Mobil Oyunlar

Free Fire en iyi grafik ayarları

free fire en iyi grafik ayarları

Free Fire en iyi grafik ayarları

Gecikmeli Garena Free Fire oynamaktan bıktınız mı? Korkmayın. free fire oynarken aldığınız gecikmeyi düzeltmenize yardımcı olacak bazı harika ipuçları ve püf noktaları . Artık gecikme sorununuzu çözmek ve oyunda bol miktarda öldürme elde etmek için bu grafik ayarlarını kullanabilirsiniz.

Bu yalnızca grafik ayarları kılavuzudur. Grafik ayarlarının ötesine geçen gecikmeyi düzeltmek için daha fazla yardım istiyorsanız , Garena free fire’deki gecikmeyi düzeltmek için tam kılavuzu okuyun.

Düşük kaliteli cihazlar için Garena Free Fire için En İyi Grafik Ayarları:

free fire en iyi grafik ayarları

Grafikler: Düzgün

Çok düşük kaliteli cihazlar için pürüzsüz kullanmalısınız . Diğer herkes standart kullanmalıdır. Pürüzsüzlük, oyunları geciken ve Yüksek FPS’den yararlanmak isteyenler için en iyisidir.

Not: Düzgün seçtiğinizde, seçeneklerin geri kalanı devre dışı bırakılır ve düşük kaliteli bir sisteminiz varsa, düşük kaliteli cihazlar için kullanmanızı tavsiye ettiğim ayar budur.

Orta ve İleri Teknoloji Cihazlar için ücretsiz ateş Grafikleri ayarları

free fire en iyi grafik ayarları

Grafikler: Orta Uç Aygıtlar için Standart ve İleri Teknoloji aygıtlar için Ultra

İlgili Makaleler

Orta seviye cihazlar için, free fire için standart grafik ayarlarını kullanmalısınız . Standart, oyunları geciken ve Yüksek FPS’den yararlanmak isteyenler için en iyisidir.

Ultra oyun telefonları için kullanın. Aksi takdirde, iyi tablolar edersiniz ancak gecikme ve aşırı pil tüketimi gibi sorunlar yaşarsınız. İyi bir ününün, ultra ayarların çıkarılması. Aksi takdirde standart ayarlara bağlı kalın

Parlaklık : Klasik

Klasik en iyi seçenektir. Daha yüksek parlaklık iyi görünebilir ancak gözlerinize zarar verecek ve cihazınızın pilini boşaltacaktır. 5000mAh veya daha yüksek bir piliniz yoksa, aklınızdan bile geçirmeyin.

Yüksek FPS : Yüksek

FPS ne kadar yüksekse, oyun o kadar akıcı olur. Cihazınız destekleyebiliyorsa en yüksek ayarlarla gidin . Çatışmalar sırasında düşmanları hedef alıp öldürmeyi çok daha kolay bulacaksınız.

Ayrıca, yüksek bir FPS’ye sahip olduğunuzda çok daha az gecikme yaşarsınız. Tek sorun pilin bitmesidir. Bununla başa çıkabiliyorsanız, Yüksek ayarlar’a gidin

Gölge : Kapalı

Garena free fire gölgelerin bir avantajı yoktur. Gerçekten yok. Öyleyse kapat . Pil tasarrufu ve ekstra FPS kazanın.

Yüksek çözünürlük : Normal

Bir tablet veya emülatörde oynamadığınız sürece yüksek çözünürlük ayarı normal durumda tutulmalıdır. Daha büyük ekranlar daha yüksek çözünürlük gerektirir, bu yüzden ben bunu öneririm.

Umarım bu rehber size bilgi vermiştir ve okuduğunuz için teşekkür ederim. Ücretsiz Free Fire mobil oyunu için en iyi grafik ayarları hakkında başka önerileriniz varsa, aşağıdaki yorum bölümünde bildirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu