Gta 5 Askeri Üs Nerede?

Gta 5 askeri üs nerede sorusu son zamanlarda fazlasıyla soruluyor. Bu konuya geçmeden önce genel bir tanım yapmak istiyoruz.

Grand Theft Auto V adlı 2013 açık uçlu bir aksiyon-macera video oyunu, Rockstar North tarafından yaratıldı ve Rockstar Games tarafından piyasaya sürüldü.

Grand Theft Auto serisinin yedinci ana oyunu olan GTA V’in tek oyunculu hikayesi, dürüst olmayan bir devlet kurumunun ve güçlü suçluların baskısı altında soygun girişiminde bulunan üç ana karakteri konu alıyor. Güney Kaliforniya’ya dayanan hikaye San Andreas eyaletinde geçiyor.

Gta 5 Askeri Üs Nerede?

Grand Theft Auto 5’in şu anda yalnızca bir askeri tesisi var, o da Fort Zancudo. San Andreas, Blaine County’nin eteklerinde, mutlaka görmeniz gereken gizli bir hazinedir. Fort Zacundo’da bir P-996 Lazer savaş uçağı, bir Rhino tankı veya diğer askeri teçhizat bulunabilir. Ancak gardiyanlar size “en sıcak” karşılamayı yapacaktır.

Üsse girer girmez 4 yıldızlı bir Aranma seviyesi alacaksınız. Ek olarak ısı güdümlü füzeler ve mermi yağmurunu da unutmayın. Ancak, hayatta kalırsanız, risklere değmiş olacaktır. Gta 5 askeri üs nerede sorusu, yeri ve oraya nasıl gidileceğine dair talimatlar bu gönderide anlatılıyor.

GTA 5 Askeri Üs

gta 5 askeri üsPin
Gta 5 Askeri Üs Nerede?

Vandenberg Hava Kuvvetleri Üssü’nün merkezi Kaliforniya kıyı konumunun gerçek hayatta Fort Zancudo tarafından temsil edilmesi gerekiyor.

GTA 5 dünya haritanızı açın ve bu özel askeri karakolu ortaya çıkarmak için Blaine County’deki Kuzey Chumash sahilini arayın. Bundan sonra, “Lago Zancudo”ya ulaşana kadar biraz güneye dönün. Emin olmak için, Josiah Dağı ve küçük Harmony yerleşimi bu yerin doğusunda kalıyor.

Haritada Zacundo Kalesi’ni bulmakta sorun yaşıyorsanız uydu görüntüsünü kullanmayı deneyin. Kıyı şeridini hafifçe sallayan bir ipucu arayın. Onu bulmanın en hızlı yöntemi bu şekilde. Haritanızda oraya bir işaret koyun, ardından arabanıza atlayın ve oraya doğru sürün.

GTA 5 Askeri Üsse Nasıl Girilir?

Gta 5 askeri üs nerede, Fort Zancudo tamamen yüksek çitler ve kapılarla çevrili ve iyi korunuyor. Ancak GTA 5’te bu askeri üsse girmenin belirli yolları var. İşte size tavsiyemiz:

Havadan

GTA 5‘te askeri üsse uçabilirsiniz. Helikopter veya uçak gibi bir uçak kullanın. Ancak, üssün üzerinden uçtuğunuz anda iki yıldızlı aranıyor seviyesi ve bir telsiz uyarısı ile karşılanacağınızı lütfen unutmayın. Askeri üsse inmeye çalışmak akıllıca bir fikir değil. En iyi hareket tarzı, yere yaklaştığınız anda zıplamak ve paraşütünüzü açmaktır.

Hızlı Araba

Fort Zancudo’ya ek bir giriş vardır. Hızlı bir araçla Grand Theft Auto 5’teki en çılgın hamleyi yapabilirsiniz. Sadece bölgeyi keşfedin ve çitin yakınında büyük bir tepe veya uçurum arayın.

Üssün etrafındaki beton yola paralel iki dış çitin arasına inmeyi hedeflemelisiniz. Kapı bekçilerine görünmeden yapabilirseniz gerekli seviyeye gelmeden bu yola girebilirsiniz.

Buradan çeşitli çıkışlar var. Beton yürüme yolundan çıktığınızda anında dört yıldızlı bir Aranıyor Düzeyine sahip olacaksınız. Ancak ordunun sizi kuşatması biraz zaman alacaktır.

Motosiklet

Askeri üsse erişmek için GTA 5’te bir motosikleti nasıl kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Üssün ön kontrol noktasında, kapı muhafızları tipik olarak görüş açılarını ayarlar. Zamanınız varsa, ön kontrol noktasından güvenle ve gizlice motosiklet sürebilirsiniz. İçeri girdikten sonra, daha önce belirttiğimiz aynı güvenli beton yolun sağınızda bir girişi de var.

GTA Online’da Askeri Üsse Girme

Askeri üs, tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi hem GTA Online’da hem de GTA 5’te tehlikeli alandır. Ancak GTA Online‘da yer kontrol yerleri asla açık değildir. Bu nedenle, girmenin tek yolu ya çitten atlamak ya da bir uçak kullanmaktır.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın