LAG'ı düzeltmek için Modern Combat 5 En İyi Grafik Ayarları! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

LAG’ı düzeltmek için Modern Combat 5 En İyi Grafik Ayarları!

lag'ı düzeltmek için modern combat 5 en i̇yi grafik ayarları!Pin

LAG’ı düzeltmek için Modern Combat 5 En İyi Grafik Ayarları!

Modern Combat 5 , bugün piyasada bulunan en çok oynanan çevrimiçi mobil oyunlardan biridir. Ancak tüm çevrimiçi oyunlar gibi, birçok oyuncu oyunu oynarken özellikle düşük kaliteli cihazlarda olanlar gecikmeye devam etti. Buradaki diğer oyunculara yardımcı olmak için gecikmeyi düzeltmek için en iyi modern savaş 5 grafik ayarları var. Oyunu henüz indirmediyseniz, aşağıdan indirebilirsiniz. Oynaması ücretsiz.

Bu oyuncuların modern savaş 5’teki gecikmeyi düzeltmelerine yardımcı olmak için:


Modern Combat 5 için En İyi Grafik Ayarları

Bunu yapmak için oyun ayarlarına gidin ve aşağıdaki seçenekleri düzenleyin:

lag'ı düzeltmek için modern combat 5 en i̇yi grafik ayarları!Pin
  • İşleme Ölçeği: Telefonlar için% 70 Tabletler için% 100

İşleme ölçeği, oyunun mobil cihazınızda oluşturulduğu çözünürlükle ilgilenir. En iyi kalite için en yüksek işleme çözünürlüğüne ihtiyacınız vardır. Bununla birlikte, mobil cihazlar için, ekran boyutu daha küçük olduğundan, yüksek çözünürlüklerin grafikler üzerinde minimum etkisi vardır. Render çözünürlüğünü düşürerek fps’ye büyük bir destek elde edersiniz. FPS’yi artırmak, oyunda gecikmeyi düzeltmenize yardımcı olur.

Çok geniş bir ekrana sahip tabletler veya telefonlar için, harika bir oyun deneyimi yaşamanız için% 100 render ölçeği öneririm.

  • FPS SINIRI: 60

Gecikme, ağ gecikmesine ve paket gecikmesine neden olan FPS düşüşüne neden olan paket kaybının bir sonucudur. Gerçekten gecikmesiz oyun deneyiminin keyfini çıkarmak için oyunu oynarken sürekli 60 fps‘ye ihtiyacınız var. Bu nedenle FPS sınırını 60 olarak ayarlayın.

  • GFX Kalitesi: Daha İyi Performans

en iyi FPS‘ye ihtiyacınız varsa, bu ayarı daha iyi performansa ayarlamanız gerekir. Bunun için hassas kontrol ayarları yoktur. Ama daha iyi performans bana göre en iyi performans ve grafik dengesini sağlıyor. Düşük uçlu cihazlar için bu tek seçenektir.

İyi bir cihazınız varsa ayarları orta olarak ayarlayabilirsiniz.

lag'ı düzeltmek için modern combat 5 en i̇yi grafik ayarları!Pin

  • SSAO: Kapalı


SSAO , Ekran alanı ortam tıkanıklığını ifade eder. Bu ayar ortam tıkanıklığı için kullanılır ve yalnızca yüksek kaliteli bir ekrana sahip bir oyun telefonunuz varsa kullanışlıdır. Teknik özellikleriniz düşükse önerilmez. Bu yüzden kapatın.

  • BLOOM: kapalı

Işık efektleri ekler. Hiçbir şekilde yararlı değildir. Aslında düşmanları tespit ederken sorunlara neden olur. Bu yüzden kapatın. FPS’yi artırın ve kolay öldürmeler elde edin. Bu kadar basit.

lag'ı düzeltmek için modern combat 5 en i̇yi grafik ayarları!Pin

Tüm optimizasyonlara rağmen hala modern combat 5 çok fazla gecikme yaşıyorsanız. Ardından, render ölçeğini% 40 olarak ayarlamanız gerekir. Bunun kalite üzerinde yüksek bir etkisi vardır, ancak düşük kaliteli bir telefonunuz varsa ve sadece modern combat 5 çevrimiçi oynamak zorundaysanız, başka alternatifler yoktur.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın