Minecraft En Yakın Köye Işınlanma Kodu - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Minecraft En Yakın Köye Işınlanma Kodu

Minecraft en yakın köye ışınlanma kodu çok arananlar listesinde yerini alıyor. Çoğu oyuncu tarafından bilinmeyen, Minecraft köy kodu ile ışınlanma çok faydalıdır. Yolunuzdaki hareket engellerini ortadan kaldırarak istediğiniz yere ışınlanmanızı sağlar. Herhangi bir alet kullanmadan, yorulmadan bir yerden başka bir yere ışınlanabilirsiniz. Vakit kaybetmeden oyunda hayatınızı kurtaracak bu koda hızlıca hakim olmalısınız. İstediğiniz yöne hareket etmek istiyorsanız teleport kodunu kullanın.

Minecraft en yakın köye ışınlanma kodu nasıl kullanılır?

minecraft en yakın köye ışınlanma koduPin
minecraft en yakın köye işınlanma kodu

Oyunda karşılaştığınız köylere Minecraft en yakın köye ışınlanma kodu kodunu kullanarak seyahat edebilirsiniz. Terminale kısa bir kod girerek köyler arası istediğiniz gibi ışınlanabilirsiniz. Kodu kullanmak için hilenin etkin olduğu bir ortamda olmanız gerekir. Oyun kurulumu sırasında uygun dünyayı seçin. Henüz sahip değilseniz, sıfırdan hileli bir gezegen yapmalısınız. Minecraft’ta köye ışınlanmak için aşağıdaki adımları izleyin.

Ardından konsola “kullanıcı adı teleport 123 kick 789” komutunu girin. Kullanıcı adı yerine oyun kullanıcı adınızı buraya yazmalısınız. Köy kodları şunlardır: 123 789. Ziyaret etmeyi düşündüğünüz herhangi bir köyün kodlarını yazmalısınız. Ekranda (y?) göründüğünde bu alana bir koordinat değeri yazmanız gerekir. Ne kadar uzağa düşeceğinizin bir tahminidir. Girebileceğiniz en iyi aralık 70 ile 80 arasındadır.

Minecraft en yakın köye ışınlanma kodu girerken büyük harf kullanımına dikkat edin. Kodun büyük/küçük harf duyarlılığı nedeniyle işlemi yapamayabilirsiniz. Oraya ışınlandıktan sonra yeni köyde dilediğinizi yapabilirsiniz. Yeni bölgeleri keşfederken de ışınlanmayı unutmayın.

Minecraft Eve Işınlanma

Konsolu etkinleştirin. Bunu yapmak için klavyenizdeki / tuşuna basın. Teleport komutunu kullanarak başlayın. Terminale ışınlanma kodu yazarken “name” yerine kullanıcı adınızı, “x” yerine gitmek istediğiniz yerin doğu/batı koordinatını, “y” yerine dikey koordinatı ve “z” yerine kuzey/güney koordinatını yazın.

Minecraft Komut Bloğu Kodu

Minecraft: Eğitim sürümünde komut bloğunu yalnızca bir komut yazarak alabilirsiniz. Sohbet kutusuna /give @s command_block girerek kendinize bir komut bloğu alabilirsiniz. Tahtalar üst üste dizilir, gece ve gündüz yazmak için tahta üstteki tahtaya eklenir ve ortadaki tahtaya bir çerçeve verilir.

Minecraft Görünmez Blok

Oyuna girdikten sonra, klavyedeki T Yaratıcı düğmesine basarak modda /give [kullanıcı adı] minecraft:barrier komutunu girin. Şimdi tam orada karakterinizin elinde bir blok yapılacak. Sınır bölücü görevi gören ve oyunda bariyer olarak anılan görünmez bir bloktur.

Komut Blokları Nasıl Çalışır?

Bir veri kaynağına etkin bir bağlantıda bir oturumun durumunu değiştirmek için bağlantı komut blokları oluşturuldu. Veritabanı satıcıları tarafından desteklenen deyimler ve bu deyimler için kullanıcı hakları, komut bloklarında hangi deyimlerin mevcut olduğunu belirler.

Tohumların Arasından Köy Bulmak

Önceki bölümde verdiğimiz cevap muhtemelen en hızlısıdır, ancak başka bir yaklaşımı tercih ederseniz, onu da kullanabilirsiniz. Oyunda yeni bir dünyanın oluştuğu ilk değer, pozitif veya negatif olabilen bu sayı ile temsil edilir. Java Sürümü, Bedrock Sürümü’nün dört milyar toplamından dört milyar kat daha fazla işlenebilir dünya sunar. Bu varsayımdan yola çıkarak Minecraft dünyasındaki her köyün yerini bulmak için yapmanız gereken tek şey bu değeri bilmek.

Sohbette /tohum komutunu kullanmak ve klavyede gönder tuşuna basmak, Minecraft’ın Java sürümündeki tohumu ortaya çıkaracaktır. Öncelikle komutun onaylanabilmesi için komut konsolunu açmanın gerekliliğini tekrar edelim. Bunun yerine Minecraft Bedrock Edition ile ilgili yapılandırma kutusundaki çekirdeği görebilir ve herhangi bir komut dosyası yazmaktan kaçınabilirsiniz. Tek yapmanız gereken oyunu duraklatmak ve ses tercihlerinizi seçmek; Aradığınız ürünün değerini oyun sekmesinde bulabilirsiniz.

Minecraft tohumunu aldıktan sonra belirli temaların koordinatlarını elde etmek için bu değeri değerlendirmenize izin veren birçok internet programından birini kullanmalısınız. En popüler olanlardan biri, eklenen tohumun bir haritasını görüntülemenize izin veren ve zindanlar, kaleler, evler ve köyler gibi birkaç yerin yerlerini gösteren Chunkbase’dir.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın