Fortnite Chapter 2 Sezon 4 ne zaman çıkıyor? - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

Fortnite Chapter 2 Sezon 4 ne zaman çıkıyor?

fortnite chapter 2 sezon 4 ne zaman çıkıyor?Pin

Fortnite Chapter 2 Sezon 4 ne zaman çıkıyor?

  • Fortnite Bölüm 2 Sezon 4, hayranların hayal edebileceğinden daha erken başlayabilir.
  • Veri madencileri, oyunun mevsimsel geçişinde herhangi bir gecikme olmayacağını öne sürüyor.

Fortnite Bölüm 2 Sezon 3, merakla beklenen Fortnite Joyride güncellemesini aldı ve sonunda oyuna arabalar ekledi. Ancak sızanlara göre, v13.40 güncellemesi mevcut sezon için son olabilir ve oyunda 4. Sezon’a geçişte gecikme olmayabilir.

Gizli bir görev olarak fırlatılan uzay gemisinin haritaya geri dönmesi ve astronotun uzay aracında olmaması gibi birçok gizemli olay tespit edildi. Bir diğer tuhaf şey ise internette ortaya çıkan ve oyunda büyük bir olaya işaret eden yeni yüksek kule sızıntıları.

Yaklaşan 4. Sezonun teması hala spekülasyon altındayken, bazıları bunun Mısır veya ortaçağ dönemiyle ilgili olabileceğini iddia ediyor. Her iki durumda da oyuncular için bir zevk olacak.

Fortnite Chapter 2 Season 4 ne zaman başlayacak?

Fortnite Bölüm 2 Sezon 4, oyun içi savaş bileti mevcut sezonun o tarihte sona ereceğini gösterdiğinden, 27 Ağustos’ta başlamalıdır. Ancak, son iki sezonun ertelendiği söylenebilir, bu nedenle bu sezon teknik olarak oyundaki bu eşitsizliğin üstesinden gelmelidir.

Popüler bir Fortnite veri madencisi olan Firemonkey, oyun içi dosyalarda sadece 10. haftaya kadar zorluklar olduğunu ortaya çıkardı ve bu da bu sezonun sonunda herhangi bir gecikme olmayacağını gösteriyor.

Bunu daha da açıklamak için, başka bir sızıntı olan Sizzy, Epic Games’in oyun için 14.10 güncellemesini test etmeye başladığını ortaya çıkardı. Bu, Fortnite’ın oyuna yapılan mevsimsel güncellemelerin her zamanki, dakik rutinine geri döneceği fikrini doğruluyor.

Bu, Fortnite’ın şu anki sezonunda gecikme olmaması için umutsuzca dua eden oyuncular için iyi bir haber olmalı.

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın