Mobil Oyunlar

Lords Mobile Kodu Listesi ve Kodları Nasıl Kullanılır Kasım 2020

lords mobile kodu listesi ve kodları nasıl kullanılır kasım 2020

Lords Mobile Kodu Listesi ve Kodları Nasıl Kullanılır Kasım 2020

Lords Mobile Redeem Code oyuncuların bilmesi için çok önemlidir çünkü bunlar altın kalkanlar, vip puanları, premium öğeler, ücretsiz güçlendirmeler ve karşılığında kendilerine ek bir avantaj sağlayan malzemeler kazanmalarına yardımcı olacak kodlardır. Lords Mobile Redeem Code hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Yapmanız gereken tek şey, makale boyunca bize bağlı kalmak ve size Lords Mobile Redeem Code’u ve onu nasıl kullanacağınızı anlatacağız.

Lords Mobile Kod Kullanma

Lords Mobile Redeem Code, bilinmesi gereken önemli bir bölümdür. Neden? Çünkü bunlar oyuncuların oyunda ek bir avantaj elde etmesine yardımcı olacak kodlardır. Lords Mobile Redeem Code hakkında bilginiz varsa, o zaman oyundaki premium öğeler, malzemeler, kalkanlar, altınlar ve VIP puanlarının yanı sıra otomatik olarak ücretsiz güçlendirmeler kazanma şansına sahip olursunuz. Gelecek başka kodlar varsa, sizi aynı şekilde güncel tutacağız ya da sadece Twitter’daki oyunun resmi hesabını kontrol edebilir ve en son güncellemeler için hesabı takip edebilirsiniz.

Active Lords Mobile Kodları kullanma

Aşağıda, sona ermeden önce kullanabileceğiniz en son güncellenmiş etkin kod listesi verilmiştir.

3n7yuxv6 > Kod Ödülü

LM648 > Kod Ödülü

6xek34rj > Kod Ödülü

LM101 > Kod Ödülü

İlgili Makaleler

LM001 > Kod Ödülü

Lords Mobile Redemption Codes 2020 nasıl kullanılır?

Kodu mümkün olan en kısa sürede kullanmayı her zaman hatırlamanız gerekir çünkü kodların süresinin ne zaman dolacağını asla bilemezsiniz ve sonra onu kullanamazsınız. Lords Mobile Redeem Code’u anlamak oldukça basittir. Kodu kullanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken https://lordsmobile.igg.com/gifts/ adresine gitmek ve ardından Igg kimliğinizi veya kullandığınız oyuncu adını ve ayrıca istediğiniz hediye kodunu girmek. rehinden kurtarmak. Listede yukarıda belirtilen kodları seçebilirsiniz. Şimdi, kullan düğmesine ve ardından gönderme koduna tıklayın. Şimdi, hediyelerin Lords Mobile hesabınıza gelmesini bekleyin.

Lords Mobile Kullanım Kodu – SSS

1. Kodları Lords Mobile’da kullanabilir misiniz?

Evet, kodları Lords Mobile’da kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu