Mobil Oyunlar

Kingdom Come: Deliverance Epic Games Store’de ücretsiz Kaçırma!

kingdom come: deliverance epic games store'de ücretsiz kaçırma!

Kingdom Come: Deliverance artık Epic Games Store’de ücretsiz

Epic Games Store bir süredir kullanıcılarına ücretsiz oyunlar sunuyor. Ve Epic Games Store tarafından sunulan en yeni oyun Kingdom Come: Deliverance. Oyun Warhorse Studios tarafından geliştirilen ve Deep Silver tarafından yayınlanan bir aksiyon rol yapma video oyunudur. Oyun Kutsal Roma İmparatorluğu’nun İmparatorluk Devleti olan Orta Çağ Bohemya Krallığı’nda geçiyor. Tarihsel doğruluğu için popüler ve 2018’de piyasaya sürüldü.

Oyun artık tüm kullanıcıları için Epic Games Store’de ücretsiz olarak kullanılabilir. Tüm kullanıcıların yapması gereken mağazada Kingdom Come: Deliverance sayfasını açmak ve ücretsiz sürümü eklemek. Bu, Warhorse Studios’un e-postalarına erişmesini istiyorsa ve kullanıcılar bu seçeneklerden birini seçebilirlerse, kullanıcıları uyarır. Bunu takiben oyun kütüphaneye eklenecek ve hemen indirilebilir.

Fortnite’ın arkasındaki geliştirici, Epic Games 2018’de bir oyun mağazasıyla çıkacağını açıkladı. Ve geçen yıl Valve’dan Steam’e doğrudan rakip olan Epic Games Store ile çıktı. Bir yıl faaliyete geçtikten sonra Epic Games, Mağazasının ilk yılında 108 milyon müşteri topladığını duyurdu. PC’den gelen bu müşteriler Mağaza’da 680 milyon dolar harcadı. Bu 251 milyon dolar arasında üçüncü taraf PC oyunları vardı.

Epic Games’e gelince, şirket Mağaza’da 23 milyon $ kupon ve indirim finanse ettiğini iddia ediyor. Promosyonun bir parçası olarak 73 bedava oyun teklif etti ve yaklaşık 1.500 dolar değerinde. Şirket, 2020 boyunca da ücretsiz oyunlar sunmaya devam etmeyi planlıyor. Geçen ay aktif oyuncular açısından, yüzde 17’si ABD’den geldi ve onu Rusya, Çin, Brezilya ve Almanya izledi. Mağaza Borderlands 3, The Division 2, Control ve Metro Exodus’taki en popüler oyunlara gelince, aynı zamanda PC münhasır olan listenin başında geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu