Mobil Oyunlar

Free Fire Yeni Diamond Royale: Bilmeniz gereken her şey

free fire yeni diamond royale: bilmeniz gereken her şey

Free Fire Yeni Diamond Royale: Bilmeniz gereken her şey

  • Free Fire, oyuncuların elmas harcayarak yeni sezonluk kozmetiklerin kilidini açtığı yeni bir Diamond Royale döndürücüsüne sahip.
  • Garena Free Fire’a eklenen en yeni paket olan Oni Soulseeker’a bir göz atın.

Garena Free Fire, oyuna bazı ilginç yeni eklemeler yapan yeni bir güncellemeye sahip. Eğitim modunda araçlara yeni eğitim modu ayarları ve nitro efektler eklendi.

Kozmetik açısından Oni Soulseeker paketi oyuna eklendi ve 18 gün boyunca mevcut. Oyuncular, hepsi çekici ödüller olarak gelmesi gereken kozmetiklerin ve deneyim ve altın artırma kartları gibi diğer güzelliklerin kilidini açabilir.

Oni Soulseeker Paketi Free Fire’da nasıl alınır?

free fire yeni diamond royale: bilmeniz gereken her şey

Oyuncuların ana ekranlarından gezinmeleri ve Luck Royale’e tıklamaları gerekir. Ardından, ‘ Diamond Royale ‘ sekmesini seçmeleri gerekir . Bundan sonra, birkaç ücretsiz dönüş elde etmek için elmas royale kuponlarınızı kullanabilir veya ek bir dönüş almak için 60 elmas kullanabilirsiniz.

Diamond royale çarkını döndürmek, oyunculara gerçekten ilgi çekici kozmetikler kazandıracak. Bununla birlikte, oyundaki diğer iplikçilerden farklı olarak, elmas royale döndürücüyü ne kadar çok denerseniz, büyük ödülü alma şansınız o kadar artar.

free fire yeni diamond royale: bilmeniz gereken her şey

Süreci biraz daha ödüllendirici hale getirmek için Garena, haftalık bir döndürme bonusu da ekledi. Bu haftalık çevirme bonusu, oyunda 2x, 5x, 10x ve 50x kez başarılı bir şekilde döndürdükten sonra oyunculara ödül verir. Bu, süreci oyuncular için denemeyi daha da eğlenceli hale getirir.

Bu nedenle, Japon mitolojisine meraklıysanız ve bu kozmetik paketi seviyorsanız, seti kazanma şansı için elmas royale‘de şansınızı denemelisiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu