Marvel Avengers En İyi Grafik Ayarları 2020! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Marvel Avengers En İyi Grafik Ayarları 2020!

marvel avengers en i̇yi grafik ayarları 2020!Pin

Marvel Avengers En İyi Grafik Ayarları 2020!

Marvels avengers, çevrimiçi olarak en yeni ve en trend oyunlardan biridir. Okurlarımızın çoğu, en sevdikleri kahramanlarla oynayabilmeleri için avengers’da gecikmeyi nasıl düzeltebileceklerini ve oyun performanslarını nasıl artırabileceklerini öğrenmek istedi. İşte Avengers için en iyi grafik ayarları hakkında bir kılavuz:

Avengers Görüntü Ayarları

marvel avengers en i̇yi grafik ayarları 2020!Pin

Tam ekran: Etkin

Tam ekran, herhangi bir oyunun keyfini çıkarmanın en iyi yoludur. Marvel Avengers buna bir istisna değildir. Youtube’da yayın yapmadığınız sürece Tam Ekran modunu tavsiye ederim. Tam Ekranı akışta da kullanabilirsiniz, ancak bazen ALT + TAB ile ilgili sorunlar olabilir.


HDR: Destekleniyorsa açık

Tüm ekranlar HDR’yi desteklemez, ancak ekranınız destekliyorsa, açtığınızdan emin olun. Oyun netliğini ve deneyimini geliştirmeye yardımcı olabilir.


VRAM: Max

Daha yüksek çözünürlük, oyun oynamak için olduğu kadar gözleriniz için daha iyidir. Daha iyi görebiliyor ve daha zengin grafik kaldaştırma. Biraz daha VRAM gerektiriyor ama kesinlikle değer


Dinamik çözünürlükte Ölçeklendirme: Kapalı

Tam olarak geliştirilmediği için dinamik Çözünürlük ölçeklemenin kullanılmasını önermiyorum. En azından benim fikrim bu. Çözünürlükteki sürekli değişim çoğu oyunda gecikme ve giriş gecikmesi eğilimindedir.

En son RTX’e sahipseniz, çalışabileceğinden emin olun, ancak diğer herkes için onu kullanmayın.


Yenileme Hızı: Max

Daha yüksek yenileme hızı her zaman daha iyidir. Gözlerinizi daha az zorlamanın yanı sıra daha akıcı bir oyun ve görseller elde edersiniz.

Monitörünüzün desteklediği maksimum yenileme hızıyla gidin.


Vsync: Kapalı

Vsync, bu sorunu yaşayacağınız en son RTX’e sahip olan ikinci oyunlarda giriş gecikmesi ekler. Adı profesyonel oyuncu bunu devre dışı bırakmalı, bu yüzden aynısını aynısı tavsiye ederim.


Antialiasing: SMAA

Antialiasing, oyundaki dokuları ve kenarları yumuşatmaya yardımcı olabilir. Daha düşük çözünürlüklerde oynuyorsanız, Antialiasing’i etkinleştirmeyin. Dokuları bulanıklaştıracak. 1080 ayarlarda olduğunuz sürece kenar yumuşatmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz. SMMA fazlasıyla yeterli.

Avengers Grafik Ayarları

marvel avengers en i̇yi grafik ayarları 2020!Pin

Ön Ayar: Özel
Her bir ayarı ayrı ayrı düzenleyeceğimiz için ön ayar özel olacaktır.

Doku Kalitesi: Yüksek

Doku kalitesi daha çok VRAM’e bağlıdır ve 4GB VRAM’e sahip olduğunuz sürece orta ve yüksek ayarları kullanabilirsiniz. Oyun çok daha iyi göründüğü için High’ı tavsiye ederim.

Oynanışı geliştirmek için en önemli Marvel Avengers grafik ayarlarından biridir.
Doku Filtreleme: Üç Doğrusal

Doku filtreleme, dokuların gerçekten iyi görünmesine yardımcı olabilir, ancak bazı VRAM ve GPU Kaynaklarını alabilir. İyi bir GPU’nuz varsa bunu yüksek tutun, aksi takdirde mümkün olduğunca düşük tutun. Aksi takdirde, emin değilseniz Trilinear doku filtrelemeyi seçin.


Hareket Bulanıklığı: Devre Dışı

Daha iyi FPS için devre dışı bırakılması gereken bariz ayar. En son RTX’e sahip değilseniz ve hava atmak istemiyorsanız.


Gölge Kalitesi: Düşük

Gecikmeyi düzeltmek istiyorsanız, bu en önemli avengers grafik ayarıdır. Gölgeleri alçakta tutun. Size% 30’a varan performans artışı sağlayacaktır. Bana sorarsan bu en iyi anlaşma.

Çiçeklenme: Kapalı

Bloom, ışıklı bir alana girdiğinizde elde ettiğiniz gereksiz bir aydınlatma efektidir. Lens parlamasına benzer.

Ekstra FPS Artışı için kapatmak en iyisidir.


Alan Derinliği:
Düşük

Alan derinliği, belirli nesnelerin daha temiz ve ayrıntılı görünmesini sağlar. Düşük veya orta ayarlar tavsiye ettiğim şey. İyi bir GPU’nuz varsa, Orta ayarlarla gidin, aksi takdirde düşük de iyidir.
Ayrıntı Seviyesi: Yüksek

Bu isteğe bağlı bir ayardır ancak oyun döngüsünü gerçekten ayrıntılı ve temiz hale getirir. Şahsen, harika grafikleri seviyorsanız kullanmanızı tavsiye ederim. Daha fazla FPS istiyorsanız, bu ayarı düşük olarak ayarlayın.


Mercek Parlaması: Devre Dışı

Yalnızca oyun oynamayı engelleyen gereksiz mercek parlaması efekti. Daha iyi bir oyun deneyimi ve küçük bir FPS artışı için devre dışı bırakın.

Ekran Efektleri: Devre Dışı Bırak

Ekran efektleri süslü görünür ve oyundan daha çok keyif almanızı sağlar. Ancak ciddi FPS düşüşlerine neden olurlar, bu nedenle akış yapmadığınız sürece bunları devre dışı bırakın.

Ekstra FPS, oyun performansınızı ve deneyiminizi iyileştirmenize yardımcı olabilir.


Ortam Tıkanıklığı: Kapalı

Oyunun iyi görünmesini sağlar ancak iyi bir GPU gerektiriyor. İyi bir GPU’nuz varsa, bu ayarı etkinleştirin, aksi takdirde devre dışı bırakın.


Hacimsel Aydınlatma: Açık / kapalı

Küçük bir FPS ne dersin, hacimsel aydınlatmayı devre dışı bırakın. Aksi takdirde, daha iyi bir aydınlatma efekti yazılabilirsiniz etkinleştirebilirsiniz. İki durumda da küçük olması çok az fark yaratır.


Mozaikleme: Devre Dışı

Mozaikleme, grafik oyun artırmaya yardımcı olur, ancak performans pahasına. Bana sorarsan, gerçekten etkiye değmez. Demek istediğim, GPU kaynaklarına dayalı duyduğu grafik iyileştirmesi çok az.

Avengers Game’de ek performans ve FPS sistemi için bu ayarı devre dışı bırakın.


Ekran Alanı Yansımaları: Kapalı

Yansımalar ve ekstra efektler yalnızca eski GPU’larda GPU yükünü artıracaktır. Marvel avengers’ın verilmesi ekstra FPS desteği için bu ayarı devre dışı bırakmanızı tavsiye ederim.


Ekran Alanı Temas Gölgeleri: Devre Dışı

Bu gölge eksikligi devre dışı bırakabilirsiniz. Bu gölgeler pek yardımcı olmuyor ve tek kaynak domuzudur. Gittiğini pek fark etmeyeceksin.


Parçacık Işıkları: Orta

Parçacık Işıklarını orta ayarlarda tutmanızı tavsiye ederim. Oyunda, orta ayarların uzmanları tespit etmek ve genel olarak daha iyi bir oyun deneyimi için faydalı olduğu alan var. FPS’yi çok fazla etkilemez. Daha fazla FPS için, bu ayarı düşük olarak yazmak.

Hepsi bu kadar. Bunlar, Marvel Avengers Game için en iyi grafik ayarlarıydı. Bu kılavuzu beğendiyseniz siteyi paylaştığınızdan ve desteklediğinizden emin olun.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın