Free Fire'daki en iyi 5 karakter - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Free Fire’daki en iyi 5 karakter

free fire'daki en iyi 5 karakterPin

Free Fire’daki en iyi 5 karakter

  • Free Fire, oyuncuların edinebileceği ve kullanabileceği çeşitli karakterlere sahiptir.
  • Bu karakterlerin savaş alanında yardımcı olan yetenekleri var.

Free Fire , savaş alanındaki oyuncuların yardımına gelen, her biri benzersiz bir yeteneğe sahip 30’dan fazla kullanılabilir karaktere sahiptir. Karakterler genellikle becerilerine ve oyun içi performanslarına göre seçilir. Bu yazıda Free Fire’daki ilk beş karakteri tartışıyoruz.

Free Fire’da ilk beş karakter

Her karakter eşit derecede iyidir ve en iyisini seçmek kolay bir iş değildir. Bu liste, Free Fire’deki karakterlerin yeteneklerine dayanmaktadır.

1 DJ Alok

free fire'daki en iyi 5 karakterPin

DJ Alok, Free Fire’da popüler bir seçimdir. Maksimum seviyedeki yeteneği, müttefiklerin hareket hızını% 15 artıran ve 10 saniye boyunca 5 HP yeniler. Karakter oyun içi mağazadan 599 elmas karşılığında satın alınabilir.

2 Paloma

free fire'daki en iyi 5 karakterPin

İnanılmaz bir seçenektir ve 499 elmas veya 8000 jeton karşılığında satın alınabilir. Yeteneğinden dolayı Saldırı Tüfeği kullanmayı tercih eden oyuncular için zorlayıcı bir karakterdir. Maksimum yetenek seviyesinde, 180 AR cephanesi herhangi bir envanter alanı kaplamaz ve oyuncuların daha fazla yardımcı öğe kullanmasına olanak tanır.

3 Luqueta

free fire'daki en iyi 5 karakterPin

Luqueta, son OB23 güncellemesinden sonra oyuna gelen en yeni karakterdir. 8. seviyede her öldürmenin maksimum HP’yi 18 ila 35 puan artırmasını sağlayan yükselen ve yükselen bir futbol yıldızı. Şu anda, yalnızca Character Royale aracılığıyla satın alınabiliyor.

4 Kelly

free fire'daki en iyi 5 karakterPin

Kelly kullanarak oyuncular savaş alanında hızla hareket edebilirler. Yeteneği, diğer karakterlere kıyasla daha hızlı dönmelerine yardımcı oluyor. Maksimum seviyeye yükseltilirse, depar hızı% 5 artar. Kelly, kullanıcılara 199 elmas veya 2000 jetona mal oluyor.

5 Jota

free fire'daki en iyi 5 karakterPin

Jota, SMG’leri ve av tüfeğini sık kullanan kullanıcılar için kullanışlı olan bir karakterdir. Bu iki ateşli silahtan birini kullanan her öldürme ile oyuncular HP tekrar kazanır. Maksimum seviyede, öldürme başına 40 HP yeniler. Jota 499 elmas karşılığında satın alınabilir.

Not: Bu liste sadece kişisel bir tavsiyedir ve bazı oyuncular belirli bir karakteri tercih ederken diğerleri tercih etmeyebilir.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın