Free Fire kayıp bir hesap nasıl kurtarılır: Adım adım kılavuz - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Free Fire kayıp bir hesap nasıl kurtarılır: Adım adım kılavuz

free fire kayıp bir hesap nasıl kurtarılır: adım adım kılavuzPin

Free Fire kayıp bir hesap nasıl kurtarılır: Adım adım kılavuz

  • Bazen oyuncular Free Fire hesaplarına erişimlerini kaybederler ve daha sonra bunları geri almanın birden fazla yolunu ararlar.
  • Ffsupport.zendesk.com’daki SSS’ye göre, kayıp bir misafir hesabı kurtarılamaz.

Free Fire oynamak için , oyuncuların oyundaki ilerlemelerini koruyacak bir hesap oluşturmaları gerekir. Oyunda bir hesap oluşturmak için kullanılabilecek Google, Facebook, VK ve Guest gibi çeşitli yollar vardır.

Ancak bazen oyuncular Free Fire hesaplarına erişimlerini kaybederler ve daha sonra hesabı geri almanın birden fazla yolunu ararlar. Bu makalede, kayıp bir Free Fire hesabının nasıl kurtarılacağına dair adım adım bir rehber sunuyoruz.

Free Fire’da kayıp bir hesap nasıl kurtarılır

1 Misafir Hesabı

free fire kayıp bir hesap nasıl kurtarılır: adım adım kılavuzPin

Ffsupport.zendesk.com’daki SSS’ye göre, kayıp bir misafir hesabı kurtarılamaz. Bu nedenle, oyun içi ilerlemelerini korumalarına yardımcı olacağından oyunculara her zaman hesaplarını bağlamaları önerilir.

2. Facebook / Google / VK

free fire kayıp bir hesap nasıl kurtarılır: adım adım kılavuzPin

Hesap ilerlemesinin aktarımı ancak ilgili Facebook / Google / VK hesabı kalıcı olarak devre dışı bırakılmışsa mümkün olacaktır.

Bu sitelerden herhangi birine bağlı kayıp bir hesabı kurtarmak için oyuncular şu adımları izleyebilir:

Adım 1: Kayıp bir hesap isteği gönderin. Forma buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz .

Adım 2: Gerekli tüm ayrıntıları doldurun. Tüm detayları doğru bir şekilde girmeniz gerektiğini unutmamak önemlidir. Doğru girilmezse, istek destek tarafından dikkate alınmayacaktır.

3. Adım: Gerekli tüm ispatı ekleyin. (Facebook / Google / VK’dan ilgili hesabın tekrar etkinleştirilemeyeceğini belirten bir mail almanız gerekmektedir.)

Adım 4: Son olarak, gönder düğmesine basın. Hesap kurtarma talebiniz, destek ekibi tarafından incelenecektir.

(Not: Garena Free Fire SSS bölümüne göre, hesabın transferine her halükarda sadece oyuncunun ilgili hesaba erişimini kaybetmesi halinde izin verilecektir ve kurtarılamaz).

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.

“Free Fire kayıp bir hesap nasıl kurtarılır: Adım adım kılavuz” üzerine bir yorum

  1. Salam,meraba,telefonum format oldu.Emaili isə biliyorum amma emaili yazandan sonra hesabı geri qaytara bilmədim.Lütfən buna çözümü varsa bana haber versəniz sevinirim.

    Cevapla
Yorum yapın