Mobil Oyunlar

Free Fire elmaslarını ücretsiz almak için en iyi 3 uygulama [2022]

free fire elmaslarını ücretsiz almak için en iyi 3 uygulama [2021]

Free Fire elmaslarını ücretsiz almak için en iyi 3 uygulama [2022]

Elmaslar, Free Fire‘ın oyun içi para birimlerinden biridir ve Elite Pass, karakterler, evcil hayvanlar, paketler ve kozmetikler gibi özel öğeleri satın almak için kullanılır.

Oyuncular, Free Fire elmaslarını elde etmek için para harcamak zorundadır. Bu herkes için mümkün olmadığından, çoğu oyuncu genellikle elmasları ücretsiz olarak elde etmelerine yardımcı olabilecek yollar arar.

Bu makale, Free Fire elmaslarını ücretsiz olarak almak için en iyi üç uygulamayı listeler.

Free Fire elmaslarını ücretsiz almak için en iyi uygulamalar

1 Google Ödüllü Anketler

free fire elmaslarını ücretsiz almak için en iyi 3 uygulama [2021]Google Ödüllü Anketler, oyuncuların ücretsiz olarak Free Fire elmasları almak için kullanabilecekleri en iyi uygulamalardan biridir. Uygulama, oyuncuların Google Play Bakiyesi veya Play Kredisi karşılığında basit anketleri tamamlamasını gerektirir. Bu krediler doğrudan Free Fire elmasları satın almak için kullanılabilir.

Google Opinion Rewards, Google Play Store’da 50 milyondan fazla indirildi ve 4,3/5 olarak derecelendirildi.

2 Poll Pay

free fire elmaslarını ücretsiz almak için en iyi 3 uygulama [2021]

İlgili Makaleler

Poll Pay, Google Play Store’da bir milyonun üzerinde indirme ile oyun topluluğundaki en popüler GPT (Get-ödeme) uygulamalarından biridir.

Uygulamada, oyuncular çeşitli ödüller karşılığında anketler ve testler gibi görevleri tamamlamalıdır. Kazançlarını PayPal aracılığıyla kullanabilirler.

3 Easy Rewards

free fire elmaslarını ücretsiz almak için en iyi 3 uygulama [2021]

Easy Rewards, tıpkı Poll Pay gibi çalışan başka bir GPT uygulamasıdır. Oyuncuların, e-ticaret web sitelerinden hediye kartları ve daha fazlası dahil olmak üzere çok sayıda ödül kazanmak için görevleri tamamlamaları gerekir. Ancak oyuncular, para çekme seçeneklerinin ilçelerine göre değişeceğini unutmamalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu