League of Legends Yama 10.3 rekabetçi katman listesi! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

League of Legends Yama 10.3 rekabetçi katman listesi!

league of legends yama 10.3 rekabetçi katman listesi!Pin

League of Legends Yama 10.3 rekabetçi katman listesi!

Yüksek elo Ligi Efsaneleri‘ndeki en iyi lanerlerin çoğu , şeride girmeyi ve bir muz ile yüzüne çarpmayı beklemiyor. Sonuçta, üst şerit dokunaç tutan rahibe ve sizi kanamaya neden olabilecek bir balta ile büyük bir dostun egemenliği olması gerekiyordu.

Ancak son birkaç yamada, oyuncular Soraka‘nın gizlice OP üst şerit seçimini keşfetti . Profesyonel oyunlarda bile başarıyla seçiliyor . Riot, ona bir noktada büyük bir sinir vermeyi planlıyor , ancak bu Yama 10.3‘te olmayacak. Bu yüzden muz atarken ücretsiz LP hayranıysanız, kalbinizi yiyin.

Ne kadar iyi bir seçim olduğunu öğrenmek için Mobalytics’deki veri bilimcilerine ve yüksek elo oyunları için sıra listelerine döndük. Uzmanlarından daha fazla bilgi için Mobalytics League katman listesine göz atın . Mobalytics ayrıca tüm Lig şampiyonları için yapı ve sayaçlar sunar.

Üst şerit

league of legends yama 10.3 rekabetçi katman listesi!Pin

Soraka, en azından sinirleri çıkana kadar hala üst şeritte güçlü, alışılmadık bir canavar. Kör seçilirse bazı sert sayaçları var, ancak doğru eşleşmelerde altıncı seviyeye kadar net dalgalanabilir ve ardından tüm haritayı nihai ile etkileyebilir.

Orman

league of legends yama 10.3 rekabetçi katman listesi!Pin

Bu yamanın ormandaki en büyük değişiklikleri, erken oyun deneyimi şeklinde geliyor. Riot rolü daha ödüllendirici ve etkili hale getirmeye çalışıyor ve sonuç, Elise, Lee Sin, Olaf, Rengar ve Rek’Sai gibi erken oyun ormancılarının hala oldukça iyi olduğu.

Ancak Jarvan IV ve yeni parlatılmış Sejuani gibi popüler takım dövüşü ormancılarının bunu profesyonel oyuna sokacağını düşünüyoruz. Sejuani, en yüksek seviyede o kadar güvenli bir şampiyon seçimidir ki, küçük meraklılar bile profesyonellerin onu denemesine neden olacaktır.

Sonunda, Karthus takımların gerçekten çözemediği iyi bir seçim. Güçlü ama belirli bir tarzda bir takım oynamasını gerektiriyor ve bu da onu sahnede görmezden gelmesine neden oluyor. Ancak yüksek elo solo kuyruğunda geç oyunu yönetebilecek bir ormancı arıyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın.

Orta şerit

league of legends yama 10.3 rekabetçi katman listesi!Pin

Orta şerit muhtemelen bir yıl önce yeniden çalışmasından bu yana kesinlikle yakalanan Akali‘ye büyük nerfs nedeniyle en çok değişen rol. Herkes yetenekli bir Akali oyuncusu görmeyi sever, ancak bir milyon çizgi, görünmezlik elde ettiği ve hala bir hevesle suikastçılara suikast yapabileceği adil değil.

Akali’nin sinirleri büyücülere fayda sağlamalı ve bu yamadan önce bile Cassiopeia, Zoe ve Syndra gibi bazılarının geri döndüğünü görüyoruz. Tüm seviyelerde 10.3’te iyi seçimler olmalılar.

Ancak profesyonel oyunda gözlerimizin olduğu şampiyon LeBlanc. Akali düşerken, neredeyse sonsuz hareket kabiliyetine sahip bir kızın rolünü dolduruyor. LeBlanc zaten baskın bir şampiyondu ve Qiyana ile birlikte Path 10.3 metasını tanımlayabiliyordu.

ADC

league of legends yama 10.3 rekabetçi katman listesi!Pin

Bot şeridinde çok fazla değişiklik yok. Miss Fortune, Senna ve Aphelios, çılgınca farklı nedenlerden dolayı hala gerçekten güçlüdür. Senna ve MF‘deki değişikliklerin iyi olduklarına gerçekten zarar vermeleri olası değildir.

Destek

league of legends yama 10.3 rekabetçi katman listesi!Pin

Sona ve Leona, başka türlü hafif bir yamada biraz sinirleniyorlar. Yüksek elo ve profesyonel oyun arasındaki en büyük fark, solo sıradaki büyücülerin gücü ve rekabetçi olarak şampiyonlarla etkileşime girmeye devam ediyor.

Sonra tekrar, sahnede daha fazla Nami, Janna ve Morgana görmek istemiyoruz, bu yüzden bu karışım şu anda iyi bir noktada.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın