GTA 6 Nasıl Yüklenir? Kısaca - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

GTA 6 Nasıl Yüklenir? Kısaca

GTA 6 nasıl yüklenir sorusu son zamanlarda fazlasıyla soruluyor. Oyun çıkmadığı için indirme seçeneği mevcut değildir fakat oyundan birçok görüntü sızdırıldı. Twitter’da bir kişi Grand Theft Auto 6’dan çekildiğini söylediği oyun içi bir video paylaştı.

Bir kadın karaktere rehberlik edeceğiz ve görüntüler oyunun Vice City’de geçeceğini doğruladı.

GTA 6 Nasıl Yüklenir?

Yakın zamanda 2013 sürümü olan GTA V desteğini resmi olarak kesen Rockstar, şimdi de GTA 6’yı tanıtmaya başladı. Şirket, geçtiğimiz aylarda yeni GTA’yı geliştirdiğini resmi olarak açıkladıktan sonra henüz başka bir ayrıntı açıklamadı. Bugün oyun camiasını şoke eden bir paylaşım oldu.

Birçoğumuz çocukluğumuzdan beri GTA oynuyoruz ve neredeyse onunla büyüdük. Rockstar’ın GTA: San Andreas, GTA III ve GTA: Vice City oyunlarını tek bir oyunda bir araya getiren Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition’ı piyasaya sürmesi, oyunun hayranları için büyük bir hayal kırıklığı oldu. Grand Theft Auto The Edition’ın kesin üçlemesi o kadar çok kusur içeriyordu ki, Rockstar Games sonunda bir özür yayınlamak zorunda kaldı.

Birçoğumuz, Rockstar’ın yepyeni bir oyun yerine rastgele bir araya getirilmiş gibi görünen bu oyunu neden çıkarmaya karar verdiği konusunda şaşkına döndük. Neyse ki Rockstar Games, GTA 6’nın geleceği hakkında artık resmi bir açıklama yaptı. Bu, şirketin nihayet sesini duyduğunu gösteriyor. Bir sonraki oyun için hepimizi heyecanlandıran bu duyurunun ardından GTA 6’nın nasıl olacağına dair söylentiler dolaşmaya başladı. Fakat sonrasında sızdırılma haberleri ortalığı karıştırdı.

GTA 6 Sızıntısı

gta 6 yüklePin
gta 6 nasıl yüklenir? kısaca

GTA 6 nasıl yüklenir, “teapotuberhacker” isimli bir kullanıcı, GTAForums’ta GTA 6’dan oyun içi fotoğraflar yayınladı. Sosyal medyada hızla viral olan oyundan görüntüler, GTA 6’nın sahip olacağı ruh halini ve orada bize sunulacak bazı unsurları ortaya çıkardı.

Ayrıca oyunun haritasının GTA Vice City’nin haritası olduğu keşfedildi. Sosyal medyada gündem yaratan iddialara rağmen oyun basınının önde gelen isimlerinden Jason Schreier, görüntülerin Grand Theft Auto 6’dan geldiğini belirten bir açıklama yaptı.

Oyunseverler, dolaşıma giren GTA 6 fotoğrafları ile kısa sürede büyülendi. Endişeler artarken, oyun basınının en önemli isimlerinden biri olan Jason Schereier, iddialar için özür dileyen bir tweet attı. Schereier, Rockstar kaynaklarıyla konuştuğunu ve sızıntısının doğru olduğuna dair onay aldığını söyledi.

Schereier, bu sızıntıyı video oyun tarihindeki en büyük sızıntılardan biri ve Rockstar Games için tam bir felaket olarak nitelendirerek, grafiklerin henüz bitmediğini de sözlerine ekledi.

Rockstar, sızan oynanış videoları için telif ücreti talep etmeye başladı. Fotoğraflar GTA 6’dan, Schereier’in sosyal medya paylaşımının ardından ortaya çıktı. Rockstar Games, zamanla sızan fotoğraflar ortalıkta dolaşmaya başlayınca tedirgin oldu.

Rockstar, çalınan fotoğrafları yayan kişilere karşı yasal işlem başlattıktan sonra videoların telif hakkını almaya başladı. Fotoğrafları yayınlayan adam Rockstar Games’ten ihraç edildi ve sosyal medyadaki bilgilere göre görüntüleri misilleme olarak yayınladı.

Bu hikayenin doğruluğu şüpheli olsa da, son zamanlarda Uber’in hacklenmesinin arkasında aynı kişinin olabileceği de iddia edildi.

Doğal olarak, bu bilgilerin hiçbiri iddia olarak dolaşıma girmeden önce doğrulanmadı.

Sızdırılan Görüntüler Gerçekten GTA 6 Mı?

GTA 6 nasıl yüklenir, GTA 6’dan olduğu iddia edilen ve ünlü yazar Jason Schreier tarafından doğrulanan bu fotoğrafların ne zaman çekildiği bilinmiyor.

Ancak fotoğraflar güncelse, Rockstar’ın oyun üzerinde hala çalıştığını ve bitmesine daha çok uzun bir yol olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü oyunun animasyonlarındaki, etkileşimlerindeki ve oyun dünyasındaki birçok kusuru ancak bu videolardan gözlemleyebiliyoruz.

Öte yandan, görüntüler iki yıl öncesine ait olabilir ve GTA 6 şimdi çok daha bitmiş olabilir. Görüntülerle ilgili sosyal medya paylaşımlarında yer alan bazı yanıtlardan yola çıkarak bu görüntülerin GTA 6’dan gelme ihtimali çok yüksek. Ekran görüntülerinde görebildiğimiz hata ayıklama panelleri, Red Dead Redemption ve GTA V ile aynı oyun motorundan geliyor gibi göründüğünden, durumun böyle olduğunu söyleyebiliriz.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın