Genshin Impact Kılavuzu: Genesis Kristalleri ve Genshin Etkisindeki Diğer Para Birimleri Nelerdir? - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Genshin Impact Kılavuzu: Genesis Kristalleri ve Genshin Etkisindeki Diğer Para Birimleri Nelerdir?

genshin impact kılavuzu: genesis kristalleri ve genshin etkisindeki diğer para birimleri nelerdir?Pin

Genshin Impact Kılavuzu: Genesis Kristalleri ve Genshin Etkisindeki Diğer Para Birimleri Nelerdir?

  • Genshin Impact, oyunda alışveriş yapmak için çeşitli para birimlerine sahiptir. Genesis Crystals, Primogems ve Mora hakkında buradan bilgi edinin.

Genshin Impact , en ünlü gelişen fantezi açık dünya RPG’lerinden biridir. Oyun PS4, iOS, Android ve PC’de oynanabilir. Bu bir RPG olduğundan, oyuncuların yaptığı her seçimin alternatif bir sonucu vardır. Birkaç seçeneğin ideal sonuçları vardır ve bazılarının yoktur. Genshin Impact, nokta nokta bir oyundur ve bu incelikleri kavrayan oyuncular, oyunda bazı büyük adımlar atabilirler. Bu inceliklerden biri Genshin Impact Genesis Crystals.

Genshin Impact Genesis Kristalleri

Genesis Crystals, Genshin Impact oyununda özel bir Para Birimi türüdür. Genesis Kristalleri yalnızca uygulama içi satın alımların yardımıyla elde edilebilir. Bu para birimi daha sonra 1: 1 oranında Primogemlere dönüştürülebilir. Karşılaştırmalar yapmaya yardımcı olması için Genesis Crystals fiyatı ve elde edilebilecek kristal miktarı için aşağıdaki tabloya göz atın.

Kristaller Fiyat Ekstralar Toplam Dolar Başına Kristaller

genshin impact kılavuzu: genesis kristalleri ve genshin etkisindeki diğer para birimleri nelerdir?Pin

Primogemler, Genshin Impact’in premium para birimidir. Primogemler, Orijinal Reçinenin, İç içe geçmiş Kaderin veya Acquainted Fate’in yeniden doldurulması için kullanılır. Genshin Impact’te Primogems’e sahip olmak, oyuncunun karakterini daha hızlı yükseltmesine ve oyunun ilerlemesinde bazı gerçek adımlar atmasına gerçekten yardımcı olur. Primogemler, Aylık kart veya Savaş Bileti’ni 5 $ karşılığında satın alarak elde edilebilir. Aylık Kart, oyunculara 3000 Primogem sağlar ve Battle Pass, oyuncuya 1480 Primogem sağlar. Uygulama içi satın alımlar yapmadan Primogems edinmenin birçok yolu vardır. Oyuncunun oyunda Primogems elde etme yollarının bir listesi:

Komisyonlar

  • Spiral Uçurum
  • Etkinlikler
  • Görevler
  • Macera El Kitabı
  • Yağma Sandıkları

Genshin Impact Mora

Mora, Genshin Impact’te kullanılan ana para birimidir. Mora, Genshin Impact dünyasında çeşitli ürünleri satın almak için kullanılır. Mora, Genshin Impact’in çok önemli bir parçasıdır. Oyunun yükleme ipuçlarından biri, ” Bu bir çeşit katalizör, yani fiziksel dönüşüm için bir ortam. İşte bu yüzden pek çok şey sadece Mora kullanılarak başarılabilir. “Mora, Tevyat’ta yoğun bir şekilde kullanılmaktadır ve tüm satıcılar tarafından kabul edilmektedir. Başka hiçbir para, Mora’nın aleyhine değer taşımaz.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın