Kai'Sa hızlı başlangıç ​​kılavuzu yetenek sırası - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Kai’Sa hızlı başlangıç ​​kılavuzu yetenek sırası

kai'sa hızlı başlangıç ​​kılavuzu yetenek sırasıPin

Kai’Sa hızlı başlangıç ​​kılavuzu yetenek sırası

Kai’Sa, League of Legends oyuncuları ve profesyoneller için en popüler ADC seçimlerinden biridir .

Kiti, sadece diğer ADC‘lerde değil, aynı zamanda oyundaki en karmaşık ve çeşitli çeşitlerden biridir. Oyun tarzında diğer şampiyonlardan daha fazla yaratıcı özgürlük sunuyor. AP, AD veya saldırı hızını 100‘e (veya saldırı hızı durumunda yüzde 100’e) istifleyerek, yeteneklerini farklı oyun tarzlarına uyacak şekilde dönüştürebilir ve Kayn‘den bile daha fazla olasılık açabilirsiniz.

Bu hızlı, üst düzey kılavuzla, onu nasıl inşa edeceğinizi, oynatacağınızı ve umarım onunla Bronz‘da olduğunuzu düşünmeyeceksiniz.

Öğeler

kai'sa hızlı başlangıç ​​kılavuzu yetenek sırasıPin

Bahsettiğimiz gibi Kai’Sa, AP, AD veya saldırı hızı oluşturabilir ve onları doğru senaryolarda oluşturduğu sürece etkili kalabilir. Örneğin, düz AP en iyi güvenilir patlama hasarı için kullanılır, ancak tam AD ve ölçüt, suçlara dayanması nedeniyle yüksek riskli / yüksek ödüllü patlama için kullanılır. Saldırı hızı ve saldırı hızı hibrid yapıları, tonlarca tankı olan takımlara karşı en iyi sonucu verir ve gerçek hasar pasifi nedeniyle en tutarlı ve güvenilir DPS‘yi ortaya çıkarır.

Etkinlik sırasına göre hangi yapıyı seçtiğinize bağlı olarak çalıştırılacak en iyi öğeler. Daha sonra gittiğiniz bir yapıya daha fazla durumsal öğenin dönüştüğünü unutmayın.

Saldırı hızı hibrit

kai'sa hızlı başlangıç ​​kılavuzu yetenek sırası

Bu yapı, adil bir farkla en fazla hasarı verir, ancak ham hasarın yarattığı kadar patlamaz. AD, AP ve saldırı hızında önemli istatistikler oluşturarak, bu yapı Kai’Sa’nın yeteneklerinin üçünü de geliştirmesine izin veriyor, bu da büyük bir fayda. Dezavantajı, bu yapının ölçeklendirilmesi, en azından Manamune’nin Muramana’ya dönüşmesi için zamana ihtiyaç duymasıdır.

AD / crit

kai'sa hızlı başlangıç ​​kılavuzu yetenek sırası

Bu yapı, atılan füze sayısını artıran Q’sunu geliştirmenizi sağlar. Infinity Edge ile birlikte Stormrazor tarafından verilen ham AD, yumuşacık şampiyonlar için son derece ölümcül olmasını sağlıyor.

Yetenek odaklı

kai'sa hızlı başlangıç ​​kılavuzu yetenek sırasıPin

Bu yapı, her üç yeteneği de geliştirmenizi sağlar. AD dağıtıcı şampiyonlarla dolu bir takımda olduğunuzda ve karışık AP hasarına ihtiyacınız olduğunda gidilecek yapı. AP için gitseniz bile, daha büyük hasar çıkışı için hala Berserker Greaves‘e ihtiyacınız var. Saldırı hızı ile pasif ölçekleriniz iyi ve saldırı hızı eksikliği size çok zarar verebilir.

AD / Saldırı hızı

kai'sa hızlı başlangıç ​​kılavuzu yetenek sırası

Bu, Kai’Sa oyuncularının şu anda en popüler yapısı. Erken güçlü bir hasar artışı sağlar ve Stormrazor yavaşça şampiyonları daha kolay uçurmanızı veya W> R> auto ile seçimler yapmanızı sağlar.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın