GTA V Askeriye Nerede?

GTA V askeriye nerede sorusu son zamanlarda fazlasıyla sorulmaktadır. İşte GTA haritasına erişmenin ve askeri üssün yerini belirlemenin en hızlı ve en kolay yolu. GTA 5 hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

GTA V Askeriye Nerede?

Grand Theft Auto serisinin çıkışından bu yana Rockstar Games, en tanınmış oyun geliştiricilerinden biri haline geldi. Dünya çapında oynanan en popüler oyunlardan biri, GTA serisine en yeni giriş olan GTA 5’tir. Hikaye modu ve çevrimiçi mod, oyunculara sunulan iki oyun modudur.

Ancak, oyunla ilgili çok fazla sorgusu olan çok sayıda oyuncu var. Askeriyenin nerede olduğu gibi sorulara cevap bulmaya çalışıyorlar: Acemiler için askeri üs haritada gösterilmiyor. Hydra savaş uçağı, tesise giren oyuncular tarafından sık sık çalınır. Dolayısıyla, hala GTA 5’teki askeri üssün nerede olduğunu öğrenmekle ilgileniyorsanız, aşağıda verilen adım adım talimatları izleyin.

GTA V Askeriye Talimatları

Askeriye, GTA 5’in hikaye modunun harita görünümünde “Lago Zancudo” olarak tanımlanacak. Haritada, çevrimiçi modda etiketleme yoktur. Askeri üs, GTA 5’teki bölgenin uydu görüntüsü temsilinden de görülebileceği gibi, Kuzey Chumash plajının hemen güneyinde yer almaktadır. Kendine özgü yapısı nedeniyle, dikkat edilirse askeri üs hızlı bir şekilde bulunabilir. Üssün sonundan askeri üs görülebilir. Bunun nedeni, sonun yalnızca su kenarına ulaşmasıdır. GTA 5’te bu, askeri üssün yerini belirlemenin en hızlı yöntemidir.

Fort Zancudo, eğitim için sınıfların yanı sıra, en üst katta çalışan bir asansörü ve mini uçuşları olan yedi katlı bir gözetleme kulesi içerir. Asansörü en üst kata çıkarırsanız, kalenin savunma operasyonlarını izleyen ve yöneten çok sayıda askeri görevlinin bulunduğu bir kule bulabilirsiniz. Ek olarak, kulenin en üst katında küçük bir tüfek de bulunabilir.

Geliştiriciler, askeri tesisi 2017 güncellemesinde satın alınabilir bazı hangarlar ekleyerek genişletti. Bu hangarları da satın alabilir, istediğiniz seviyeyi yükseltmeden askeri tesise girmenizi sağlayabilirsiniz. Ancak ordu, bir atış bile yaparlarsa veya diğerinden herhangi bir araç almaya çalışırlarsa, hedeflenen seviye tamamen yok olana kadar onları takip edecektir.

GTA 5 askeri üssünün mevcut hangarları aşağıda listelenmiştir:

  • Fort Zancudo Hangar 3497 fiyatı 2,085,000 Dolar
  • Fort Zancudo Hangar 3499 fiyatı 2.650.000 Dolar
  • Fort Zancudo Hangar A2 fiyatı 3.250.000 Dolar

GTA 5 Askeri Üsse Gidiş

gta v askeriye neredePin
gta v askeriye nerede?

GTA 5’te askeriye üssün yerini öğrendikten sonra, nasıl girileceğini açıklamaya geçelim.

Fort Zancudo tamamen yüksek çitler ve kapılarla çevrili ve iyi korunuyor. Ancak GTA 5’te bu askeri üsse girmenin belirli yolları var.

Hava Yoluyla

GTA 5’te askeri üsse uçabilirsiniz. Helikopter veya uçak gibi bir hava aracı kullanın. Ancak, üssün üzerinden uçtuğunuz anda iki yıldızlı bir aranan seviye ve bir radyo uyarısı ile karşılanacağınızı lütfen unutmayın. Dört yıldızlı bir Aranıyor Sıralaması hemen sizi takip etmeye başlayacak ve güdümlü füzeler size doğru uçmaya başlayacak.

Askeri üsse inmeye çalışmak akıllıca bir fikir değil. En iyi hareket şekli, yere yakın olduğunuz anda paraşütünüzle atlamak ve açmaktır. Bundan sonra, ordu sizi vurarak öldürmeden önce bir askeri aracı almak için fazla zamanınız olmayacak.

Hızlı Arabayla

Fort Zancudo’ya ek bir giriş var. GTA 5’te hızlı bir araca atlayarak performansınızı artırabilirsiniz. Sadece bölgeyi keşfedin ve çitin yakınında büyük bir tepe veya uçurum arayın. Tabanın etrafındaki beton yola paralel iki dış çit arasına inmeyi hedeflemelisiniz. Kapı muhafızlarına görünmeden yapabilirseniz bu yola gerekli seviyeye ulaşmadan girebilirsiniz.

Motosiklet

Grand Theft Auto V’de bir askeri üsse girmek için bir motosikleti nasıl kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Üssün ön kontrol noktasında, kapı muhafızları tipik olarak görüş açılarını ayarlar. Zamanı iyi ayarlarsanız, fark edilmeden ön kontrol noktasından güvenle geçebilirsiniz.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın