Mobil Oyunlar

Free Fire Otomatik Headshot için en iyi hassasiyeti ayarları

 free fire otomatik headshot için en iyi hassasiyeti ayarları

Free Fire Otomatik Headshot için en iyi hassasiyeti ayarları

Free Fire , mobil platformda en çok oynanan oyunlardan biridir ve son zamanlarda aktif kullanıcı tabanında muazzam bir artış gördü. Oyun bir lobide 50 oyuncu barındırıyor ve temel amaç, kazanan olarak ortaya çıkmak için sonuna kadar hayatta kalmaktır.

Başlık, çok sayıda silah içeriyor ve yeni başlayanlar için bunlarda ustalaşmak için biraz zorlu. Bazı silahlardaki büyük geri tepme, oyuncuların nişan almasını zorlaştırıyor ve bu da onların savaşları kaybetmelerine neden oluyor.

Kafadan vuruş, düşmanları tek atışta öldürmenin etkili bir yoludur. Bu makale otomatik vesikalık çekmek için en iyi hassasiyet ayarlarını paylaşıyor.

Free Fire için Otomatik Headshot ayarları

Not: Aşağıda verilen hassasiyet ayarları, oyunun her oyuncusu için genelleştirilmiş ve en uygun yollara göre listelenmiştir. Hassasiyet ayarları, bir cihazdan diğerine değişir ve değişir.

Aşağıda verilen ayarlar, silahların geri tepmesini önemli ölçüde azaltacak ve hızlı reflekslerle düşmanların kafalarını kilitlemek için en iyi hassasiyeti sunacaktır.

free fire otomatik headshot için en iyi hassasiyeti ayarları
 • Genel: 100
 • Kırmızı Nokta: 75
 • 2X Kapsam: 69
 • 4X Kapsam: 62
 • AWM Kapsamı: 34

Free Fire’daki ayarları uygulamak için izlenecek bazı adımlar:

 1. Tercih edilen cihazda Free Fire’ı açın.
 2. Varsayılan menü ekranının görünmesini bekleyin.
 3. Ekranın sağ üst köşesinde bulunan Ayarlar simgesine bakın ve üzerine dokunun.
 4. Yeni bir menü sekmesi görünecektir.
 5. Ekranın sol tarafındaki Hassasiyet sekmesine tıklayın.
 6. Otomatik kafadan çekim ayarlarına mükemmel uyum sağlamak için yukarıda belirtilen ayarları uygulayın.
 7. Otomatik vesikalıkları doğrudan hedeflemek için izlenecek ipuçları

Otomatik Headshot için doğrudan hedeflemek için izlenecek ipuçları

Bir oyunda hassasiyet ayarlarını takip ettikten sonra, oyunculara, özellikle de yeni başlayanlara, rakibin vücuduna nişan almaları ve silahı hafifçe yukarı doğru kaydırmaları her zaman önerilir. Nişangah otomatik olarak düşmanın başına nişan alacaktır.

İlgili Makaleler
free fire otomatik headshot için en iyi hassasiyeti ayarları

Bu hareket, kafaya doğru otomatik nişan alma ile sonuçlanır ve otomatik bir kafadan vuruşla anında öldürme sağlar. Bu teknikte ustalaşmak çok zor değildir ve eğitim sahasında biraz pratikle kolayca yapılabilir.

Otomatik vesikalık hassasiyet ayarları oyuncuya özeldir ve bu ayarlar kullanım açısından her oyuncu için farklılık gösterebilir. Ayarlar, oyuncunun tercihine göre değiştirilebilir.

En iyisi, yukarıda bahsedilen hassasiyeti oluşturmak ve beceriyi öğrenmek için bunu eğitim alanında veya uygulama seanslarında arkadaşlarla birlikte öğütmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu