Metin2 Sürgün Mağarası - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Metin2 Sürgün Mağarası

Metin2 sürgün mağarası 3 Şubat 2010’da oyuna eklendi. Kan Taşı olan oyuncular, Seviye 75 veya daha yüksekse girebilirler. Her 24 saatte bir, her oyuncu Seon görevi aracılığıyla bir Kan Taşı üretebilir. Hae’nin Mağarası içinde evli çiftler için ışınlanma özelliği yoktur. Güçlü Buz Cadısı mağaranın sonuna doğru, Sürgün Mağarası 2’nin girişinin hemen önünde görünebilir.

Metin2 Sürgün Mağarası Nerede

Metin2 Sürgün Mağarası’ndaki canavarlar son derece güçlüdür ve çok fazla hasar verir. Bu nedenle donanımınız ortalamanın biraz üzerinde olmalı ve en azından grandmaster seviyesinde yeteneklere sahip olmalısınız. 99 level döneminde ormandaki kasılma kolaylığı nedeniyle pek ilgi görmese de Şubat 2010 güncellemesi ile oyuna eklenen Sürgün Mağarası, 75. levelden sonra kasılma için en uygun yer olarak karşımıza çıkıyor.

Ek olarak105 ve 120 LVL güncellemeleri de mevcuttur. Full EXP takviyesi ve Metin2 Sürgün Mağarası efsunları ile bu alanda hızlı bir şekilde seviye atlayabilirsiniz ancak karakteriniz doğru yapılandırılmazsa slotlardan tek yeme şansınız çok yüksektir.

99. leveli geçmek için sürgün mağarasını geçmelisiniz. Bu nedenle, efsunları ayarlamak için hazır sürgün mağarası efsununu satın almak karakteriniz için çok önemlidir. Sürgün mağarasında işiniz bittiğinde bu efsunlu nesneleri satabilir ve büyülü orman için gereken efsunları bitirebiliriz. 

Metin2 sürgün mağarasında rahat bir exp elde etmek için aşağıdaki efsunları almanız ve 100+ Şimşek ve Şeytan efsunlarını kullanmanız gerekmektedir. Sürgünün ikinci katına gitmek, buz cadısını avlamak, zehiri azaltmak için iyi bir oda açmak veya komutanı ve generali öldürmek isteyebilirsiniz. Seungryong Vadisi, Sürgün Mağarası Girişine ev sahipliği yapmaktadır.

Sürgün Mağarası İçin Kasılmalık Efsunlar Nedir?

metin2 sürgün mağaraPin
metin2 sürgün mağarası
  • Bedensel saldırı blok pranı “mümkün olduğunca tam oran olmalıdır.”
  • Şeytanlara Karşı Güç “Bu tam olarak doğru oran olmalı,”
  • Zehir Şansı yüksek olmalı.
  • Yıldırıma dayanıklılık “Şüphesiz tam oran olmalı.”
  • Oklardan Kaçınma şansı Yüksek Olmalıdır.
  • Kritik Vuruş Eğilimi “Slotları daha kolay kesebilmek için yüksek olmalıdır.”
  • Sersemliğe karşı direnç kalkanınız veya auranız tam güçte yani %100 olmalı.

Metin2 Sürgün Mağarası’nda kolayca sözleşme yapabilmemiz için eşyalarınıza aşağıdaki efsunları ekleyebilirsiniz. Bunlar:

Yüksek ortalamalı bir silaha ihtiyacınız var. 40 veya üzeri İblislere Karşı Güç Ortalamadan dolayı bir iblis yoksa, Silah fişi ile tamamlamayı unutmayın. Şeytanlara karşı güç efsunu etkili olduğu için önemlidir. Metin2 tılsım sistemi de gereklidir. Tılsımların büyük bir gücü var.

Kask

Zehirlenme, yıldırımlara karşı direnç, oklardan kaçınma şansı ve iblislere karşı güç

Zırh

HP ve Şimşek Direnci sizin için yeterli olacaktır. Zırhınız için Koruma Taşı +4, Kurnaz Taş +4 ve Savunma Taşı +4 gereklidir. Efsun getirmek yerine zırhı hazır almanız tavsiye edilir. Diğer itemlere kıyasla, daha kolay alıp satabilirsiniz.

Küpe

Şeytanlara Karşı Güç tamamen yeterli olacaktyır. Ayrıca hareket hızı gibi büyüler ile karakterinizin kolay ve hızlı bir şekilde kasılmasını sağlayabilirsiniz.

Kalkan

Sersemletme (Aura’da zaten varsa gerekli değildir Saldırı Engelleme ve Şeytanlara Karşı Güç çok önemlidir. Sersemletmeye ve auraya ihtiyacınız yoksa, karakter statınıza karşılık gelen efsunu da getirebilirsiniz.

Bilezik

Sadece Şeytanlara Karşı güç, HP ve Şimşek dayanıklılığına ihtiyacınız var.

Kolye ve Ayakkabı

Yalnızca 2000 HP ve %10 Kritik Şans gereklidir. Ayrıca, saldırı hızı ve delici vuruş gibi değişkenleri hesaba katarak kasılmanız daha kolay olabilir.  +9 Bakır kolye kasılmanız için işe yarayacaktır. (Bütün yerleri doldurmak için bakır kullanılmalıdır.)

+9 Tahta Ayakkabı tercih edilen ayakkabı olmalıdır. Sonuç +10 Şimşek olacaktır. Tılsım için fazladan bir Şimşek tılsımı olması yeterlidir.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın