Mobil Oyunlar

E-Sporcuların Kullandığı League Of Legends Taktikleri ve İpuçları Nelerdir!

e-sporcuların kullandığı league of legends taktikleri ve i̇puçları nelerdir!

E-Sporcuların Kullandığı League Of Legends Taktikleri ve İpuçları Nelerdir!

League Of Legends Nasıl Bir Oyun?

League of Legends, 2009 yılından bu yana dünyanın dört bir yanındaki oyuncular arasında popüler olan çok oyunculu bir çevrimiçi savaş arenası video oyunudur. Bir kazanan olmak için, ekiple birlikte bir düşmanın bağını yok etmek zorundasınız. Oyunda farklı stratejiler içeren üç harita var. Oyun oldukça basit görünse de, hafife almamanız iyi olur. LOL‘un tam potansiyeline sahip olmasının tadını çıkarmak için, şampiyonların özellikleri, dükkandaki eşyaların özellikleri ve hatta her Adalet Alanının özellikleri gibi önemsemelerde yetkin olmalısınız. Bazıları uygulamanın en iyi öğretmen olduğunu söylüyor. Katılmamak istiyoruz. Öğrenmenin en iyi yolu hatalarınızdan ders çıkarmaktır. savaş arkadaşınız olabilir ve istatistikleri paylaşabilir ve geliştirilecek zayıf noktaları not edebilir. Ancak, bir maçta kendinizi kaybetmeden önce, League of Legends rehberini inceleyerek başlayın. Bu şekilde, hızlı ve kolay bir şekilde oyun oynamaya alışacaksınız ya da zaten savaş tecrübeli iseniz, oyun özelliklerini daha iyi kavramanız garanti edilir.

League of Legends Başlangıç ​​Kılavuzu – Giriş Seviyesi

Canlı bir rakiple buharlı bir savaşa girmeden önce, Eğitim ve Savaş eğitimi ile oyun sürecini tanımayı düşünün. Oyun oynama özelliklerini ve kontrollerin temellerini anlamanıza yardımcı olacaktır. Taretler (kuleler gibi daha çok bilinir), inhibitörler, AI kontrollü köleler, şeritler ve orman gibi sahadaki her bir öğe hakkında temel bilgileri öğreneceksiniz. Geleneksel bir oyun kipinde, her biri kendi rolü olan beş oyuncudan oluşur. Bu rollere göre, tüm şampiyonlar altı kategoriye ayrılabilir. Her kahramanın temel saldırıları ve benzersiz yetenekleri vardır. Summoner Spells adlı iki özel beceri de kullanabilirsiniz. LOL tercihlerinizle ilgili çok şey olduğu için, size en çok uyan karakteri seçebilirsiniz.

Oynamaya Nasıl Başlanır

Her şeyden önce, oyunu indirmek ve bir hesap oluşturmak için resmi web sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Bundan sonra, LOL’u tamamlayın ve yama yapmaya başlayın. Yama, kullanıcı deneyiminizi her zaman güncel tutacak ücretsiz bir güncellemedir. Bundan sonra, “Oynat” a basın ve hesabınıza giriş yapın. Oyunda yeniyseniz, “sihirdar adınızı” – oyun içi takma adınızı oluşturun. Diğer tüm oyuncuların sizi bu adla tanıyacağını unutmayın.

league of legends yani lol nasıl oynanır taktikleri ve i̇puçları nelerdir!

Temel kontrollere ve aktivitelere alıştıktan sonra, bir savaşı başlatmak için en iyi seçenek, botlara karşı Co-op vs. Savaşın başlaması için ekranın üst kısmındaki büyük “Oynat” düğmesine basın, bu kategoriyi seçin, bir mod ve zorluk seviyesi seçin. Oyun başladığında, kahramanınızı şerit boyunca hareket ettirin ve bağa ulaşmak için düşmanın kulelerini yok etmeye çalışın. Binalar ve rakipler dışında, minyonlarla başa çıkmanız gerekecek: AI tehlikeli yaratıklar, bu oldukça tehlikeli olabilir.

Bir öldürme darbesi sağlamayı başarırsanız minyonları öldürmek size deneyim ve altın verir (daha çok “son vuruş” olarak bilinir). Kazançları, bir temelde bulunan bir mağazada geçirebilirsiniz. Avantajınıza katkıda bulunacak ve umarım kazanmanıza yardımcı olacak çok sayıda öğe var. Önerilen bölümden başlayarak öneriyoruz: bu ürünler seçilen şampiyona en iyisi olacak.

İlgili Makaleler

Yüklendikten sonra savaş alanına geri dönün ve Taret Kulesi ve Nexus’a ulaşabilmek için kuleleri yok edin. İnhibitör Kulesi düştüğünde, kazanan olmanıza yardımcı olmak için daha güçlü minyonlar ortaya çıkacak.

League of Legends Oynanış – Kolay bir şampiyon seç ve git

  • Bir LOL şampiyonu seçmek muhtemelen oyunun en zorlu yönlerinden biridir. Oyun içi para birimi (IP) ile kilidini açmanız gerekmesine rağmen, parametrelerini ve rol türlerini anlamak çok önemlidir. Bu sadece tercihlerinizle ilgilidir: saldırılarda iyi ya da güvenilir, destekleyici bir oyuncu olun. Hepsi eşit derecede önemlidir. Rollere göre altı kategori vardır:
  • Suikastçı. Bu tip çeşitli saldırılara sahiptir, çok fazla hasar verir ve oldukça hareketlidir, ancak sağlık ve savunma seviyesi düşüktür.
  • Savaşçının dengeli bir hasar, savunma ve sağlık seviyesi vardır.
  • Mage, yüksek hasar ve menzilli saldırılarla bilinir. Ancak düşük sağlık ve savunmadan muzdarip.
  • Marksman’ın özellikleri Büyücününkine çok benzer. Ancak saldırıları büyülü değil.
  • Destek, savaş dışı rollere odaklanır (destekleyici büyü dökümleri gibi). Saldırıları ve istatistikleri değiştirebilir.
  • Tank, yüksek düzeyde savunma ve sağlık, ancak düşük hasar ile güçlü bir şampiyon türüdür.

Bazı şampiyonların kontrolü kolaydır, bazıları ise kolay değildir. Taze kan iseniz, dengeli parametrelere sahip olanı seçin. Yine de, Eğitim modunda diğerlerini denemekten korkmayın.

league of legends yani lol nasıl oynanır taktikleri ve i̇puçları nelerdir!

Botlarla Pratik Yapın

Co-op vs. AI, takım arkadaşlarınızla birlikte AI kontrollü takıma karşı savaştığınız bir oyun türüdür. Temel becerileri uygulamak ve oyunun kendisini daha iyi anlamak için iyi bir oyun alanıdır. Tek fark rakibin bir bilgisayar olması ve muhtemelen aşırı güç kazanması biraz daha kolay. Genel olarak, bu nasıl bir takım oyuncusu olmayı öğrenmek, arenadaki becerileri denemek ve karakter kontrollerini geliştirmek için harika bir seçenektir.

Çok Oyunculu Çevrimiçi Maçlar

İlerlemek için yeterince olgun olduğunuzu hissettiğinizde, eldivenleri gerçek düşmanlara bırakın. Gerçek PvP’yi başlatmak için özel bir oyuna girebilirsiniz. Arkadaşlarınız arkadaş listenizdeki kullanıcılar veya diğer LOL oyuncuları olabilir. Başlamak için PvP.net istemcisinin üst orta kısmındaki Oynat düğmesini tıklayın, oluştur’u tıklayın ve bir oyun modu seçin. Herkes hazır olduğunda, “gösteri” başlayacaktır. : Bazı beceriler veya sadece ilham öğrenmek için şu YouTube kanallarını kontrol Sp4zie , NIGHTBLUE3 , ya Video Oyunu Dunkey ‘ın eski videolar.

Kazanma Stratejinizi Seçin

League of Legends’ın kahramanın gücü ile ilgili olmadığını ve sadece durmaksızın saldırdığını her zaman hatırlamanız gerekir. Ana nokta, sonunda kırmanıza yardımcı olacak bir takım stratejisi oluşturmaktır. Bu nedenle, her oyuncu rolünü oynamalı ve yeteneğini en iyi şekilde yerine getirmelidir. İstatistikler , güçlü bir başlangıcın zafer şansının daha yüksek olduğunu gösteriyor. Ancak hemen saldırmayın. En iyi başlangıç ​​stratejisi sadece son vuruş ve sürünme çizgisi üzerinde sürekli kontroldür. Arkadaşlarınızı organize edin ve düşman savunmasız olduğunda vurun.

Stratejik planlama yapmak için şampiyonların özelliklerini öğrenin. Bu, kaynakları makul bir şekilde tahsis etmenize ve meslektaşların yeteneklerini beklemenize yardımcı olacaktır.

League of Legends Başlangıç ​​Tavsiyeleri Takip Et

Tüm bu bilgiler, özellikle daha önce oyun hakkında hiçbir fikriniz olmadığında biraz kafa karıştırıcı görünebilir. Her şey kafanın içine yerleşene kadar ona birden fazla kez geri dönmelisin. Bu nedenle, ana noktaları içeren kısa bir rehber oluşturduk:
LOL ailesinin bir üyesi olmak için resmi web sitesine gidin ve bir hesap oluşturun. Oyuna giriş yapmak için buna ihtiyacınız olacak.
League of Legends’ı indirmek için resmi web sitesini ziyaret edin ve “indir” düğmesine tıklayın ve tamamlanana kadar bekleyin. Bilgisayarınıza kurmayı ve yamalara dikkat etmeyi unutmayın.
Geliştiriciler sizi derinden önemsiyor; bu nedenle, yeni başlayanlar şampiyonları haftanın serbest setiyle sınırlı değil, en basit kahramanları birleştiriyor.
Kontroller çoğunlukla sağ / sol fare tıklaması ve altı düğme ile sınırlıdır: QWER – özel yetenekler için ve DF – seçilen büyüler için. Kolaylık sağlamak için, aktif olarak depodan kullanılan Summoner Büyüleri ve öğeleri için düğmeler ayarlamak daha iyidir.
Üç oyun modu vardır: Sihirdar Vadisi, Uluyan Uçurum, Bükülmüş Ağaç Hattı. Stratejik bir bakış açısına, takım oyuncularının sayısına ve savaşın zamanlamasına göre farklılık gösterirler.
Her hafta, birkaç şampiyon kullanmakta özgürdür. Sonsuza kadar kilidini açmak için IP ile bir satın alma yapmanız gerekecektir. Savaşlarda kazanılır.

League of Legends’da Nasıl Daha İyi Olunur

Diğer tüm oyunlarda olduğu gibi, zamanla daha yetkin bir oyuncu olmak istersiniz. Alıştırma, Pros’den öğrenmenin yanı sıra yaygın bir araçtır (en iyi LOL YouTuber’larını kaydedin). Puanınızı yükseltmek için mükemmel bir yaklaşım, belirli bir rolde profesyonel olmaktır. Size en çok uyan üç ila beş karaktere odaklanmaya çalışın. Yeni şampiyonları bir eşleştirme oyununda seçmeden önce pratik yapmayı unutmayın.

Kutunun Dışına Çıkın ve AI Kullanın

Üst düzey sporcuların performanslarını analiz eden ve iyileştirme sürecine rehberlik eden koçları vardır. Oyun alanında bir insan öğretmen bulmak pek mümkün değildir, ancak dijital bir öğretmene sahip olmak çok kolaydır. League of Legends’ı nasıl oynayacağınızı öğrendikten sonra, AI asistanları oyun performansınızı iyileştirmekten mutluluk duyacaktır. Derinlemesine bir değerlendirme, becerilerinizi en üst düzeye çıkarmak için bireysel bir gelişim planı oluşturmanın ilk adımıdır.

Tüm beceriler üzerinde çalışmanıza gerek yok. Bu nedenle, AI sadece iyileştirmeye ihtiyaç duyanları belirleyecektir. Genel olarak, League of Legends’daki hayati beceriler, hayatta kalma, itme, kazanma ve avantaj elde etme, erken hakimiyet, vb. Gibi becerilerdir. Daha yakından bakalım.

beka

Oyun sırasında ve özellikle savaşlarda hayatta kalmayı öğrenmelisiniz – çünkü sadece bir düşmandan koşmak her zaman yeterli değildir. Ölürseniz, yeniden yumurtlama zamanlayıcısını beklemeniz gerekir. Öldüğünüzde, rakibin minyonlarınızı, takım arkadaşlarınızı öldürerek daha fazla XP veya altın kazanma veya hatta üssü yok ederek oyunu kazanma şansı vardır. AI asistanı, derin bir analiz sağlayarak bu beceriyi geliştirmenize yardımcı olabilir.

Hedefler

Son hedefinizin düşmanın hedeflerini yok etmek olduğunu unutmayın. Bazen kazanan bir ekip, kazanılan avantajı engelleyiciler veya bağ yerine rakiplerin sağlığına odaklanarak atar. AI koçu, düşman üssüne vurmanın ve zaferi elde etmenin iyi bir zaman olduğunu öğrenmenize yardımcı olacaktır.

Erken Hakimiyet

Daha önce de belirtildiği gibi, zafer için daha fazla şans sağlar. AI asistanı size erken bir avantaj yakalamanın ve bir oyunda sorunsuz bir şekilde zafere geçmenin yolunu gösterecektir.

itme

league of legends yani lol nasıl oynanır taktikleri ve i̇puçları nelerdir!

Sen güçlü bir savaşçısın, ama kolayca geri mi döneceksin? Ya da belki de bir düzine kez ölmeden bir düşman kulesini nasıl öldüreceğinizi tam olarak anlamıyorsunuz? AI analizi ve tavsiyesi sayesinde, neredeyse size zarar vermeden düşmanları nasıl iteceğinizi anlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu