Mobil Oyunlar

Gecikmeyi düzeltmek için Dauntless En İyi Grafik Ayarları

 gecikmeyi düzeltmek için dauntless en i̇yi grafik ayarları

Gecikmeyi düzeltmek için Dauntless En İyi Grafik Ayarları

Dauntless, ücretsiz oynayabileceğiniz en iyi RPG oyunlarından biridir. Maalesef okuyucularımızdan bazıları, istedikleri kadar sorunsuz çalışamayan düşük uç PC’lere sahip. Onlara yardımcı olmak için, Dauntless’ın gecikmeyi düzeltmek ve FPS’yi artırmak için en iyi grafik ayarları:

Dauntless Ekran Ayarları:

gecikmeyi düzeltmek için dauntless en i̇yi grafik ayarları

Video: Tam Ekran

Muhteşem sinematiklere sahip oyunların tam ekran modunda keyif alması gerekir. İstisna yok. Oyun harika görünecek ve dürüst olmak gerekirse oynamak harika olacak.

Çözünürlük: Olası En Yüksek

Ekranınızın destekleyebileceği en yüksek çözünürlüğü bilginizim. Daha yüksek çözünürlükte, daha temiz dokular ve gözlerin daha az yorulması gelir. YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKTE oyun oynamak her zaman daha iyidir.

Kare Hızı Sınırı: Monitör Yenileme Hızınızla Aynı

İlgili Makaleler

Bir dizüstü varsa, monitör yenileme hızıyla aynı tutun. Bir PC’niz varsa sınırsız tutun. Bana sorarsan asla çok fazla FPS’ye sahip olamazsın. Gecikmesiz bir oyun deneyimi için en az 60FPS aldığınızdan emin olun.

Kalite Ölçeği: Maks veya% 80

MAX tavsiye ederim çünkü bu ayarlı oyunda çözünür ayarıdır. Ciddi gecikme sorunlarınız varsa ve çok düşük kaliteli bir GPU’nuz varsa, bunu% 80’de tutun. Aksi takdirde, korkusuz bir iyi oyun deneyimi için kişisel olarak% 100 kullanıyorum.

Hareket Bulanıklığı: Kapalı

Oldukça bariz hareket bulanıklığı ve Vsync, gecikmenin iki ana nedenidir. Gölgeler üçüncü oluyor. Daha az görünen bir oyun deneyimi için göz korkutucu baskıyı bırakmak devre dışı bırakmanızı istediğinizi.

Kamera Mesafesi: Kişisel Tercih

Bu, nasıl oynandığına bağlı olarak kişisel bir tercihtir. Performans etkisi çok küçüktür, bu oyunu rahatça oynadığınız gerçekten önemli değildir.

FOV: Kişisel Tercih

Yine kişisel tercihlere iniyor. Maksimum FOV, FPS’yi biraz düşürmesine rağmen, çok küçük olanı% 1-1,5 civarında. Bana sorarsan gerçekten bir anlaşma kırıcı değil.

Vsync: Kapalı

Daha önce de belirtildiği gibi, Vsync özellikle çevrimiçi oyun için her zaman kapalı olmalıdır. Bir RTX 3080’iniz varsa misafirim olun ve Vsync kullanıyorsanız, aksi takdirde kapatın.

Dauntless için Dauntless Gelişmiş Grafik ve Video Ayarları:

gecikmeyi düzeltmek için dauntless en i̇yi grafik ayarları

Kalite: Özel

Her seçeneği manuel olarak ayarlayacağımız için, Kalite otomatik olarak özel olarak ayarlanacaktır.

Görüş Mesafesi: Orta veya Yüksek

Yüksek görüş mesafesi, uzaktaki ve düşmanları tespit etmenize yardımcı olur. Ben şahsen yüksek tavsiye ederim çünkü oyunun yapım elde edersiniz ve oyunun çok daha iyi göründüğü gerçeği.

Kenar Yumuşatma: Düşük veya Orta

25 inçten büyük bir geniş ekran monitörünüz varsa, Orta veya Yüksek ayarlarını tavsiye ederim. Performans pahasına oyunda bulanık dokuların ve kenarların kaldırılmasına yardımcı olabilir.

En iyi FPS artışını istiyorsanız, düşük ayarlar daha iyidir.

Gölgeler: Düşük

Gölgeler oyunun güzel görünmesini sağlar ancak oyunda size hiçbir şekilde gerçekten yardımcı olmaz. Ciddi bir GPU domuzudur, bu nedenle düşük ayarları seçerek Dauntless’ta% 30’a varan performans artışı elde edebilirsiniz. Çok düşük en iyisidir.

Post Efektleri: Düşük

Post efektleri biraz güçlü domuzlardır. İyi bir GPU’nuz varsa kullanın, aksi takdirde kullanın. En iyi FPS’yi kullanın, düşük fiyatı kullanın.

Dokular: Yüksek

Oyun kalitesi söz konusu olduğunda dokular en önemli ayarlardır. Sahip olduğunuz VRAM miktarına bağlı olarak doku kalitesini Yüksek veya Çok Yüksek olarak ayarlayın. 6 GB veya daha fazla bir grafik kartınız varsa, Çok Yüksek ayarlarını seçin, aksi takdirde Yüksek sizin için en iyisidir.

Özel Efektler: Düşük veya Orta

Şimdi, bu kişisel bir tercihtir, çünkü pek çok insan, özellikle gözü kara gibi bir oyunda özel efektleri sever. Çoğu insan için orta ayarları tavsiye ederim. Demek istediğim, büyüleri ve yetenekleri görmek beni gerçekten mutlu ediyor. Bu yüzden orta ayarları tercih ederim.

En iyi fps’yi istiyorsanız düşük ayarları seçin. Oyun daha sorunsuz çalışacak.

Hepsi bu kadar Bunlar, gecikmeyi düzeltmek ve FPS’yi artırmak için göz korkutucu için en iyi grafik ayarlarıydı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu