First Blood Bedava Hesaplar 2023 - Oyun Hileleri-Bedava Hesaplar

First Blood Bedava Hesaplar

First Blood Bedava Hesaplar; oyunun çıktığı zamandan bu yana oyun sevenlerin çok sık araştırdığı ve merakla beklediği bir yazı olmuştur. Bizler bu değerli oyun sevenleri ve ziyaretçilerimizi kırmamak adına güncel First Blood Bedava Hesaplar paylaşımı yapacağız.

First Blood Bedava Hesaplar ile bu oldukça popüler olan oyunun birçok ayrıcalığına sahip olacaksınız. Oyunun çok fazla muadili vardır ancak First Blood oyunu muadilleri arasından daha da beğenilerek oynanan oyun olmayı başarmıştır.

First Blood Nasıl Bir Oyun?

First Blood oyunu çıktığı zamandan beri çok sevilmiş ve hep First Blood Bedava Hesaplar araması yapılmıştır. Oyun o kadar popüler ve güzel bir oyun ki birçok ünlü YouTuber da oyunun çıktığı zamanlarda bu oyunu oynayarak birçok video çekip pek çok canlı yayın yapmıştır.

Siz de bu kadar çok kişinin oynadığı bu muhteşem oyunu web tarayıcısı üzerinden oynandığı için her türlü cihazlar ile oynanabildiği için dışarı çıktığınızda ve canınız sıkıldığı zaman telefonunuzdan da bu oyunu oynayabilirsiniz. Ancak internetinizin bitme durumu olabilir. Böyle bir sıkıntı yaşamamak için Vodofone Ek İnternet Paketleri yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Oyunu Counter Strike, Zula gibi oyunlardan ayıran en önemli farkı oyunun web tarayıcısı üzerinden oynanıyor olması da oyunu hem çok farklı yapıyor hem de oyunu istediğiniz zaman istediğiniz yerden oynamanıza olanak sağlıyor.

Oyunun genel mantığı Counter Strike benzese de gerek oyun içindeki modlar olsun gerekse haritaların tasarımları olsun oyunu özel kılıyor. Ancak oyuna giriş aşaması Zula oyununa benziyor birçok oda ve odaların her birinde farklı modların olduğunu görüyorsunuz. Hangi modu oynamak isterseniz o modun olduğu bir odaya katılıp oyuna başlayabiliyorsunuz.

Oyunda oyuna oldukça hızlı giriş yaparsınız. Oyun araması veya oyunun açılması uzun sürmez çok hızlı bir şekilde oyuna girersiniz. Oyunun grafikleri de gerçekten hem yayın tarihinin eski olmasına rağmen hem de bir web tarayıcısı oyunu olmasına rağmen oldukça iyidir.

Peki ya bu oyunda hangi modlar var ve neden herkes muadilleri yerine bu oyunu tercih ediyor?

First Blood Modları

Oyunda birbirinden eğlenceli birkaç mod vardır ve bu sayede diğer oyunlardan daha çok sevilmesinin başlıca nedenlerinden biri olmayı başarmıştır.

Klasik Mod: Bu modda 2 takım oluyor ve takımlar arası kıyasıya mücadele ederek düşman takımı yenmeye çalışıyorsunuz. Ölünce hemen geri oyuna başlıyorsunuz. Round sistemi yoktur tekrar oyuna başlamak için zaman kaybetmezsiniz.

Mutant Savaş Modu: Bu modda yine 2 takım oluyor bir takım mutant zombi olurken bir takım da onları öldürmeye çalışıyor. Mutant zombiler rakibine hasar vererek onu zombi yapmaya çalışırken diğer takım da onları öldürüp kendilerini korumaya çalışıyor.

Ayrıca zombiler tabii ki de ölümsüzler ve rakip takım zombileri öldürse dahi zombiler yeniden dirilip oyuna devam eder ancak zombi olmayan takımdan biri zombiye dönüşürse ölmüyor ve o da zombi olarak oyuna devam ediyor.

Kaos modu: Bu modda ise tek başınıza bir sürü rakiple savaşırsınız gerçekten tam bir kaos ortamı vardır ve öldürdüğünüz rakip yeniden doğup size saldırabiliyor. Bunun için en çok kil almaya bakın.

Neden First Blood Bedava Hesaplar kullanmalıyım?

First Blood oyununda elmas vardır. Bu elmasın işlevi skin almanızı sağlamak ve kostüm almanızı sağlamaktır. Pek çok yerde elmas hileleri bulabilirsiniz ancak biz hile kullanmanızı önermiyoruz çünkü hile yasal bir şey değildir ve pek etik olmayan bir şeydir. Hesabınız ban yiyebilir.

Bizlerin verdiği First Blood Bedava Hesaplar tamamıyla oyun kuralları çerçevesinde kasılmıştır ve hiçbir şekilde bizden kaynaklı bir ban yeme durumu söz konusu değildir. Bu hesapların içerisinde oldukça fazla elmas da vardır. Bu elmaslar sayesinde karakterinize kostüm alarak oyunda oldukça fazla dikkat çekici olacaksınız.

Her bir ziyaretçimizin yalnızca 1 tane hesap almasını rica ediyorum. Eğer ki birden fazla hesap alırsanız diğer ziyaretçilerimiz hiç hesap alamaz. Ayrıca aldığınız hesabın şifresini değiştirmenizi tavsiye ediyorum çünkü eğer hesabın şifresini değiştirmez iseniz başka ziyaretçimiz de aynı hesaba giriş yapabilir ve bu durumda birtakım sıkıntılar ortaya çıkabilir. 

First Blood Bedava Hesaplar

Kullanıcı Adı: superman123
Şifre: superman321
Kullanıcı Adı: leopar564
Şifre: leop4ar
Kullanıcı Adı: aper99
Şifre: nirvana99
Kullanıcı Adı: puanq12
Şifre: puanq1212
Kullanıcı Adı: generals56
Şifre: 12345678

Siz de bu hesapları kullanarak bu çok eğlenceli ve yaratıcı olan oyunu oynamak isterseniz First Blood resmi sitesine gidin ardından ekranda çıkan ilgi boşlukları First Blood Bedava Hesaplar ile doldurun sonra bu muhteşem oyunun keyfini çıkarın ve elmaslar ile alacağınız kostümler ile oyunun en gözde oyuncusu olun.

YouTube video

Photo of author

Kagan Dogramacioglu

1968 Yilinda Istanbulda Dogdum. Deniz sevdam halen surmekte ama hobi olarak basladigim blog sevdamida birakamiyorum. Su anda medya S catisi altinda 5 adet blog web sitesinde blog yazarligi ve editorluk yapmaktayim.
Yorum yapın