Haziran 2022'de PUBG Mobil Kullanım Kodları nasıl kullanılır? Kodları ve Ücretsiz Öğeleri Alın - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Haziran 2022’de PUBG Mobil Kullanım Kodları nasıl kullanılır? Kodları ve Ücretsiz Öğeleri Alın

haziran 2021'de pubg mobil kullanım kodları nasıl kullanılır? kodları ve ücretsiz öğeleri alınPin

Haziran 2022’de PUBG Mobil Kullanım Kodları nasıl kullanılır? Kodları ve Ücretsiz Öğeleri Alın

Haziran 2022’de PUBG Mobil Kullanım Kodları nasıl kullanılır? Kodları ve Ücretsiz Öğeleri Alın: Yakın zamanda dünya çapında bir milyar indirmeyi aşan battle royale oyunu PUBG Mobile, oyunu canlı ve taze hissettirmek için düzenli olarak heyecan verici yeni öğeler ve ödüller getiriyor. Ne yazık ki, birisi satın alarak onları almak isterse, oyun içindeki eşyalar bir servete mal olur.

Bir kuruş harcamadan ödülleri ücretsiz olarak alabileceğiniz başka bir yöntem daha var. PUBG Mobil Redeem Kodları, onları kullandığınızda size ücretsiz ödüller verecektir. Bu sefer, oyuncuların resmi ödeme sitesi yerine oyun içi bölümden kullanması gereken en son kullanma kodları var.

PUBG Mobile’da Godzilla ve Kong Kodları Nasıl Kullanılır?

Bu sefer, Kullanım Kodları, Redemption Center yerine Godzilla vs. Kong etkinlik bölümünde talep edilmelidir . Kodları kullanmak için bu adımları izleyin

Adım 1: Oyuncuların ‘Etkinlik‘ bölümüne dokunması ve ‘Temalı’ sekmesine gitmesi gerekir.

Adım 2: ‘Temalı‘ sekmesi altında ‘ Bir paketi talep etmek için kodu girin‘ seçeneğini bulun ve tıklayın.

Adım 3: Şimdi, ödeme sayfası görünecektir. Oyuncuların benzersiz kullanım kodunu giriş kutusuna koyması ve işlemi tamamlamak için ‘Tamam‘ düğmesine basması gerekir.

haziran 2021'de pubg mobil kullanım kodları nasıl kullanılır? kodları ve ücretsiz öğeleri alınPin

Godzilla vs. Kong Güncellemesi için Redeem Codes listesine bakın

Bunlar, oyuncuların oyun içi bölüm aracılığıyla kullanabilecekleri ve uçak pilot lisansı ve grafiti gibi ödüller kazanabilecekleri Kullanım Kodlarının listesidir.

Kodu kullanın 1: GODZILLAKONG
Kodu kullan 2: GODZILLAVSKONG
Kodu kullan 3: MAY25PUBGMOBILE
Kod 4’ü kullanın: MONSTERDETECTED
Redeem kodu 5: TITANSLASTSTAND

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın