Growtopia Bedava Hesaplar 2023 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Growtopia Bedava Hesaplar

Growtopia Bedava Hesaplar; yazısında sizler için çok beğenilerek oynanan bir oyundan bahsedip ardından oyun için bedava hesaplar paylaşımı yapacağım. Growtopia Bedava Hesaplar ile oynayacağınız Growtopia oyunu yaklaşık 7 milyon oyuncu kitlesine sahiptir.

Yayın tarihi olan2012’den bu zamana kadar oyun sevenlerin canları sıkıldığı zaman girip eğlendiği bir oyun olmayı başarmış ve bu yüzden de Growtopia Bedava Hesaplar popüler bir araştırma konusu haline gelmiştir. Bizler bu kadar popüler bir oyun hakkında çokça yapılan Growtopia Bedava Hesaplar araştırması için sizlere Growtopia Bedava Hesaplar paylaşımı yapacağız.

Growtopia Nasıl Bir Oyun?

Growtopia oyunu çıktığı zamandan bu yana çok sevilen oldukça tatlı ve basit grafikli bir oyundur. Oyun bildiğimiz Minecraft oyununun gelişmiş bir versiyonu gibidir. Oyun içerisinde alışveriş, arkadaş edinme, takas yapma, savaş, dünya kurma vb. birçok şeyler yapabiliyorsunuz.

Oyun Pc, Nintendo, Xbox, mobil cihazlar ve PlayStation ile oynanabiliyor. Oyunun bu kadar çok cihazdan oynanması da oyunun oldukça güzel bir avantajıdır. Eğer ki siz de dışarıda bile internet sıkıntısı çekmeden bu oyunu oynamak isterseniz En Uygun Türk Telekom Faturalı Paketleri yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Oyunda hemen hemen her şey ağaç tohumlarından yetişebileceğini göstermektedir. Bu da gerçek hayatta toprak olmadan hiçbir şeyin olmayacağına güzel bir örnek sunmaktadır. Oyuna başlandığında envanterinize bir kitap gelir ve o kitapta oyunda neler yapabileceğinizi gösteren yazılar vardır.

Oyun başlangıcında en temel skinler ile başlarsınız. Yumruk atma ve blok kırma gibi. En başta başladığınız dünyada oyunun temel mantığını kavradığınızda ve görevler bittiğinde istediğiniz isimi verebileceğiniz bir dünyaya yönlendirilirsiniz. Eğer oyun hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz de başlangıç dünyasına istediğiniz zaman gidebilirsiniz.

Oyunda kendi dünyanızda istediğinizi yapabilirsiniz. Ağaç kesme, tohum ekme, ekin biçme vb. birçok şey yapabilirsiniz. Ancak başka oyuncuların dünyasını ziyaret ettiğinizde eğer ki oyuncu bazı bölgeleri kilide aldıysa oraya hiçbir şekilde dokunamazsınız.

Kilit Nedir Ne İşe Yarar?

Bu kilit sayesinde istediğiniz herhangi bir bölgeyi kilit altına alabilir ve ziyaretçi oyuncuların kilit altına aldığınız bölgeye hiçbir şekilde dokunmamasını sağlarsınız. Eğer ki siz kilit kullanmadıysanız ziyaretçi oyuncu sizin yapılarınızı yıkabilir veya sizin kaynaklarınızı ele geçirebilir.

Oyunda bir de wl ve elmas gibi değerli şeyler vardır. Elmas genellikle wl almak için kullanılır ve genellikle 1000 elmas ile 1 wl alabilirsiniz. Tabii ki de bu sabit bir şey değildir. Oyuncular isterlerse 3000 elmasa 1 wl de verebilir diğer oyuncular ile elmas ile wl takası yapabilirsiniz.

Wl kullanarak da oyunda bulunan ucuz şeyleri almak için kullanılır. Peki ya wl ile elması nasıl takas ederiz?

Elmas ile Wl Takası

Bu işlemi yapmak için bazı aletlere ihtiyaç vardır. Örneğin; magplat, gaia gibi şeyler aracılığı ile elması diğer oyuncular ile takas edip wl alabilirsiniz. Bir de elması satabilirsiniz. Elmasın olduğu dünyaya growscan koyun ve diğer oyuncuların da bakmasına izin vermek için growscanda floating olan yerin kutusunu seçin. Bu sayede diğer oyuncular kaç tane elmas olduğunu görecekler ve satın almayı kabul ettiklerinde growscanı kırıp wl’nin yanına gidip world keyi alabilirsiniz.

Growtopia Bedava Hesaplar Ayrıcalıkları

Oyun içerisinde bulunan bu wl ve elması bu hesapların içerisinde bulabilirsiniz. Bu elmas ve wl bulma takas etme olayı oldukça zahmetli bir iştir ancak oyunda ilerleme kaydetmeniz açısından da çok önemlidir. Bu yüzden bizlerin verdiği Growtopia Bedava Hesaplar kullanarak bu kadar zahmeti çekmeden hesaplarda bulunan elmas ve wl kullanarak daha hızlı ilerleme kaydedin.

Ayrıca growtopia beğendiği dünyaları resmi sitesinde de paylaşıyor sizler de Growtopia Bedava Hesaplar kullanarak hazır kasılmış hesapları daha da iyi hale getirip oldukça dikkat çekici ve yaratıcı dünyalar yapın ve Growtopia sitesinde paylaşılan dünyalardan biri olun.

Growtopia Nasıl İndirilir?

Growtopia resmi sitesine gidin ardından indir seçeneğini seçin ve indirmek istediğiniz cihazı seçin.Hesaplara giriş işlemi oyunu indirdikten sonra başlamaktadır.

Neden Growtopia Bedava Hesaplar Kullanmalıyım?

Growtopia Bedava Hesaplar kullanmanızın başlıca sebebi tabii ki de hile yapmamak için. Hile hem yasal bir durum değildir hem de hoş bir şey değildir. Ayrıca hile yasal olmadığı için oyun yetkilileri veya oyuncular tarafından hile yaptığınız tespit edilir ise hesabınızın ban yeme ihtimali oldukça yüksektir.

Bu yüzden Growtopia Bedava Hesaplar kullanmanızı tavsiye ederiz. Bizlerin verdiği bu hesaplar oyun kuralları çerçevesinde kasılmıştır ve bu durumdan dolayı da bizlerden kaynaklı herhangi bir ban yeme ihtimali söz konusu değildir.

Growtopia Bedava Hesaplar

Kullanıcı Adı: tg382015
Şifre: enesbaba38
Kullanıcı Adı: joeryjensen
Şifre: joery752675
Kullanıcı Adı: sema151
Şifre: leonov07
Kullanıcı Adı: majhuab
Şifre: tazmanians08
Kullanıcı Adı: tropiko83
Şifre: samsung11

YouTube video

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.

“Growtopia Bedava Hesaplar” üzerine bir yorum

Yorum yapın