Free Fire: Mystery Shop 9.0 beklenen çıkış tarihi! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Free Fire: Mystery Shop 9.0 beklenen çıkış tarihi!

free fire: mystery shop 9.0 beklenen çıkış tarihi!Pin

Free Fire: Mystery Shop 9.0 beklenen çıkış tarihi!

  • Free Fire Mystery Shop 9.0 güncellemesinin 24 Mayıs’ta yayınlanması bekleniyor.
  • Mystery Shop 9.0 bir Sokak Mayo, yeni karakterler ve birkaç yeni silah görünümü getirecek.

Free Fire‘in Mystery Shop 9.0 güncellemesi yaklaşıyor ve çok beklenen etkinlik bu ay geri dönecek. Yaklaşan Mystery Shop 9.0, oyunda büyük indirimlerle birkaç yeni pakete sahip olacak. Sızıntılara göre, önümüzdeki güncellemede bir Sokak Mayo, yeni karakterler ve birkaç yeni silah görünümü getirecek gibi görünüyor.

Free Fire hayranları yaklaşan Mystery Shop 9.0 güncellemesini heyecanla bekliyor. Resmi çıkış tarihi henüz bilinmiyor, ancak güncellemenin 24 Mayıs’ta sunuculara ulaşması bekleniyor.

Free Fire Mystery Shop 9.0 Çıkış Tarihi

Çevrimiçi olarak ortaya çıkan sızıntılara göre, Mystery Shop 9.0 güncellemesinin 24 Mayıs’ta yayınlanması bekleniyor . Bununla birlikte, yukarıda belirtildiği gibi, Mystery Shop 9.0’ın onaylanan çıkış tarihi henüz resmi olarak açıklanmadı. 24 Mayıs’ta Garena , Free Fire için birkaç yeni özelliğin oyuna gireceği yeni bir güncelleme yayınlayacak.

Oyunda yeni olanlar için, Mystery Shop, oyunda sıklıkla görülen özel bir Free Fire olayıdır. Bu durumda, ürünler büyük indirimlerle sunulur. Ayrıca, geliştiriciler ayrıca yalnızca etkinlik sırasında satın alınabilecek çeşitli ödüller ekler.

free fire: mystery shop 9.0 beklenen çıkış tarihi!Pin

Daha önce Garena, Mystery Shop 8.0’ı Free Fire OB20 güncellemesinin yayınlanmasıyla getirdi . Mystery Shop 8.0’da oyun Gravity tarafından geliştirilen online MMO rol yapma oyunu Ragnarok ile işbirliği yaptı . Ragnarok kaplamalarının yanı sıra dükkanda “Poring Pet” de yer aldı. Evcil hayvan ilk kez son güncellemelerden birinde yapıldı ve aynı zamanda Mystery Shop’un bir parçasıydı.

Bu güncelleme ile ilgili henüz yetkililer tarafından açıklanmayan bir sürü bilgi var ve Garena önümüzdeki haftalarda büyük olasılıkla aynı şeyi açıklayacak.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın