Mobil Oyunlar

Free Fire’da en iyi hassasiyet ayarları nasıl seçilir?

 free fire'da en iyi hassasiyet ayarları nasıl seçilir?

Free Fire’da en iyi hassasiyet ayarları nasıl seçilir?

  • Free Fire, dünyadaki en büyük battle royale oyunlarından biridir ve milyonlarca oyuncu bu unvandan hoşlanır.
  • Hassasiyet ayarları, aşağıda tartışacağımız bir oyuncunun oynayışını iyileştirmek için çok önemlidir.

Garena Free Fire‘daki hassasiyet ayarları, oyuncuların oyun içindeki eylemleri için maksimum çıktı elde etmelerine yardımcı olur.

Diğer oyun ayarlarının aksine, hassasiyet ayarları oyuncuların oyunu daha etkili bir şekilde oynamasına ve maçlarda daha tutarlı olmasına yardımcı olur. Profesyonel oyuncuların maçlarda mümkün olan en iyi sonuçları almak için yüksek hassasiyetle oynaması daha olasıdır.

Ancak, duyarlılığa uyum sağlamayacakları ve normalden daha fazla vuruşu kaçırmayacakları için, çoğu sıradan oyuncular veya yeni başlayanlar için aynısı geçerli değildir.

Bu makale, oyuncuların Free Fire’da en iyi hassasiyet ayarlarını seçerken aynı zamanda en iyi hassasiyet ayarlarını nasıl yapabileceklerini göstereceğiz.

Free Fire’da en iyi hassasiyet ayarlarını seçme

Doğru hassasiyet ayarlarına karar vermek, çoğu yeni başlayanlar ve mevcut oyuncular için genellikle varsayılan ayarlarla oynadıkları için göz korkutucu bir görev olabilir. Bununla birlikte, küçük değişiklikler oyuncuların daha iyi oynamasına, daha fazla kafa vuruşu yapmasına ve zahmetsizce hareket etmesine yardımcı olabilir. Peki, Free Fire’daki en iyi hassasiyet ayarları nelerdir?

free fire'da en iyi hassasiyet ayarları nasıl seçilir?

Ne yazık ki, kullanımda oyuncuları oyunda daha iyi hale getirecek sert ve hızlı ayarlar yoktur. Her oyuncunun oyun sırasında farklı tercihleri ​​ve ihtiyaçları vardır ve bu nedenle, maçlarda becerilerinden en iyi şekilde yararlanmak için kişiselleştirilmiş hassasiyet ayarları oluşturmaları gerekecektir.

İlgili Makaleler

Free Fire’daki hassasiyet ayarları dört bölüme ayrılabilir:

1 Genel Hassasiyet

free fire'da en iyi hassasiyet ayarları nasıl seçilir?

Bu hassasiyet ayarında oyuncular, hassasiyet değerlerine göre hareket düğmelerini kullanarak daha hızlı hareket edecekler. En iyi hassasiyet aralığı , tercihlere bağlı olarak 50 ila 90 olacaktır . Oyuncular, birçok oyuncu için bunaltıcı olabilecek yüksek hassasiyet ayarlarına uyum sağlamaları gerektiğini unutmamalıdır.

2 Kırmızı Nokta

Oyuncular, oyun içinde kırmızı nokta kapsamını kullanmak için ayarları değiştirecek. Bunun için tercihlere bağlı olarak 65 ile 90 arasındaki değerlere bakabilirler . Daha düşük bir hassasiyet, oyuncuların kafa vuruşlarını indirmesine yardımcı olmazken, daha yüksek hassasiyet buna yardımcı olur ve dolayısıyla Free Fire maçlarında daha fazla öldürme sağlar.

free fire'da en iyi hassasiyet ayarları nasıl seçilir?

3 2x ve 4x Kapsam

Bu kapsamların her ikisi de biraz benzer olduğundan, onları bir araya topladık. Oyuncular 65 ile 95 arasında bir hassasiyete sahip olabilir , bu da düşmanlarını sorunsuz bir şekilde takip etmelerine ve Free Fire’da avlamaları daha kolay güvence altına almalarına yardımcı olur.

4 AWM Kapsamı

free fire'da en iyi hassasiyet ayarları nasıl seçilir?

AWM kapsamı, adından da anlaşılacağı gibi, bu oyundaki en iyi keskin nişancı tüfeğidir ve hassasiyet ayarları, oyuncunun silahı çekerken dürbünü ne kadar hızlı açtığını etkiler. Tatlı nokta 70 ile 90 arasında bir yerde olacaktır , çünkü oyuncuların oyun içinde bu hızlı atışları yapmalarına yardımcı olmak için yeterli olmalıdır.

Oyuncular, gerçek maçlara geçmeden önce, silahlar hakkında bir fikir edinmek ve yeni hassasiyet ayarlarına alışmak için pratik modunda bu hassasiyet ayarlarını denemelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu