. Bu yeni ortamda oyunun ne kadar eğlenceli olacağına elbette siz karar verirsiniz.

Nulls Brawl Stars Nedir?

nulls brawlPin
nulls brawl 24.142 apk nereden i̇ndirilir

Bu apk, orijinal Brawl Stars ile aynı mantığı izler. Oyuna istediğiniz zaman katılabilir ve gerçek rakiplere karşı oynayabilirsiniz. Ek olarak, bu apk modunun sonsuz elmas ve altın arzı, hesabınızı yenilemenizi çok kolaylaştıracaktır. Apk modunun ayrıca her karakterin kıyafetine erişimi vardır. Herhangi bir karakterin kostümü, dilediğiniz zaman oynamaya hazırdır.

Nulls Brawl 24.142 APK, özel bir sunucu olmasına rağmen şu sıralar en popüler oyun modlarından biridir. Bu oyunu hemen oynamaya başlayabilir ve apk dosyasını indirerek diğer oyuncularla etkileşim kurabilirsiniz. Oyunun aksiyonuna sonuna kadar katılmak için emrinizde sonsuz seçeneğiniz var. Karakterleriniz ödül kaygısı duymadan gelişebilir. Beğendiğiniz kıyafetleri satın alabilir ve rakiplerinizle savaşmak için kullanabilirsiniz.

Present Plunder olarak bilinen yepyeni oyun modunda, aynı anda hediyeleri kendiniz toplarken aynı anda rakip bir konumdan hediyeler almalısınız. Onları duvarlardan da fırlatabilirsiniz.

Nulls Brawl 24.142 Apk versiyonunda yepyeni dövüşçüler Max ve Bea olarak oynayabilirsiniz. Nulls Brawl Stars 24.142’den yeni dövüşçüler Max ve Bea’yi hemen oynayıp keyfinize bakın. Max ve Bea, daha önce bildirdiğimiz gibi Brawl Stars v.24.142 için yeni bir güncellemede eklendi. İki yeni dövüşçü olan Bea ve Max bu sürümde yer alıyor.

Yeni Dövüşçü Bea

Bea bir entomologdur (böcekleri inceleyen bir kişi) ve sevgili asistanımız Rosa, Beas’in saldırılarının ve süper gücünün farkında olduğu için Beas’in gücünden yararlanır. Bir Beas böceği tarafından yönlendirilen bir dron, bir Beas saldırısında hedefi vurur. Hedefi doğru bir şekilde vurursa, saldırısını art arda artıracaktır.

Örneğin, rakibe yapılan ilk saldırı etkiliyse, sonraki saldırı iki kattan fazla hasar verir ve birikir. Bea, beş duvardan geçebilen, düşmanları yavaşlatabilen ve onları zehirleyebilen bir Bias sürüsü gönderdiği eğlenceli bir özel saldırıya sahiptir.

Yeni Dövüşçü Max

Nulls Brawl 24.142 APK, Max, bir süper kahraman olmayı arzulayan ama başaramayan, bu yüzden çaresizlikten, kendisini Süper Hızlı’ya dönüştürmek için enerji içeceklerine aşırı düşkün olan hızlı bir dövüşçüdür. Max son derece hızlı hareket eder ve birincil saldırısı, hızlı ateş eden bir ışın saldırısıdır. Max Super, yanında hareket eden ve tüm birleşik kuvvetleri hızlandıran sınırlı yarıçapa sahip bir dairedir.

Apk dosyalarını yalnızca güvenilir kaynaklardan yükleyin. Belirli dosya türleri Play Store’dan ayrı olarak indirildiğinden, potansiyel olarak kötü amaçlı yazılım içerebilirler. Bu yüzden dikkatli olun ve karşılaştığınız herhangi bir güvenli olmayan dosyayı indirmekten kaçının.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın