Free Fire En İyi Hassasiyet Ayarları Güncel 2022! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Free Fire En İyi Hassasiyet Ayarları Güncel 2022!

free fire en i̇yi hassasiyet ayarları güncel 2021!Pin

Free Fire En İyi Hassasiyet Ayarları Güncel 2022!

Free Fire, akıllı telefonlarda en çok oynanan oyunlardan biridir ve yeni koronavirüsün patlak vermesi sırasında, oyun aktif kullanıcı tabanında büyük bir artış yaşadı. Oyun lobide 50 oyuncu barındırıyor ve asıl amaç ‘ Booyah‘ elde etmek için sonuna kadar hayatta kalmak istiyor .

Free Fire’ın çeşitli silahları vardır ve yeni başlayanlar için bunlara hakim olmak zordur. Aslında, bazı silahlardaki büyük geri tepme oyuncuların nişan almasını zorlaştırır, bu da savaşlarını kaybetmelerine neden olur.

Aşağıda, düşmanlarınıza Otomatik Headshot uygulamak için en iyi hassasiyet ayarlarını bulacaksınız. Ayrıca, bu ayarları kullandıktan sonra, silahın geri tepmesini kontrol etmek için herhangi bir çaba harcanmasına gerek yoktur.

Free Fire için Otomatik Headshot Ayarları

free fire en i̇yi hassasiyet ayarları güncel 2021!Pin
  • Genel: 50
  • Kırmızı Nokta: 100
  • 2x Kapsam: 16
  • 4x Kapsam: 18
  • AWM Kapsamı: 20

Otomatik Headshot ayarlarını uygulama adımları:

  • Garena Free Fire’ı açın.
  • Oyun ayarlarına gidin ve hassasiyet seçeneğini bulun.
  • Tüm hassasiyet kaydırıcılarını yukarıda resimde gösterildiği gibi ayarlayın.
  • Kaydet düğmesine basın ve ayarlar sekmesini kapatın.

Adımları takip ettikten sonra, sadece rakibin vücuduna nişan almalı ve silahı biraz yukarı doğru kaydırmalısınız. Artı işareti otomatik olarak düşmanın başına nişan alır. Yeni başlayanlar için hedeflerini iyileştirmek için en çok tavsiye edilen ayardır.

Aslında, profesyonel oyuncular bile oyunlarını geliştirmek için benzer ayarları kullanırlar. Başlangıçta biraz daha az doğru olsa da, tekniğe biraz pratik yaparak hakim olabilir.

free fire en i̇yi hassasiyet ayarları güncel 2021!Pin

Bu nedenle, yukarıda bahsedilen teknikle kavramaya başladıktan sonra, kişinin taşıdığı silahın geri tepmesini kontrol etmek konusunda endişelenmesi gerekmeyecektir. Kişi, Free Fire‘ı her oynadıklarında rakiplerinden daha iyi olabilir ve zafer kazanabilir.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın