Mobil Oyunlar

Free Fire’da nasıl daha iyi nişan alınır?

 free fire'da nasıl daha iyi nişan alınır?

Free Fire’da nasıl daha iyi nişan alınır?

Free Fire , birkaç yıl önce piyasaya sürülmesinden bu yana battle royale kategorisinde popüler bir isim haline geldi. Oyun, iyi grafikler ve hızlı tempolu battle royale aksiyonu sunuyor. Bir oyuncu ayrıca hayatta kalan tek kişi olmak ve maçı kazanmak için farklı silahlar arasından seçim yapabilir.

Free Fire, birçok turnuvanın gerçekleştiği canlı bir espor sahnesine de sahiptir. Bu, birçok oyuncunun profesyonel olmaya ve esporda verimli bir kariyerin tadını çıkarmaya çalıştığı anlamına gelir. Oyuncuların profesyonel seviyesine ulaşmasının bir yolu iyi bir hedefe sahip olmaktır. Bu yazıda, bu başlıkta nasıl daha iyi nişan alınacağını göstereceğiz.

Free Fire’da nişan almayı iyileştirmek için ipuçları

Kontroller

free fire'da nasıl daha iyi nişan alınır?

Kontrol düzenlerinden rahatsız olan oyuncular, kurulumlarını değiştirebilir, bu da amaçlarını ve reflekslerini iyileştirmeye yardımcı olur. Örneğin, bir kişi başparmak oyuncuysa, farklı üç parmaklı veya dört parmaklı pençe kontrol kurulumlarını deneyebilir. Kontrollerin doğru şekilde ayarlanması, oyuncuların Free Fire’da daha iyi olmasına yardımcı olacaktır.

Hassasiyet Ayarları

free fire'da nasıl daha iyi nişan alınır?

Free Fire’da bir oyuncunun amacını geliştirmeye yardımcı olmanın bir başka yolu da, hassasiyet ayarlarını değiştirmek ve farklı kapsamlar için mükemmel hassasiyet setini bulmaktır. Free Fire, oyuncuların ayarlar menüsünden kapsamlar için hassasiyet ayarlarını ve diğer kamera hassasiyet seçeneklerini değiştirmesine olanak tanır.

Oyuncuların Free Fire’da daha iyi nişan almaları için en iyi hassasiyet ayarlarından bazıları şunlardır:

  • Genel: 100
  • Kırmızı Nokta: 30
  • 2x Kapsam: 52
  • 4x Kapsam: 66
  • AWM Kapsamı: 82

Bir oyuncu, çeşitli kapsamlar için doğru hassasiyet ayarını bulmak için bu ayarları değiştirebilir.

Nişan Ayarları

free fire'da nasıl daha iyi nişan alınır?

Bu, PUBG Mobile’daki amaç destek özelliğine benzer. Bir oyuncu varsayılan olarak ayarladığında, daha fazla şut bağlamasına ve sonunda daha fazla kafa vurmasına, rakiplerini hızlı bir şekilde vurmasına veya öldürmesine yardımcı olacaktır. Böylece oyuncular, oyun içi ayarlardan kontrol menüsünü ziyaret ederek bu ayarı deneyebilirler.

İlgili Makaleler

Yeni çekimler yapın

free fire'da nasıl daha iyi nişan alınır?

Kötü nişan alan bir oyuncu, yeni atış yolları deneyerek yakın, orta ve uzun menzilli dövüşlerde mükemmel olabilir. Free Fire’da profesyonel teknik zıplar + ateş veya çömelme + ateş etmektir. Bu atışlar, ani savaş durumlarında veya oyuncular düşmanları şaşırtmak istediklerinde işe yarar.

Ancak, tüm seçenekleri denedikten sonra başkalarının tekniklerini kopyalamamaları ve en rahat ettikleri teknikleri kullanmamaları gerektiğini hatırlamaları gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu