GFX Tool Pubg Mobile için En İyi Ayarlar 2020! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

GFX Tool Pubg Mobile için En İyi Ayarlar 2020!

GFX Tool Pubg Mobile için En İyi Ayarlar 2020!

Birçok Pubg mobil oyuncusu, GFX aracını kullanarak pubg mobile oynamak için en iyi ayarların hangileri olduğunu bilmek istedi. GFX Aracını henüz bilmiyorsanız: PUBG Mobile için en iyi performans ve grafik dengesini almanıza ve pubg mobile’daki gecikme sorununu çözmenize yardımcı olabilecek bir grafik optimizasyon aracıdır . Ancak çok fazla seçeneği olduğu için çoğu insan için kafa karıştırıcı. İşte size pubg mobile oynamak için GFX Aracındaki en iyi ayarları gösteren bir kılavuz:

En son sürümleri buradan indirebilirsiniz:

ANDROID İÇİN PUBG GFX TAKIMI


Not: GFX Ayarları aracı herhangi bir yasakya neden olmaz. Bunu bir süredir kullanıyorum, bu yüzden onaylayabilirim. Ancak, Tencent veya Pubg Corp’tan herhangi bir güncelleme varsa size bildiririm. Hatırlanması gereken en önemli şey her zaman GFX Aracının en son sürümünü kullanmaktır. Düzenli olarak güncelleme yapıyorlar ve yasak yasağı olmadığından emin oluyorlar.

GFX Tool Pubg Mobile için En İyi Ayarlar:

gfx tool pubg mobile için en i̇yi ayarlar 2020!Pin
 • Çözünürlük: 1280 (HD) veya 1440 (HD +)

Çözünürlük grafikler üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Çoğu insan için 1440 (HD +) öneririm. Oyununuz hala gecikiyorsa 1280’e (HD) geçin. Grafiklerin gerçekten oynanamayacağı için bunun altına inmeyin.

 • Grafikler: Çok pürüzsüz veya pürüzsüz

Pürüzsüz, Pubg mobile için GFX aracında seçebileceğiniz en iyi kalite ayarıdır. Bir oyun telefonunuz yoksa. Smooth, gecikme sorununu çözebilir ve oyununuza ihtiyacınız olan FPS desteğini alabilir. Bu yüzden pürüzsüz daha da iyidir, ancak grafikler önemli ölçüde düşecektir. Bu yüzden sadece düşük kaliteli cihazlar bunu kullanmalıdır.

 • FPS: 60

Daha yüksek FPS yumuşak oyun. Tüm mobil cihazlar 60Hz yenileme hızına sahiptir. Bu nedenle, her zaman 60 FPS sınırına sahip olmanız önerilir. Çok fazla gecikme yaşıyorsanız, yalnızca son çare olarak 30 FPS seçin.

 • Kenar yumuşatma: Devre dışı bırak

Kesinlikle devre dışı bırakın. Çok üst düzey bir telefonunuz yoksa, Pubg mobile için GFX Aracı ayarlarında kenar yumuşatmayı etkinleştirmemelisiniz.

 • Stilleri: Klasik veya Renkli

Bu kişisel bir tercihtir. FPS üzerinde böyle bir etkisi yoktur. En çok kullanılan klasik. Renkli’i tercih ederim. Sana kalmış. Renkli, bazı insanlar için düşmanları daha iyi tespit etmeye yardımcı olabilir.

 • Görüntü Kalitesi: Düşük

Düşük olarak ayarlayın. POCO F1 gibi bir oyun telefonunuz yoksa. Veya en azından bir aslanağzı 730g veya eşdeğeri.
Gölgeler: Devre dışı bırak

Oyunlarda avantaj yok. Pubg mobile oynarken gölgeleri gerçekten fark etmiyorsunuz. Ayrıca, gölgelerin FPS üzerinde çok etkisi vardır . Bu yüzden kapatın.

 • Gölge Mesafesi: Düşük

Gölgeler kapalıyken bu ayar fark yaratır. Gölgeleri kapatmanızı tavsiye ederim. En azından gölgeler istiyorsanız bu ayarı düşük yapın. Pubg mobile oynamak için ihtiyacınız olan FPS desteğini almanıza yardımcı olacaktır.

gfx tool pubg mobile için en i̇yi ayarlar 2020!Pin
 • Hareketli Gölgeler: Devre Dışı Bırak

Gölgelerle ilgili herhangi bir ayar güvenle devre dışı bırakılabilir. Gölgeler gecikmeye neden olur. Pubg mobile için GFX ayarlarının en büyük avantajı olduğunu düşündüğüm bu ayarları devre dışı bırakabilirsiniz

 • Doku Kalitesi: Varsayılan

Doku kalitesi varsayılan veya yüksek tutulmalıdır, böylece oyuncuları kolayca tespit edebilirsiniz. Düşük, oyunun gerçekten kötü görünmesini sağlar. Bu yüzden son seçenek olarak kullanın. Şahsen tavsiye etmiyorum.

 • Efekt Kalitesi: Düşük

Etkileri en iyi düşük olarak ayarlanır. En düşük performansla en iyi performans artışını elde edebilirsiniz. Bunu düşük olarak ayarlayın. Keskin nişancılar için bu değeri yüksek olarak ayarlamanız gerekir.

 • Efektlerin İyileştirilmesi: Düşük

Yukarıdaki ayara benzer. Düşük olarak ayarlayın.

 • Nesne LOD Mesafesi: Düşük

Bu ayar ayrıntı düzeyi (LOD) ile ilgilidir. Yüksek ayarlar daha fazla kaynak gerektirir ve düşük ayarlar daha az gerektirir. Keskin nişancıların bu kadar yüksek olması gerekir
Yeşillik LOD Mesafesi: Düşük

Yukarıdaki gibi, gfx aracındaki yeşillik ayarları ile ilgilenir.

gfx tool pubg mobile için en i̇yi ayarlar 2020!Pin
 • Renk Biçimi: 32bit veya 64bit

FPS güçlendirmesi istiyorsanız bunu 32 bit olarak ayarlayın. Daha iyi kalite istiyorsanız 64bit olarak ayarlayın.

 • Detay Modu: Varsayılan

Yakın menzil ve orta menzilli avcı uçağı iseniz varsayılana ayarlayın. Bir keskin nişancı iseniz, yüksek olarak ayarlayın. Oyuncuları daha iyi tespit edebileceksiniz.

 • Işık Efektleri: Devre Dışı Bırak

Işık efektlerine ihtiyacınız yoktur. FPS sorunlarına neden olurlar. Ayrıca oyuncuları tespit etmekte zorluk çekeceksiniz. GFX Tool’da bunu none olarak ayarlayın

 • Grafik API’sı: Vulcan

Vulcan API, android sürüm 8 ve üstü cihazlar için önerilir. Daha iyi performans elde ederseniz OpenGL ile test yapabilirsiniz.

 • GPU Optimizasyonu: Etkinleştir

Bu bir zorunluluktur. Pubg mobile’daki GFX aracı sayesinde bu ayarı etkinleştirebilirsiniz. Bununla, Pubg Mobile oynarken daha iyi bir GPU performansına sahip olacaksınız

 • Ses Kalitesi: Düşük veya Yüksek

Daha iyi ses, ayak seslerini duyma şansınızı artırır. Bu yüzden iyi kulaklıklar alın ve bu ayarı mümkünse yüksek veya ultra yapın.

 • Denetimleri Kaydet: Etkinleştir

Geçerli denetimlerinizi kaydeder, böylece onları tekrar tekrar düzenlemenize gerek kalmaz.

Umarım bu rehber sizin için bilgilendirici olmuştur ve okuduğunuz için teşekkür ederim. Pubg mobile için gfx araç ayarları ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, aşağıdaki yorum bölümünde bunları sormaya çekinmeyin.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.

“GFX Tool Pubg Mobile için En İyi Ayarlar 2020!” üzerine bir yorum

Yorum yapın