Mobil Oyunlar

İOS için PUBG Mobile bedava UC nasıl alınır?

 i̇os için pubg mobile bedava uc nasıl alınır?

İOS için PUBG Mobile bedava UC nasıl alınır?

  • PUBG Mobile’da İos cihazları kullanarak yasal olarak bedava UC elde edebileceğiniz bazı yöntemler.
  • Bilinmeyen Nakit, PUBG Mobile’ın oyun içi para birimidir.

PUBG Mobile‘daki oyun içi para birimi Bilinmeyen Nakit oldukça pahalıdır; her oyuncunun buna gücü yetmez. UC, oyun içi mağazalardan benzersiz görünümler ve kostümler satın almak ve ayrıca Royal Pass Elite ve Elite plus satın almak için kullanılır.

PUBG Mobile’da bir ios cihaz kullanarak bedava UC almanın tek yasal yolu , çeşitli ‘Ödeme Yap ‘ (GPT) uygulamalarının kullanılmasıdır.

Bu notta, PUBG Mobile’da bedava UC almak için kullanabileceğiniz çeşitli uygulamalara bir göz atın:

1 Numaralı Google Ödüllü Anketler

i̇os için pubg mobile bedava uc nasıl alınır?

Google Ödüllü Anketler uzun bir süre önce Hindistan’da kullanıma sunuldu. Bu uygulama, kullanıcıları anketleri yanıtladıkları için Google Play kredileriyle ödüllendirir ve UC, bu krediler kullanılarak satın alınabilir.

Anket sayısı her kişiden farklıdır. Uygulamanın 10 milyondan fazla indirilmesi vardır ve Playstore’da 4,3 olarak derecelendirilmiştir.

2 Kolay Ödüller

i̇os için pubg mobile bedava uc nasıl alınır?

Easy Rewards, kullanıcıların diğer görevlerin yanı sıra uygulama indirme, anketleri yanıtlama ve sınavları yanıtlama gibi çeşitli görevleri tamamlayabilecekleri bir uygulamadır. Kullanıcılar Flipkart, Amazon ve Paypal kuponları satın almak için kullanılabilecek jetonlar kazanırlar.

İlgili Makaleler

Oyuncular daha sonra bu kuponları kullanarak Google Play hediye kartları satın alabilir. Bu uygulama 4,4 olarak derecelendirilmiştir ve Playstore’da 100 binin üzerinde indirilmiştir.

3 Anket

i̇os için pubg mobile bedava uc nasıl alınır?

Bu uygulama, nakit kazanmak için anketleri tamamlamanız gereken Easy Rewards’a oldukça benzer. Tek dezavantajı, PayPal nakit parasının ödülleri talep etmenin tek yolu olmasıdır. Uygulamanın 1 milyondan fazla indirilmesi vardır ve 4.5 olarak derecelendirilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu