Fortnite En İyi 10 Yaratıcı Harita Kodu 2020! - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Fortnite En İyi 10 Yaratıcı Harita Kodu 2020!

fortnite en i̇yi 10 yaratıcı harita kodu 2020!Pin

En İyi 10 Yaratıcı Harita Fortnite (2020)

Fortnite‘ın bugün battle royale‘yi ana akım yapan en iyi oyunlardan biri olduğu biliniyor. Oyuncuların sevdiği yaratıcı ve geniş oyun içerikleri sayesinde bu statüye ulaşıyorlar.

Bildiğimiz gibi, Fortnite sadece basit bir battle royale oyunu değil, battle royale oyunu. Başarılı oyunlardan birçok unsuru birleştirerek, Fortnite bir hane adı olmayı başardı.

Oyunun en iyi modlarından biri yaratıcı mod. Bu kavram açıkça Minecraft’tan ilham alıyor, ancak çok iyi dahil ettiler. Bu modda, her oyuncu herkesin keyif alması için istedikleri herhangi bir haritayı oluşturabilir.
Orada çok fazla haritayla, sadece Fortnite’deki en iyi 10 yaratıcı harita listemizde bahsedilmeye değer olanları derledik. Neden oynamaya değer olduklarından ve Fortnite yaratıcı harita kodlarından bahsedeceğiz. Hadi başlayalım!


1) fortnite kreatif savaş kodları
2) fortnite parkur kodları
3) En İyi Özel Harita Kodları
4) Fortnite Creative Kodlar yazımızda bulabilirsiniz.

10. Ticking Temple

fortnite en i̇yi 10 yaratıcı harita kodu 2020!Pin

Ticking Temple’da doğa ile birlikte içinizdeki huzuru bulun.

Bu tapınakta, Sakura ağaçlarıyla yakından çiçek açan Asya mimarisini bulacaksınız. Olabildiğince basit, merkezde yüksek bir tapınağa sahip güzel evler koleksiyonu.

Kodu: 9673-5237-5040

9. Bomberman!

fortnite en i̇yi 10 yaratıcı harita kodu 2020!Pin

Bomberman ilham haritası kesinlikle anıları geri getirecek!

Bomberman’da! harita, oyuncular başkalarına bir labirent bomba oyun meydan okuyabilir. Labirent kendisi inanılmaz iyi inşa edilmiş bomba severler için mükemmel bir oyun alanı haline getiriyor. Bombalardan bıktıysanız, üstte bonus silahlar var.


Kodu: 2531-7429-3933

8. Crazy Corrections

fortnite en i̇yi 10 yaratıcı harita kodu 2020!Pin

Hiç hapiste olmanın nasıl bir şey olduğunu merak ettiniz mi? Merak etmeyin!

Burada Çılgın Düzeltmelerde, düzeltici bir tesiste olan her şeyi deneyimleyeceksiniz. Tesislerle dolu bu yüksek güvenlikli hapishane, gerçek bir hapishanenin nasıl görüneceğini beklersiniz. Hapishane odalarından kafeteryalara ve saat evlerine kadar detaylar hazır! Daha ne isteyebilirsiniz ki?

Kodu: 0930-6810-9390

7. Fury Racing: Snowy Summit

fortnite en i̇yi 10 yaratıcı harita kodu 2020!Pin

Oyun oynamaktan bıktınız mı? Şansınız var çünkü Fortnite sizi seviyor!

Fury Racing: Karlı Zirve mini kart sevenler için ideal bir harita! Burada, sizi koltuğunuzun kenarında tutacak engellerle dolu karlı bir dağ silsilesi içinde yarışan arkadaşlarınızla birlikte yapabilirsiniz.

Kodu: 1731-2660-6859

6. Splash In, Aquatic Parkour Park

fortnite en i̇yi 10 yaratıcı harita kodu 2020!Pin

Belki de taze bir şey, macera için susuzluğunu giderecek bir şey ister misin?

Neden Splash In, Aquatic Parkour Park haritasını denemiyorsunuz? Bu harita hakkında sevdiğimiz şey, su temalı bir parkur parkuru, kalbin zayıflığı için değil. Rahatlatıcı bir park arıyorsanız, bu sizin için değil!

Kodu: 3347-7246-8603

5. Snipers vs. Runners

fortnite en i̇yi 10 yaratıcı harita kodu 2020!Pin

Keskin nişancı tüfeklerini, bombaatarları ve büyük silahları seviyor musunuz? Yükseklikten korkmuyor musunuz?

Keskin nişancılara karşı İkincisi haritası olması gereken harita! Bu modda, bir oyuncunun başlangıç ​​çizgisinden üstteki bitiş çizgisine ulaşması gerekir. Diğeri keskin nişancı tüfekleri kullanarak rakibi ortadan kaldırmaya çalışacak. Bu, tüm çete için çok eğlenceli ve pratik anlamına gelir!

Kodu: 7352-4203-8482

4. Overgrown Islands v3.0

fortnite en i̇yi 10 yaratıcı harita kodu 2020!Pin

Sınırlarınızı test edecek Survivor benzeri bir harita arıyorsanız, bu harita!

Fortnite’de üstte hiçbir şey yok. Hayal edebileceğiniz her şeyi inşa edebilirsiniz. Bu nedenle, bu haritanın yaratıcısı nihai cenneti hayal ettiğinde, son yapraklara kadar hiçbir ayrıntıyı kaçırmadı. Bu, hiç düşünmediğimiz başka bir eğlence seviyesine eşit!

Kodu: 6540-3586-0769

3. Zone Wars to the Future

fortnite en i̇yi 10 yaratıcı harita kodu 2020!Pin

En uygun olanın hayatta kalmasının bu kadar fütüristik olabileceğini kim bilebilirdi?

Geleceğe Yönelik Bölge Savaşları, fırtınaları hızla merkeze zorladığı için iki takımı savaşmaya zorlayarak eşsiz bir savaş deneyimi sunuyor. Bu kış temalı haritada, yarasadan hemen hemen birçok öğe ve yapı malzemesi var, bu yüzden eğlenceye atlamamanın bir nedeni yok!

Kodu: 2080-7366-8235

2. Dead by Fortlight

fortnite en i̇yi 10 yaratıcı harita kodu 2020!Pin

Korkuyu düşündüğünüzde akla gelen son şey Fortnite, değil mi? Hayır!

Dead by Daylight ilham oyunu, Dead by Fortlight fikirlerinizi meydan okumak için burada. Oyun tek görevi bir sonsuzluk bıçağı kullanarak görünen herkesi öldürmek olan bir slasher tarafından oynanır. Öte yandan hayatta kalanlar, çalılıklarda, evlerde saklanarak ve katili dikkatini dağıtmak için birlikte çalışarak hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapmalıdır. Görevleri, katil tarafından öldürülmemeye çalışırken jeneratörleri yok etmektir. Kulağa eğlenceli geliyor, değil mi?

Kodu: 8099-5981-3796

1. Hooshen’s Hoo Baller Pinball Island  

fortnite en i̇yi 10 yaratıcı harita kodu 2020!Pin

Görünüşe göre hepsini Fortnite’de gördüğünüzü düşündüğünüzde, görmediniz!

Bu modda, kazanmak için tek yapmanız gereken eğlenmek! Çok komik bir şey oynarken eğlenmemek zor! 100 puan alan ilk kişi, sonuncu ayakta kalan veya 5 dakika sonra maksimum puanı tutan oyuncu olarak kazanın. Arkadaşlarınızla oynayın ve bir daha gün ışığını görmek istemeyeceksiniz!

Kodu: 4573-9507-5308

Son düşünceler

İşte sizde, bunlar Fortnite’daki en iyi 10 yaratıcı harita için en iyi seçimlerimiz! Listemize katılıyor musunuz? Aşağıdaki yorumlarda favorilerinizi bize bildirin!

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın