Nfs Underground 2 Full Save - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Nfs Underground 2 Full Save

Nfs Underground 2 full save oyuncuların her zaman aradığı bir konudur. Biz de tüm detaylarıyla size aktarmaya çalıştık. Fakat daha öncesinde ilk önce oyunun detaylarına inmek istiyoruz. Sonrasında ise Nfs Underground 2 full save konusuyla ilgili tüm bilgileri detaylı bir şekilde aktaracağız. Menülerde sıkça yer alacak tanınmış bir model olan Brooke Burke, oyunun başında karşımıza çıkıyor. UG2 demosunu oynayanlar, “Gerçek hayatımda oyundaki gibi araba kullanmazdım” tavsiyesini “Esc” tuşuna basarak atlayabilecekler.

Bu, “hızlı” tanıtım videosunu getirecektir. Dikkatimizi çeken ilk şeyler, gelişmiş efektler, station kasa otomobiller ve orijinalinden daha fazla değiştirilmiş parça takma potansiyeli. Bu videodan sonra kendinize yeni bir profil oluşturarak, başarı ümidi olmadığını bildiğiniz bir yolda ilk adımı atmış olursunuz. Sonrasında da belirttiğimiz gibi Underground menüsü ve alışık olduğunuz coşku sizi karşılıyor.

Mobil Oyun Dunyasi

Nfs Underground 2 Full Save Oyun Özellikleri

nfs underground 2Pin
nfs underground 2 full save

İlk oyunun aksine, menülerin akışı dikey yerine yatay olarak değiştirilir. Kariyer, önceki oyunun Yeraltı modunun yerini aldı. Ayrıca, bilinen çevrimiçi seçeneğe ek olarak ağ üzerinden oynama olanağına sahip olmak, oyunu çok oyunculu olarak oynamak isteyenler için büyük bir kolaylık.

NFS: Underground’ın aksine, oyunu LAN üzerinden oynamak için artık yamalarla uğraşmak zorunda değiliz. İlk oyundan hatırlayacağınız gibi, birçok otomobilin işlevselliğini ve görünümünü değiştirerek ve ardından kaydederek emrimizde tutabiliyoruz. Sürüş, oyunu etkileyen küçük değişiklikleri oldukça belirgin hale getirir. Örneğin, her yarış artık sabit bir nitro güçle başlamıyor.

Belirli bir nitro seviyesi ile başlıyorsunuz ve parkur boyunca puan kazandıkça ibre kademeli olarak tekrar artmaya başlıyor (trafikteki araçlara yaklaşma, arabayı kaydırma, 360 derece dönüş, draft). Bu nedenle, istediğiniz zaman NOS’u kullanmakta özgürsünüz. Elbette rakiplerinizin de aynı kaynaklara erişimi olduğunu unutmamalısınız. Benzer şekilde, bonus puan kazanmak için yeni fırsatlar da ortaya çıktı.

Ünlü yarış oyunu NFS Underground 2’nin save dosyasının tamamını sizlere sunuyoruz. Bu save dosyasını kullanarak sitemizden çok sayıda araç ve ekipmanın açık halini temin edebilirsiniz. “Need for Speed: Underground 2”, EA Black Box tarafından oluşturulan ve EA Games tarafından yayınlanan video oyununun resmi adıdır.

Bu açık dünya oyunu, serbest dolaşım ve yarış modlarını birleştiriyor. Oyunun birkaç otomobilini drift, drag, sokak yarışı ve serbest modda oynayabilirsiniz. Oyuna ilk başladığınızda ve serbest moda katıldığınızda size çeşitli hedefler de veriliyor. Oyundaki birçok araç, ayar aracı ve konumlar (alanlar) siz bu yarışları bitirdikçe kullanıma açılacak. Oyun bittiğinde şehrinizdeki tüm yarışlara hükmedeceksiniz.

Nfs Underground 2 Full Save Dosyası

Aşağıda sizlere sunmuş olduğumuz NFS Underground 2 Full save dosyası her özelliği içermektedir. Oyunun tüm görevleri tamamlandı ve tüm özelliklerin kilidi açıldı.

  • Oyunun tüm haritalarının kilidi açıldı.
  • Oyundaki her aracın kilidi açıldı.
  • Tüm değiştirilmiş ekipmanların kilidi açıldı.
  • Sınırsız nakit kaynağı sağlandı.

Bunları, Windows 10 için Nfs Underground 2’yi kaydetmek için aşağıda verilen kurulum talimatlarına uygun olarak kullanabilirsiniz. Aşağıdaki kurulum talimatları, Nfs Underground 2 Full Save dosyasının nereye kaydedileceği hakkında bilgi vermektedir. Dosyaları kaydetmek için oyunu kurmadan önce oyunu kaydetmek için NFS Underground 2 oynamalı ve en az bir görevi yapmalısınız. Bu tamamlandıktan sonra oyun bir kaydetme dosyası üretecektir.

Aşağıdaki bağlantıda sizinle paylaşılan Nfs Underground 2 Full Save dosyaları, oyun içi save dosyalarıyla değiştirilecektir. NFS Underground 2’nin ilk görevini tamamladıktan ve ilerlemenizi kaydettikten sonra dosyayı indirip dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın