Nubia Red Magic 5G Yeni Oyuncu Telefonu bu ay piyasaya sürülecek! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Nubia Red Magic 5G Yeni Oyuncu Telefonu bu ay piyasaya sürülecek!

nubia red magic 5g bu ay piyasaya sürülecekPin

Nubia Red Magic 5G, 144Hz ekran, 16GB RAM, 55W şarj ve daha fazlası ile MWC 2020’de piyasaya sürülecek

Uzun bir süredir 144Hz yenileme hızına sahip olacak yeni bir Nubia oyun telefonu duyuyoruz. Nubia Red Magic 5G bu telefon ve İspanya, Barselona’daki MWC 2020’de bir aydan daha kısa bir sürede piyasaya sürülecek.

144Hz ekrana sahip Nubia Red Magic 5G, bu hızlı yenilenen bir panele sahip dünyanın ilk özel oyun akıllı telefonu olacak. Ayrıca, diğer markalar maksimum 120Hz sunduğundan, resmi olarak en pürüzsüz ekrana sahip olan telefon da olacak.

Yeni telefonun onayı Çin Sosyal Medya sitesi Weibo’dan geliyor . Nubia Başkanı Ni Fei , duyuruyu yapmak için Weibo’ya gitti. Başkan ayrıca telefonun yaklaşan özelliklerine işaret eden birkaç poster paylaştı. Görüntülerden biri telefonun arka tarafını gösteriyor. Görüntüde, Red Magic 5G‘nin ortaya hizalanmış dikey üçlü kamera kurulumuna sahip olduğu gösterilmiştir. Markanın ‘Red Magic‘ etiketi ve şirket logosu da var.

nubia red magic 5g yeni oyuncu telefonu bu ay piyasaya sürülecek!Pin

Nubia Red Magic 5G teknik özellikleri

Cihazın altında, Nubia Red Magic’in güçlü özelliklere sahip olması bekleniyor. Bunlar arasında 16GB‘a kadar LPDDR5 RAM ile birlikte bir Qualcomm Snapdragon 865 işlemci bulunur. Ayrıca, telefon 64 megapiksel Sony IMX686 ana kamera lensine sahip olacak. Şu andan itibaren diğer iki lensin özellikleri hakkında hiçbir kelime yok.

Nubia’nın Red Magic 3S, telefonun içinde bir soğutma fanı bulundurması nedeniyle çok popüler oldu. Şirket şimdi hızlı şarj teknolojisine bile soğutmayı getiriyor. Red Magic 5G‘nin, telefon bataryasının çok hızlı ısınmasını önleyecek “hava soğutmalı hızlı şarj çözümü” olması bekleniyor.

Teknoloji ayrıca akıllı telefon pilinin ömrünü uzatmaya yardımcı olacak. Nubia Kırmızı Sihirli 5G ilk 80W hızlı şarj ile gelmesi bekleniyordu. Ancak, telefonun sadece 55W şarj edeceği ortaya çıktı. Bununla birlikte, hala en hızlı şarj eden akıllı telefonlardan biri olmalı.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın