Genshin Impact free hediye etkinliği: 2700 primogem ve 300 genesis kristali - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Genshin Impact free hediye etkinliği: 2700 primogem ve 300 genesis kristali

genshin impact free hediye etkinliği: 2700 primogem ve 300 genesis kristaliPin

Genshin Impact free hediye etkinliği: 2700 primogem ve 300 genesis kristali

  • Genshin Impact, miHoYo tarafından geliştirilen gacha tabanlı bir aksiyon rol yapma oyunudur.
  • Genshin Impact geliştiricileri, oyunculara ücretsiz primogemler ve oluşum kristalleri veren ücretsiz bir hediye etkinliğini duyurdu.

Genshin Impact, miHoYo’dan oldukça popüler bir gacha tabanlı rol yapma oyunudur. Oyun birkaç gün önce 28 Eylül 2020’de PC, PS4, Android ve iOS gibi platformlarda piyasaya sürüldü. Genshin Impact, lansmanından bu yana yılın en çok beğenilen oyunlarından biri haline geldi. Oyun, bu yıl piyasaya sürülen bazı Triple-A oyunlarından daha fazla popülerlik kazandı. Bugün, oyun tarafından sunulan resmi ücretsiz bir çekiliş hakkında konuşacağız.

Genshin Impact resmi hediye etkinliği oyunculara ücretsiz primogemler ve genesis kristalleri veriyor

genshin impact free hediye etkinliği: 2700 primogem ve 300 genesis kristaliPin

Geliştiriciler miHoYo, en son gacha tabanlı rol yapma oyunları Genshin Impact için ücretsiz bir hediye duyurdu. Etkinlik resmi olarak “Caroline’ın Macera Malzemeleri” olarak adlandırılıyor. Aktif katılımcıların% 10’una, oyunculara bir ay boyunca 300 oluşum kristali ve 2700 primogem veren bir oyunda aylık abonelik olan “Welkin Ayı Kutsaması” nı verir .

Oyuncular 1. günde 300 oluşum kristali ve ayın sonuna kadar her gün 90 primogem alır. Eşantiyonlar şu anda aktif ve 11 Ekim 2020 23:59:59 (UTC + 8) tarihinde sona erecek . İşte ücretsiz çekilişe nasıl katılabileceğiniz.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın