Genshin Impact Güncellemeleri: Genshin Etkisinde Nasıl Yeniden Oynanır? - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Genshin Impact Güncellemeleri: Genshin Etkisinde Nasıl Yeniden Oynanır?

genshin impact güncellemeleri: genshin etkisinde nasıl yeniden oynanır?Pin

Genshin Impact Güncellemeleri: Genshin Etkisinde Nasıl Yeniden Oynanır?

  • Yeni oyun ‘Genshin Impact’, PS4 ve çeşitli mobil cihazlarla birlikte Windows PC’ye indirilebilir. Oyunda nasıl yeniden oynayacağınızı öğrenin.

En yeni ücretsiz oynanabilen RPG oyunu Genshin Impact, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları etkiledi. Oyun, miHoYo şirketi tarafından geliştirildi ve 28 Eylül’de piyasaya sürüldü. Genshin Impact sadece eğlenceli bir oyun değil, aynı zamanda ilgi çekici bir hikaye de sunuyor.

Ana şirketi miHoYo, popüler bir aksiyon oyunu olan Honkai Impact 3rd’ü yaratmasıyla tanınır. Genshin etkisi, bir PS4 ve mobil sürümle birlikte Windows PC platformu için yayınlandı. Bu nedenle, bu oyunun tadını çıkarmak için yüksek teknoloji ürünü bir cihaza sahip olmak şart değildir. “Genshin Impact’te nasıl yeniden kayıt olunur?”

Genshin Impact yeniden listeleme kılavuzu

Genshin Impact, gacha tarzı rastgele bir karakter seçimine sahiptir. Bu nedenle, en iyi karakterlerin yalnızca oyunun üst kademesinde mevcut olacağı hiç akıllıca değildir. Ancak, bazı zeki oyuncular Genshin Impact’te yeniden oynamanın en hızlı ve en etkili yolunu şimdiden anladılar. Kuralları çiğnemeyi ve şirket tarafından olası bir yasağı riske atmayı umursamadığınız sürece işe yarar.

Genshin Impact’te nasıl yeniden kayıt olunur?

Genshin Impact’te yeniden kayıt olmak için oyuncunun yepyeni bir kullanıcı adıyla yepyeni bir hesaba kaydolması gerekiyor. Sonra sabır gelir, çünkü oyuncunun oyunun ilk yirmi dakikasını oynaması gerekir. Genshin Impact’te yeniden arama yapmanın başka başarılı yolu henüz bulunamadı.

Ve PC kullanıcıları, PlayStation kullanıcılarına kıyasla yeniden gezinmeyi daha kolay bulacaklar. Bunun nedeni, bir oyuncu oyun içi hesabının PlayStation’daki PSN hesabına bağlı olmasıdır. Bu nedenle, bir PS4 oyuncusu yeniden oyuna girmek için çaresizse, yeni bir PSN hesabı oluşturmak en iyi seçenektir. Oyuncu yeni bir hesap edindikten sonra oyuna başlayabilir ve giriş üzerinden bir kez daha oynayabilir. Bu aşamada yardıma ihtiyacınız varsa, YouTuber SuperSonicGaming159, Genshin Impact tanıtımıyla hızlı koşmanın en hızlı yolunu zaten belgeledi.

İşte Genshin Impact’teki ilk 5 karakter

  • Venti (S +)
  • Keqing (S)
  • Mona (S)
  • Duluc (S)
  • Qiqi (A +)
  • Jean (A)

Taraftarlar, tüm bu karakterlerin oyunda son derece nadir olduğunu unutmamalıdır. Bir oyuncu bir Genshin Impact yeniden listeleme kılığına girmeye karar verirse, sıkıcı girişte defalarca eziyet edene kadar çok sayıda üst düzey karakter elde edemezler. Dahası, miHoYo’nun tartışma forumunda, oyuncuların oyundan men edildiğine dair raporlar var, çünkü yeniden oynatma esasen hile yapmaktır.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın