Lili Web Postegro

Lili web postegro ile normalde uygulama olarak bulunan bu platforma doğrudan web sitesi üzerinden de ulaşmak mümkündür. Temelde kullanan kişilere sosyal medya uygulamaları içerisinde oldukça popüler ve dünyada birçok kişi tarafından kullanılmakta olan İnstagram platformu içerisindeki tüm hesaplara ulaşım imkânı sağlamaktadır.

Lili Web Postegro

Lili Web Postegro Günde 3 kez ücretsiz olarak hesaplara giriş imkânı sağlayan Lili postegro üzerinden aynı gün içerisinde daha fazla sayıda gizli hesaba giriş yapmak isteyen kişilerden ücret talep edilmektedir. Aslında gün içerisinde 3 kez giriş yapma imkânı tanıması birçok kişinin işlevsel olarak bu uygulamadan yararlanmasına olanak sağlamaktadır. Böylece herhangi bir ücret ödemeden merak ettiğiniz kişilerin sosyal medya hesaplarına giriş yapabilirsiniz.

Bu platform sayesinde kişiler takip etmedikleri hesapları takip etmeden içeriklerine kolayca ulaşabilirler ve ücretsiz olarak bu işlemi gerçekleştirebilirler. Ancak uygulama sadece gizli hesaplara giriş değil aynı zamanda kişinin profiline bakan diğer hesaplarında kimler olduğunu göstermektedir. bu özelliği kullanmak için ise kişilerden ücret talep edilmekte olup talep edilen ücretin ödenmesi halinde kolay ve güvenli bir şekilde profilinize en son kimler bakmış öğrenebilirsiniz.

Bunun yanı sıra postegro kullananlar diğer kişilerin profillerine de gizli olarak bakabilmektir olup bu özellikte kişilere ücretli olarak sunulan hizmetler içerisinde yer almaktadır. Lili web postegro ile kişilerin gizliliklerini ortadan kaldırabilir ve böylece instagram uygulamasına özel olarak sunulan hikayeleri görüntüleme, bana kim baktı? veya gizli profilleri görüntüleyin özelliklerini kullanabilir aynı zamanda içerisinde yer alan mağaza özelliğini de kullanarak birçok ürün satın alabilirsiniz.

lili web postegroPin
lili web postegro

Postegro Lili Nedir?

postegro lili Technologies çok tarafından geliştirilmiş olan ve instagram’da takip edilmeyen gizli profillerin görüntülenmesini sağlamakta olan mobil uygulama aynı zamanda internet sitesi olarak bilinmektedir.

ios işletim sistemine sahip cihaz kullanan kişiler bu cihazlara özel olarak tasarlanmış app Store uygulama marketi üzerinden veya Android işletim sistemine sahip olan cihazları kullanan kişiler ise Google playstore üzerinden uygulamayı ücretsiz olarak indirilebilmektedirler.

Ancak uygulamanın internet sitesi şu anda kullanan kişilere hata verdiği için site üzerinden uygulamaya giriş yapmak mümkün değildir. Bu da birçok kişinin apk olarak uygulamayı cihaza indirme yöntemini tercih etmelerine neden olmaktadır.

Postegro – lili app ile sunmuş olduğu özellikler kapsamında güvenli ve gizli bir şekilde başkalarına ait hesaplara ulaşım sağlamak mümkündür. günümüzde birçok kişinin ilgi odağında bulunan bu uygulama genellikle güvenlik açısından kullanmayı düşünen kişilerin akıllarına soru işareti getirmiş olsa da tamamen güvenilir bir uygulama olmaktadır.

Lili Postegro Giriş

Üçüncü taraf uygulamalar arasında yer alan Postegro  ile takip etmediğiniz instagram sayfalarının içerisinde yapılan tüm paylaşımlara erişi sağlamak ve aynı zamanda hesabınızın içerisine giriş yapan kişilerin kimler olduğunu da görebilirsiniz.

Postegro ve benzeri olan tüm uygulamalar resmi uyglama mağazaları içerisinde kullanıcılara sunulmaktadır. Lili postegro giriş yaparak gizli olan profillerin hepsine ulaşmanız mümkündür. ilk olarak uygulamayı kullandığınız cihazda yer alan uygulama marketinden cihazınıza yüklemeniz ve daha sonra kurulumunu yapmanız gerekmektedir. Bu sayede uygulamayı kullanmaya başlayabilir ve merak ettiğiniz tüm hesapların içerisine giriş yapabilirsiniz.

Uygulamanın uygulama içi satın alımlarından faydalanmak için üyelik oluşturabileceğiniz gibi aynı zamanda satın almadan üyelik oluşturarak da kullanmanız mümkündür. Günümüzde birçok kişi tarafından kullanılmakta olan bu uygulama genellikle satın almadan kullanılmakta olup günlük 3 kullanım hakkı tanıması nedeniyle üyelik satın almaya ihtiyaç duyulmamaktadır.

Ancak bazı kişiler uygulama içi satın alımları da kullanarak uygulamanın ücretli özelliklerine de ulaşım sağlamak isteyebilmektedir.

lili web postegroPin
lili web postegro

Postegro&Lili Hangi Özellikleri Sunmaktadır?

Postegro&Lili kullanıcılarına birçok özellik sunarak uygulamayı işlevli hale getirmekte olup aynı zamanda kullanıcılarına bu özellikler sayesinde çeşitli avantajlar sunmaktadır.

  • Gizli profillerin hikayelerini görüntüleme.
  • Gizli profillerin gönderilerini görüntüleme.
  • Uygulamanın kendi video oynatıcısını kullanılabilmektedir.
  • Uygulama üzerinden birden çok hesap kullanabilmektedir.
  • Sık görüntülenen hesapları yer imlerine eklemek mümkündür.
  • Sade ve basit bir arayüze sahip olduğundan kolay kullanım imkânı sağlamaktadır.
  • Gizli hesaplara ait görüntülenen gönderileri kaydetme imkânı sunmaktadır.
  • Görüntülenen hikayeleri kaydetme imkânı sunmaktadır.
  • Detaylı arama yapmak mümkündür.

Tüm bu özellikler sayesinde oldukça kolay bir şekilde gizli hesapların içerisine giriş yapabilir ve bu hesapları takip edebilirsiniz.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın