Haziran (2022) PUBG Mobile Bedava Hesaplar 1500 UC BP Skin! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Haziran (2022) PUBG Mobile Bedava Hesaplar 1500 UC BP Skin!

haziran (2021) pubg mobile bedava hesaplar 1500 uc bp skin!Pin

Haziran (2022) PUBG Mobile Bedava Hesaplar 1500 UC BP Skin!

PUBG Mobile, Mobile için 2022’nin en popüler ve 1 numaralı savaş alanı TPP ve FPP oyunlarından biridir ve eğer bir kişi oynamak isterse, PUBG Mobile oynamak istiyorsanız, o zaman bir Facebook, Twitter’a ihtiyacınız var. veya Gmail hesabını kullanarak PUBG oyununuzda oturum açın ve başarılarınızı ve Sıralamanızı kaydedin.
Birisi PUBG Mobile’a ilk kez kaydolduğunda, UC ve Silah görünümleri ve başka türden ödülleri olmayan yeni bir hesabı vardır, bu yüzden bugün size 2022’de PUBG Mobil ücretsiz Hesabı almanın en iyi yöntemini göstereceğiz. ücretsiz UC,Silah Skinleri,Bedava Royal PassBP ve çok daha fazlası, yani kraliyet geçişi gibi ücretsiz ödüllere sahip ücretsiz bir yeni PUBG Mobil hesabı istiyorsanız, aşağıda gösterilen yöntemi izleyin.

PUBG Mobile Ücretsiz Hesap Ödülleri

Aşağıda gösterilen yöntemle bir PUBG Mobil Hesabı oluşturursanız, premium olan ve ücretsiz olarak ödenen ücretsiz ödüller alabileceksiniz.

Ücretsiz bir PUBG Mobil Hesabı Alın

 • Oturum açma sırasında ilk kez Ücretsiz Sekiz Yüz (800) UC alın
 • M416, AKM, DP 28, Scar-L, M16A4, M762 UMP ve KR 98, M24 gibi Keskin nişancı gibi farklı silahlardan ücretsiz silah görünümleri edinin. AWM, S12k gibi kısa silahlar ve daha fazlası
 • Ücretsiz PUBG Mobile Sezon 14 kıyafetleri
 • Yüz bin (100.000) BP
 • İki Bin (20000) gümüş parçası
 • E-posta yoluyla Ücretsiz PUBG Mobil Hesabı
 • Burada, herhangi bir kayıt olmadan özgürce kullanabileceğiniz bazı yeni PUBG Mobil Hesaplarının yeni bir listesine sahibiz, bu nedenle e-posta adresli bir PUBG Mobile hesabı istiyorsanız, bu listemizi kontrol etmelisiniz. Tüm bu PUBG Mobile hesapları, herhangi bir yazılım veya program olmadan manuel olarak oluşturulmaktadır ve tamamen güvenlidir, bu yüzden hiç riskli hissetmeyin

E-posta ve Şifreli PUBG Mobil Hesaplarının Listesi (Gmail Hesapları)

Burada, herhangi bir kayıt olmadan özgürce kullanabileceğiniz bazı yeni PUBG Mobil Hesaplarının yeni bir listesine sahibiz, bu nedenle e-posta adresli bir PUBG Mobile hesabı istiyorsanız, bu listemizi kontrol etmelisiniz. Tüm bu PUBG Mobile hesapları, herhangi bir yazılım veya program olmadan manuel olarak oluşturulmaktadır ve tamamen güvenlidir, bu yüzden hiç riskli hissetmeyin

(PUBG için E-posta Girişi)            Parrola

 • DrunythGenius@gmail.com 12345682
 • Helidianewacc@gmail.com Lovethioppp
 • DrunythPUBG202@gmail.com 21021985
 •  Adwilired20012@gmail.com     terminantor29
 • Breracia@gmail.com Coolkidbres
 • YbaliwythFAV@gmaill.com Üstün
 • Süpermen2453@gmail.com thebest2453
 • Adwilired20012@gmail.com terminantor29

Facebook üzerinden ücretsiz PUBG Mobil Hesabı

PUBG Mobile oyuncularının çoğu, PUBG hesaplarına giriş yapmak için Facebook kimliklerini kullandılar, bu yaygın bir yöntemdir çünkü bugün hemen hemen her oyuncunun bir Facebook hesabı olması gerekir, bu yüzden Facebook ile bağlantılı PUBG mobil hesaplarının bir listesini oluşturuyoruz. İyi bir Sıralamadan bir PUBG Mobil Kimliği istiyorsanız, aşağıda verilen listeyi kontrol etmelisiniz

Oyuncular Neden Ücretsiz PUBG Mobil Hesabı İstiyor?

İnsanların güvenli Facebook hesabını veya bir e-posta hesabını kullanarak ve PUBG mobil’in herhangi bir politika ihlali nedeniyle bir süre Oyun hesabının yanı sıra Facebook veya e-posta hesabınızın da yasaklanmasına neden olarak verici verici bir duruma neden olabilir, ancak bu ücretsiz hesapları kullanarak kullanarak yapabilirsiniz oyunu sorunsuz oynayın.
Bazı insanlar, Facebook veya E-posta hesabıyla oturum açmanın, parola ve diğer kişisel bilgilerinin sızdırılmasına neden olduğunu düşündükleri için ücretsiz bir hesap da istemektedir, çünkü oturum açma sırasında hesabınızın orijinal parolasını doldurmanız gerekir.
Halklar ayrıca bu ücretsiz hesapları pratik olarak oynamak için kullandılar çünkü oyundaki mevcut iddialı iddialarını kaybetmek istemediler ve bu insanlardıdı.
PUBG mobil oyununun izin vermediği araçları kullananlar oyun hesaplarının yasaklanmasına neden oldu ve bu insanlar orijinal hesaplarını kaybetmek istiyorlar, bu yüzden bu tür ücretsiz hesaplar kullanıyorlardı.

Numara hesaplar çalışmıyorsa

Tüm bu PUBG Mobile hesapları yeni ve güncellenmiştir, ancak herhangi bir nedenle bu hesaplar çalışmıyorsa, bu web sitesi için kötü hissetmeyin ve bir dosya indirin, bazı iyi ücretsiz ödüller ile yüzden fazla PUBG Mobile hesabına sahip olun, bu yüzden TXT’yi indirin aşağıdaki indirme düğmesine tıklayarak dosyayı açın.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.

“Haziran (2022) PUBG Mobile Bedava Hesaplar 1500 UC BP Skin!” üzerine 6 yorum

 1. Abi bana mclarenli araba desenli bide kıyafet skinli hesap atarmisiniz bana bu gmailden atarsanız sevinirim

  Cevapla
Yorum yapın