Mobile Legends için en iyi performans ve Grafik ayarları! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Mobile Legends için en iyi performans ve Grafik ayarları!

Mobile Legends için en iyi performans ve Grafik ayarları!

Mobile Legends muhtemelen en çok oynanan MOBA oyunudur. Google Play Store’da 100 milyondan fazla indirmeyle . Mobil oyunu sonsuza dek başarıyla değiştirdi. Mobil oyun topluluğumuzun yoğun talebi nedeniyle, Mobil Efsaneler için en iyi grafik ayarları için özel bir rehber yapmaya karar verdik. Artık mobil efsanelerde gecikmeyi düzeltebilirsiniz.

Not: Bu, mobil efsaneler için oyun içi ayarlar kılavuzudur.

Mobile Legends için En İyi Grafik Ayarları

mobile legends için en iyi performans ve grafik ayarları!Pin
  • Anahatlar: Kapalı

Oyuna gerek kalmadan onları kapatabilirsiniz.

  • Kamera Yüksekliği: Yüksek

Bu açıktır çünkü düşmanları tespit etmek ve alanı daha iyi görmek için daha iyi bir açıya ihtiyacınız vardır. Bunu yüksek olarak ayarlayın.

  • Beceri Titreşimi: Kapalı

Kim titreşim ve akü boşalmasını ister? Kapatın ve pilden tasarruf edin. Titreşim kendi ise giriş gecikmesini de alırsınız. Oyuncular bunu kapatır. Bu, mobil efsanelerde gecikmeye neden olan ayarlardan biridir.

  • HD Modu: Kapalı

Bunu kapat. HD dokuların iyi göründüğünü biliyorum, ancak en az 2 GHz saat hızına sahip sekiz çekirdekli bir CPU’nuz yoksa oyun gecikecektir. En son telefonlar oyunu HD Modunda çalıştırabilir, ancak bu telefonunuza bağlıdır. Şahsen bu mod kapalıyken oyunun daha pürüzsüz ve gecikmesiz olduğunu hissettim.

  • HFR Modu: Açık

Birçok kişi bunu kapatmanızı önerir. Öte yandan, bunu açmanızı tavsiye ederim. Pili bitirir, ancak daha hızlı olduğunuz savaşı oynarken size önemli bir avantaj sağlar. Daha yüksek FPS, daha akıcı oyun ve daha yüksek hız anlamına gelir. Biraz daha hızlıdır, ancak çevrimiçi bir oyunda çok fark yaratır.

  • Gölge: Kapalı

Bu, gölgelere ihtiyacımız olmadığı açıktır. Gölgeleri kapatarak ve FPS desteği alarak mobil efsanelerdeki gecikmeyi düzeltebiliriz.

  • FPS’yi optimize et: Açık

Bu ayar açıklayıcıdır. Mobil efsanelerde gecikmeyi düzeltmenize yardımcı olabilecek oldukça iyi bir FPS güçlendirmesi aldığınız için bunu korumanızı öneririz.

  • Ekran Kartı: Smooth

Aradaki fark grafik kalitesinde o kadar da aşırı değil. Ama pürüzsüz hale getirdiğinizde oyun gecikmesiz olur. Pürüzsüz ayarıyla kazanma şansınızın artacağından emin olabilirsiniz.

  • Hız Modu: Açık

Bu, daha fazla veri indirir ve daha fazla pil tüketebilir. Ancak, daha iyi ve daha hızlı bir oyun deneyimi elde etmek için ağ için hız artışı gereklidir.

mobile legends için en iyi performans ve grafik ayarları!Pin

Umarım bu rehber sizin için bilgilendirici olmuştur ve okuduğunuz için teşekkür ederim.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın