League of legends LOL için En İyi Performans ve grafik ayarları! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

League of legends LOL için En İyi Performans ve grafik ayarları!

League of legends LOL için En İyi Performans ve grafik ayarları!

League of legends, çevrimiçi oyun söz konusu olduğunda muhtemelen Dota 2’nin tek rakibi . Devasa oyuncu tabanıyla, her iki oyun da yıllardır baş başa yarışmaya gidiyor. İşte en iyi performans ve gecikmesiz oyun için efsaneler ligindeki grafik ayarlarıoptimize etmeye yardımcı olacak bir kılavuz.

Peki efsaneler liginde hangi ayarları değiştirebilirsin? Efsaneler ligindeki başlatıcı ayarlarını ve oyun içi grafik ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Öyleyse başlayalım:

LOL İstemci ayarları

league of legends lol için en i̇yi performans ve grafik ayarları!Pin

Oyun başlatıcısını başlattığınızda aşağıdaki ayarları yapın:

Ardından genel ayarlara gidin ve “ düşük özellikli modu etkinleştirin

Bu mod etkinleştirildiğinde, müşteriniz daha az güç kullanacak ve sisteminizin efsaneler ligi için daha fazla kaynağı olacaktır.

Şimdi oyunu açın, böylece FPS ve performansı artırmak için oyun içi grafik ayarlarını yapabiliriz.

Grafik ayarları lig efsaneleri

league of legends lol için en i̇yi performans ve grafik ayarları!Pin

Çözünürlük: Maksimum Çözünürlük

Daha iyi bir oyun deneyimi için maksimum monitör çözünürlüğünüzü kullanmanız önerilir.

Çözünürlüğü yalnızca son çare olarak azaltabilirsiniz. Özellikle büyük bir monitörünüz varsa kaliteyi biraz etkiler.

Pencereli mod: Tam ekran

Tam Ekran, performans ve oyun oynama için en iyi seçimdir. Pencereli ile karşılaştırıldığında daha iyi bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Karakter kalitesi: Düşük veya Orta

Bu ayar oyundaki karakter modellerini doğrudan etkiler. Ortam önerilir. Oyununuz orta seviyede kalmıyorsa Düşük olarak geçin.

Etkileri Kalite:

Çok düşük seviyeye çevirin. İyi bir performans artışı elde edersiniz. Efektler oyunda hiçbir avantaj sağlamaz, bu yüzden performans için düşürmenizi öneririm.

Çevre kalitesi:

Tıpkı efekt kalitesi gibi, çok düşük seviyeye çevirin. İyi bir performans artışı elde edersiniz. Bu ayar, oyunun güzel görünmesini sağlar, ancak oyunda hiçbir avantaj sağlamaz, bu yüzden performans için indirmenizi öneririm.

Gölgeler:

Bu, League of legends’ta performans ve FPS üzerinde en yüksek etkiye sahip grafik ayarlarından biridir . Kapatmak.

Gelişmiş Grafik ayarları:

league of legends lol için en i̇yi performans ve grafik ayarları!Pin

Kare hızı:

Bu fps şapkası. Özellikle dizüstü bilgisayarlar için, monitörünüzün yenileme hızıyla (60, 120, 144Hz) aynı değere ayarlanmasını öneririm.

Sistemler için, PC’niz için iyi bir soğutmaya sahipseniz, kapatabilirsiniz. Aksi takdirde, sisteminizde ısıtma sorunları olabilir.

antialiasing:

Bazı pürüzlü kenarlar alacaksınız, ancak yardımcı olmuyor. LOL’de performans ve fps desteği için kenar yumuşatmayı devre dışı bırakmanız gerekir. Görsellerdeki fark göz ardı edilebilir.

Dikey Senkronizasyon: kapalı

FPS’niz monitörün yenileme hızının altına düşerse ciddi FPS düşüşlerine neden olabilir. Bunu kapat. FPS’ye ihtiyacınız var.

Oyunu yeniden başlatın. LOL’de bir performans artışı görmelisiniz.

Tebrikler. League of legends’ı maksimum performans ve FPS için başarıyla optimize ettiniz. Hala gecikmesiz bir oyun elde edemiyorsanız, Windows 10’u oyun için optimize etmeyi deneyebilirsiniz . Umarım, probleminiz çözülecektir. Değilse, yeni bir sistem satın almanız veya mevcut sistemi yükseltmeniz gerekir.

Umarım League of legends grafik ayarları ile ilgili makaleyi beğenmişsinizdir.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın