İki Farklı Yöntem Kullanarak Ücretsiz PUBG Mobil UC Nasıl Alınır? - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

İki Farklı Yöntem Kullanarak Ücretsiz PUBG Mobil UC Nasıl Alınır?

i̇ki farklı yöntem kullanarak ücretsiz pubg mobil uc nasıl alınır?Pin

İki Farklı Yöntem Kullanarak Ücretsiz PUBG Mobil UC Nasıl Alınır?

PUBG Mobile, oyuncuların kıyafetlerini, silahlarını ve diğer bazı eşyaları kişiselleştirmelerine izin vererek bir dizi kilitlenebilir özellik sunar, böylece onlara savaş alanında biraz daha yetenek verir. Ancak, bu öğelerin kilidini açmak için iyi miktarda UC (Bilinmeyen Nakit) harcamanız gerekir.

Ve konuyla ilgili bir dizi web sitesi ve öğretici, PUBG Mobile’de ücretsiz UC’ler almak için bir hile sunduğunu iddia ederken, hiçbir şey tamamen ücretsiz olmadığından her zaman dolandırıcıların farkında olmalısınız. Çoğu durumda, bu hileler işe yaramaz, ancak sistemi sizin için çalıştırmanın hala belirli yolları vardır. İlginç bir şekilde, aslında oyuncuların PUBG Mobile’de biraz çaba harcamadan kolayca ücretsiz UC’ler alabilecekleri bir yöntem var.

PUBG Mobile’da UC’yi nasıl ücretsiz olarak alabilirim?

Google’dan ‘Google Görüş Ödülleri’ adlı bir uygulama indirmeniz yeterlidir. Uygulama, kullanıcının ödül karşılığında platformda anket yapmasını gerektirir. Anketler oldukça kolaydır ve Google Play Bakiyesi şeklinde makul miktarda para öder. Bir kullanıcı hesabında yeterli Google Pay Bakiyesine sahip olduktan sonra, Play Store’dan bir dizi öğe satın almak için kullanabilir.

PUBG Mobile’da ücretsiz UC almak için uygulamayı telefonunuza nasıl yükleyebileceğinize hızlı bir bakış.

i̇ki farklı yöntem kullanarak ücretsiz pubg mobil uc nasıl alınır?Pin

1. Adım: Google Görüş Ödüllerini Yükleyin

Android destekli akıllı telefonunuzda Play Store’u başlatın ve ‘Google Görüş Ödülleri’ni arayın.

2. Adım: Ankete Katılın

Google Görüş Ödüllerini ilk kez kullanıyorsanız, ilk birkaç ankete katıldığınız için ödüllendirilemezsiniz; ancak Google sonraki anketleri denemek için ödeme yapmaya başlayacaktır.

3. Adım: Telefonunuzda PUBG Mobile’ı açın

Yeterli miktarda Google Play Bakiyesi kazandıktan sonra, cihazınızda PUBG Mobile uygulamasını açmanız ve oyundaki UC Satın Alma bölümüne gitmeniz gerekir. ‘UC Satın Alma‘ altında, kazandığınız bakiye için UC satın alabilirsiniz. Burada, ödeme yönteminiz olarak Google Play Bakiyesini seçmeniz gerekiyor. Biraz UC satın aldıktan sonra, yeni PUBG kaplamalarının kilidini açmaya başlayabilirsiniz.

PUBG mobile için ücretsiz UC almak için Elite Pass alın

PUBG Mobile, her savaşı oynasanız ve kazansanız bile oyuncuları ücretsiz UC’lerle ödüllendirmez. Bununla birlikte, bir Elite Pass satın alırsanız, PUBG her mevsimsel görevi tamamladığınızda size birkaç farklı ödül ve ödül verecektir (sadece birkaç kaydırma ile tamamlanabilir). Bu ödüllerden biri Bilinmeyen Nakit.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.

“İki Farklı Yöntem Kullanarak Ücretsiz PUBG Mobil UC Nasıl Alınır?” üzerine 2 yorum

Yorum yapın