Lag'ı düzeltmek için StandOff 2 için en iyi Grafik ayarları! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Lag’ı düzeltmek için StandOff 2 için en iyi Grafik ayarları!

Lag’ı düzeltmek için StandOff 2 için en iyi Grafik ayarları

StandOff 2, mobil dünyanın resmi olmayan CS: GO’sudur . Oyun hem Android hem de IOS için kullanılabilir. Ve açıkçası, muhtemelen mobil dünyadaki en önemsiz oyunlardan biridir. Diğer oyuncuların Standoff 2’deki gecikme sorununu düzeltmelerine yardımcı olmak için burada gecikmeyi düzeltmek için Standoff 2 ayarları hakkında bir kılavuz bulunmaktadır. Birçok insan muhtemelen bu oyunu hiç duymamış. Eğer Standoff 2’yi henüz indirmediyseniz indirme linki işte burada.

lag'ı düzeltmek için standoff 2 için en iyi grafik ayarlarıPin

Stand Off 2 Mobil Oyun için En İyi Grafik Ayarları

lag'ı düzeltmek için standoff 2 için en iyi grafik ayarlarıPin
  • Gölgelendirici Detayları: Düşük

Gölgelendirici Ayrıntıları grafik kalitesini etkiler, ancak bu değeri maksimuma ayarlamanız gerekmez. Grafikler için en önemli ayar, aşağıda açıklanan doku detayından başka bir şey değildir. Bu ayarı şu şekilde ayarlayın: düşük veya orta

  • Doku Detayı: Düşük veya Orta

Doku detayı, standoff 2 oyununun en önemli ayarıdır. Daha iyi grafikler istiyorsanız, orta veya yüksek ayarlarla devam edin. Çoğu kullanıcı için ortam yeterlidir. Eğer gecikmedikçe. Bu ayarı orta olarak ayarlayın .

  • Model Detayları: Düşük

Model Detayları oyundaki karakterlerle ilgilenir. Genel olarak konuşursak, onları net bir şekilde tespit edebildiğiniz sürece, bu karakterler için yüksek kaliteli grafiklere ihtiyacınız yoktur, adil oyunu. Bu ayarı düşük olarak ayarlayın . Bunun yerine bazı kaynakları doku kalitesi için kaydedin.

  • Efekt Ayrıntıları: Çok Düşük

Efekt ayrıntıları animasyon efektlerini etkiler. Oyun güzel görünüyor ama FPS pahasına. İyi bir cihazınız varsa, onu orta seviyeye ayarlayabilirsiniz. Ancak çoğu için düşük ayarları öneriyorum. FPS artırmak için çok düşük ile gidin.

  • Ekran Çözünürlüğü: Medium

Ekran Çözünürlüğü telefonlar için orta, tabletler için Yüksek olmalıdır. Cihazınıza bağlı olarak, kalite harika olduğu ve oyuncuları kolayca tespit edebileceğiniz için orta ayara gitmenizi tavsiye ederim.

lag'ı düzeltmek için standoff 2 için en iyi grafik ayarları!Pin

  • Kenar Yumuşatma: Devre Dışı

Bu bir android telefonda ihtiyacınız olan PC ayarlarından biridir. Küçük ekran nedeniyle, efektler göz ardı edilebilir ve bu nedenle doku kalitesi için bazı kaynakları kaydetmek için bu ayar güvenle devre dışı bırakılabilir. Ayrıca, standoff 2 ayarlarında bunu devre dışı bırakarak fps desteği de alacaksınız

  • Anizotropik Filtreleme: Devre Dışı

ROG veya Black Shark Gaming Phone gibi aşırı güçlü bir telefonunuz yoksa, mobil cihazlarda filtreleme efektlerine gerek yoktur. Bu nedenle FPS’yi kaydetmek ve kargaşada iyi bir performans artışı sağlamak için 2. Bu ayarı devre dışı bırakın.

  • Hedef FPS: 60 veya 120

FPS her zaman ekran yenileme hızınıza eşit olmalıdır. Çoğu cihaz için 60hz’dir. Oyun telefonları için 90hz veya 120hz. Diğer herkes 60 FPS seçmelidir.

Uygula’yı tıklayın ve oyunu yeniden başlatın. Artık oyunun herhangi bir gecikme olmadan tadını çıkarabilmelisiniz. Oyunu oynarken en yakın sunucuyu seçtiğinizden emin olun . Böylece ping düşük kalır.

Umarım bu rehber sizin için bilgilendirici olmuştur ve okuduğunuz için teşekkür ederim.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın