Mobil Oyunlar

LOL: Faker G1’e karşı çıktı ve T1’in 2-1 maç zaferini kazanmasına yardımcı oldu

lol: faker g1'e karşı çıktı ve t1'in 2-1 maç zaferini kazanmasına yardımcı oldu

LOL: Faker G1’e karşı çıktı ve T1’in 2-1 maç zaferini kazanmasına yardımcı oldu

Bu Pazar, League of Legends LCK taraftarları, Kore’deki en iyi iki takım arasında kafa kafaya tedavi edildi.

‘Unkillable Demon King’ Lee “FakerSang-hyeok, 2-1 çivi çakma makinesinde Gen.G’ye karşı T1’e hücum etti.

Son performanslarını ve her takımın övünen kadrolarını göz önünde bulundurarak; ne analistler ne de taraftarlar kimlerin eve gideceğine tam olarak emin değildi. Ve ilk oyundan sonra T1 ağır favorilere benziyordu, ancak sonraki oyunlar tamamen farklı bir hikayeydi.

İlk oyun T1 tarafından temiz ve inanılmaz derecede metodikti. Sadece tam bir harita vizyonuna ve objektif kontrole sahip olmakla kalmadılar, aynı zamanda uyumlu bir birim gibi göründüler ve Gen.G’yi altın ve deneyimden yavaşça boğdular, Faker Viktor seçiminde Faker işleri yaptı.

Ancak, ikinci oyunda, T1’in uygun bir dayanak elde etmesine izin verilmedi. Eski ormancı Clid, bazı agresif ormancılık ve üstün objektif kontrol yoluyla başarı için şeritlerini kurarken, T1’in geri dönüş yapmalarına yardımcı olabilecek çok az cevabı vardı.

Serinin üçüncü ve son oyunu en yakın olanıydı ve Faker’in Rumble’da bir pop-off performansı olmasaydı T1’in kazanması imkansız görünüyordu.

lol: faker g1'e karşı çıktı ve t1'in 2-1 maç zaferini kazanmasına yardımcı oldu

Konumlandırma ve harita farkındalığı, T1’in hem üst hem de alt şeritte çok sayıda öldürmeyi sağlamasına yardımcı oldu ve sonunda ekibin sonunda bulut ruhunu güvence altına almasına izin verdi.

İlgili Makaleler

Ruh, T1’in zaferinde etkili oldu, çünkü oyunun son hamlesini durdurulamaz hale getirdi ve ADC Cetvelini kötü bir pozisyonda aldıktan sonra Gen.G‘nin bağını yok edebildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu