Mosing Nagant Pubg - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Mosing Nagant Pubg

Mosing Nagant Pubg oyununun üçüncü yıldönümünü kutlamak için PUBG Mobile geliştiricileri yeni bir güncelleme yayınladı. Mosing-Nagant adlı yeni bir keskin nişancı tüfeği, en yeni 1.3 yaması ile PUBG Mobile’a eklendi.

Mobil cihazlarda en çok oynanan oyunlardan biri de PUBG Mobile. Başarısı, oyunun devam eden gelişimi, yeni özelliklerin eklenmesi ve görev sisteminden kaynaklanmaktadır. Oyunun şu anki popülaritesinin ana itici güçleri, geliştiricilerin yoğun ilgisi, sık oyun içi güncellemeler, yeni kozmetik öğeler ve çok sayıda görevdir.

Zararlı kullanıcıları bulunduktan sonra oyundan kalıcı olarak yasaklayan raporlama mekanizması ve hile önleme sistemi, geliştiricilerin oyunu kötü oyunculara karşı korumalarına yardımcı olur. Ancak PUBG Mobile için yeni bir güncelleme ve sürüm olan 1.3 yaması yayınlandı. Yeni güncellemeyle birlikte 9 Mart ile 14 Mart arasında oyunlarını güncelleyen oyuncular için aşağıdaki teşvikler mevcuttur:

  • 100 AG
  • Cute Kitten – Pan
  • 3,000 BP

Ek olarak, en son yama olan sürüm 1.3, oyuna “Mosing-Nagant” keskin nişancı silahını ekledi. Bu yeni keskin nişancı silahı ile ilgili detayları bu yazımızda sizlere sunuyoruz.

PUBG Mobile için Mosing-Nagant

mosing nagantPin
Mosing Nagant Pubg

Mosing-Nagant keskin nişancı tüfeği, makalenin başında belirtildiği gibi PUBG Mobile’ın 1.3 yaması ile giriş yaptı. Yeni keskin nişancı silahı yalnızca Erangel, Vikendi haritalarında görünür ve 7,62 mm mermi ateşler. Erangel ve Vikendi haritalarında Kar98K tüfeğinin bulunabileceği bazı yerler var.

Yeni silah aynı güce sahip ve Kar98K’dan daha dengeli. Zırhsız oyunculara karşı kullanırken tek atışta rakiplerinizi yok etmek için kullanabilirsiniz. Şansınıza bağlı olarak, silah Erangel ve Vikendi haritalarında görünebilir, ancak net bir çıkış yolu yoktur. Aramak için bol miktarda ganimetle ünlü haritanın belirli bölgelerine inerek silahı keşfetme şansınızı artırabilirsiniz.

Mosing Nagant Pubg keskin nişancı tüfeği aşağıdaki bilgilerle duyurdu. Mosing-Nagant, tüm özelliklerine rağmen bir Kar98k’dir. Kar98k’in istatistikleri, eklentileri, mühimmatı ve diğer özellikleri aynen kopyalandı, ancak Mosin farklı bir görünüme ve sese sahip olacak. Vikendi ve Erangel, diğer silahlarımız gibi her haritada olmasa da artık Mosing-Nagant Keskin Nişancı Tüfeğine sahip.

Amaç, en sevdiğiniz silahları daha az kullanılabilir hale getirmeden size daha fazla seçenek sunmaktır, ancak bazı insanların bu seçimden memnun olmayabileceğinin farkındayız.

Bazı silahlar benzer özelliklere sahip olsa bile, oyunda daha fazla silah olması iyi bir şey mi yoksa daha seçici olup her silahın farklı olduğundan emin mi olmalıyız? En azından, önce bu konsepti test etmek istiyoruz. Mosin kendi silahı olarak kodlanmıştır, bu nedenle özellikleri gelecekte benzersiz kılınmak için her zaman değiştirilebilir.

PUBG Mosing Nagant Keskin Nişancı Tüfeği Konumları

7.1 güncellemesinde PUBG, Mosing Nagant silahını ekliyor. Her oyuncu PUBG Mosin Nagant bulmaya çalışıyor. Bu silah son zamanlarda çok popülerlik kazandı. Herkes Mosin Nagant için oyun haritasını didik didik aradı. Sorulara ve arayışlara son vermek için PUBG’nin Mosin Nagant’ını nerede bulacağınızı da anlatmaya çalıştık.

Bu silah hem PUBG hem de PUBG Mobile’da mevcuttur. Vikendi ve Erangel’den PUBG Haritaları Mosin Nagant’ı gösteriyor. Oyuna farklı bir haritada başladığınızda bu silaha erişemiyorsunuz. Keskin nişancı silahları, düşmanını uzaktan ortadan kaldırmak isteyen kişiler için vazgeçilmezdir.

Mosing Nagant oyuna dahil edildiğinden beri uzaktan avlanmayı tercih edenlerin tercihi olmuştur. Kendine özgü görünümü oyunun atmosferini değiştirir. Vikendi ve Erangel haritalarında PUBG Mosin Nagant bulunabilir. Mosin Nagant, Vikendi veya Erangel’de bir maça başladığınızda haritanın herhangi bir yerinde bulunabilir.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın