Mobil Oyunlar

Genshin Impact: Kodlar Nasıl Kullanılır? Adım adım kılavuza bakın

genshin impact: kodlar nasıl kullanılır? adım adım kılavuza bakın

Genshin Impact: Kodlar Nasıl Kullanılır? Adım adım kılavuza bakın

  • Genshin Impact, tüm platformlarda yayınlandı ve oyuncular Genshin Impact’te kodların nasıl kullanılacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyor. İşte tam süreç.

Piyasaya yeni sürülen en popüler oyunlardan biri olan Genshin Impact, 28 Eylül’de piyasaya sürüldüğünden bu yana kısa sürede çok sayıda oyuncuyu çekmeyi başardı. Oyun, Battle Pass sistemi, karakterler ve daha fazlası gibi birçok yeni arayüzle birlikte geliyor. oldukça fazla oyuncunun ilgisini çekti. Ancak oyun sadece PS4, Microsoft (PC), iOS ve Android’de piyasaya sürülüyor ve Zelda: Breath of the Wild’dan ilham aldığı söyleniyor. Bunun dışında Genshin Impact, kullanıcılara zorlu sonuçlar sağlayan inanılmaz karakterler, güçler, bitkiler, öğeler ve daha fazlasıyla doludur. Ve şimdi, birçok oyuncu “Genshin Impact’te kodların nasıl kullanılacağını” merak ediyor. Aynı şeyi merak ediyorsanız endişelenmeyin, bilmeniz gereken her şey burada.

Genshin Impact’te kodlar nasıl kullanılır?

Genshin Impact, oyuncuların Macera Sıralaması 10’a ulaştıktan sonra Promosyon kodlarını aldıkları bir arayüze sahiptir. Bu Promosyon kodları çeşitli ödüller, öğeler ve daha fazlasını elde etmek için kullanılabilir. Ancak, Genshin Impact için kodunuzu kullanmaya gitmeden önce, hesabınıza giriş yapmanız ve oyunda bir karakter oluşturduğunuzdan ve Kullanıcı Merkezinde miHoYo hesabınızı bağladığınızdan emin olmanız gerekir. Değilse, kodu kullanamazsınız.

Genshin Impact’te kodları kullanın

  • Macera Rütbesi 10’a ulaşın
  • Şimdi, Genshin Impact promosyon kodu kullanma sayfasını ziyaret edin
  • Burada oyunu oynayacağınız sunucuyu seçmeniz gerekecek
  • Ardından, karakterin takma adını ve promosyon kodunu girin
  • Son olarak, “Kullan” a basın.

MiHoYo’ya göre, bir kodu kullandıktan sonra ödül eşyasını oyun içi posta yoluyla alacaksınız. Ancak, Genshin Impact’teki paraya çevirme kodları süresi dolduktan sonra kullanılamayacağından, paraya çevirme koşullarına ve kullanım kodunun geçerlilik süresine dikkat etmeniz gerekir. Ayrıca, her kod yalnızca bir kez kullanılabilir ve aynı karakter, aynı türden geri ödeme kodlarını birden fazla kullanamaz. Oyun geliştiricisi ayrıca bir kodu kullandıktan sonra kullanımın iptal edilemeyeceğini belirtir, bu nedenle kodu kullanmadan önce doğru hesapta oturum açtığınızdan emin olun. Yine de Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu