Gameloop Kaç GP - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Gameloop Kaç GP

Gameloop kaç gb sorusunu soruyorsanız doğru adrese geldiniz. Gameloop adlı yepyeni, son teknoloji oyun akışı hizmeti, oyuncuların oyunlarını doğrudan Twitch, YouTube Gaming, Mixer ve diğer platformlarda yayınlamasına olanak tanır. Gameloop kullanımı için Intel Core i3-8100 veya benzer işlemciye, 8 GB RAM’e, kaydetme klasörü için 1 TB depolama alanına ve Nvidia GeForce GTX 1050 veya AMD Radeon RX 560 grafik kartına sahip bir bilgisayar gerekir. Gameloop için bir Twitch hesabı ve web tarayıcınız olarak Google Chrome veya Firefox da gereklidir.

Uygulamayı indirmek ve Gameloop ile bir hesap oluşturmak, kullanıcıların oyunlarını yayınlamaya başlamasına olanak tanır. Oyuncular kayıt olduktan sonra Twitch hesap bilgilerini girmelidir. Kullanıcılar bilgisayarlarında tüm oyun görüntülerini yerleştirebilecekleri bir kaydetme klasörü oluşturmalıdır. Eskiden Tencent Gaming Buddy olan PC Android emülatörü Gameloop oldukça güvenilirdir.

PUBG Mobile ve Call of Duty Mobile, Gameloop kullanarak bilgisayarınızdan oynayabileceğiniz oyunlardan sadece birkaçı. Bunu yaparak hem klavyeyi hem de fareyi kullanarak oyunlardaki oynanış hissini iyileştirebilirsiniz. Programı ilk kez kullanıyorsanız, bilgisayarınızın uyumlu olup olmadığını anlayabilmeniz için Gameloop sistem gereksinimleri içeriğini sizin için yazımızda belirttik.

Emülatör, nispeten hafif olduğu için PC kullanıcılarının çoğu için sorunsuz çalışır. Android telefonlar genellikle nispeten iyi donanım özelliklerine sahip olsa da, çoğu Android oyunu aşırı derecede kaynak yoğun değildir. Android kullanıcılarının çoğunluğunun erişebildiği oyunlardan bazıları COD Mobile ve PUBG Mobile’dır. Ek olarak Gameloop, en güvenilir Pubg Mobile emülatörüdür.

Gameloop Sistem Gereksinimleri 2022

gameloop kaç gbPin
gameloop kaç gp

Gameloop kaç gb, Video oyunları şüphesiz dünyanın en yaygın kullanılan eğlence türlerinden biridir ve tüm dünyada milyonlarca insan tarafından sıklıkla oynanmaktadır. Video oyunu yayıncıları ve geliştiricileri için oyunlarının mobil cihazlardan ev konsollarına kadar tüm platformlarda sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etmesi, yeni oyunlar yayınlamaya devam etmeleri açısından çok önemlidir. Birçok oyun geliştiricisi, oyuncuların sürekli artan taleplerini karşılamak için oyun üretim sürecini optimize etmenin ve kolaylaştırmanın bir yolu olarak oyun döngüsü sistemlerine yöneliyor.

Frost & Sullivan Araştırma Müdürü Jean-Philippe Durand’a göre, oyun döngülerinin kullanımı neredeyse her zaman çağdaş video oyunu üretim döngülerinin bir parçası olmuştur, “çünkü performans optimizasyonu ve akışkan geliştirme açısından önemli faydalar sağlayabilirler. Sürekli olarak yeni teknolojiler icat ediliyor ve oyun sektörü de bir istisna değil. Sonuç olarak, video oyunu sistem gereksinimleri değişti.

Gameloop kaç gb, cihaza göre önemli ölçüde farklılık gösteren PUBG Mobile sistem gereksinimlerini de yayınladı. Bunun ışığında, oyun esasen herhangi bir Android veya iOS akıllı telefonda çalışmalıdır. PUBG Mobile’a özgü olan tek özellik, Intel Core i5 işlemciye ve minimum 2 GB RAM’e duyulan ihtiyaçtır. Buna rağmen, yüksek grafik kalitesinden veya hızlı kare hızlarından vazgeçmeye hazırsanız, düşük özellikli telefonlar bile oyunu çalıştırabilir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim sistemi için minimum – Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-Bit)
  • İşlemci için minimum – Intel Core i3 560 @ 3.3 GHz veya AMD Phenom II X4 945 @ 3.0 GHz
  • Bellek için minimum –  3 GB RAM
  • Ekran Kartı için minimum –  NVIDIA GeForce GTX 460 veya AMD Radeon HD 5870
  • Depolama Alanı için minimum – 1GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim sistemi için önerilen gereksinim – Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-Bit)
  • İşlemci için önerilen gereksinim – Core-i3 veya AMD 2.6 GHz
  • Ekran Kartı için önerilen gereksinim – NVIDIA GeForce GTX 660
  • Bellek için önerilen gereksinim – 4 GB RAM
  • Depolama Alanı için önerilen gereksinim – 1GB
Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın